İstanbul Avrupa Doktor / Hastane önerisi

Sevsendesevmesende

Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2021
38
12
Merhabalar şuanda 9 haftalık hamileyim. Bayrampaşa'daki koç hastanesine gittik iki kez muayeneye. Muayene ücreti 240tl Doğum normal 9300 sezaryen 10 bin tl dediler. Muayenelerden ve doktordan memnundum ama doğum ücreti bayağı yüksek geldi bu yüzden doktor değiştirmeyi düşünüyorum. 2'li tarama testi istendi 960 tl dediler. İlk gebeliğim olacak ve korkuyorum. Her iki durum içinde önerilerinizi bekliyorum. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim. Sağlıcakla kalın.

Merhabalar şuanda 9 haftalık hamileyim. Bayrampaşa'daki koç hastanesine gittik iki kez muayeneye. Muayene ücreti 240tl Doğum normal 9300 sezaryen 10 bin tl dediler. Muayenelerden ve doktordan memnundum ama doğum ücreti bayağı yüksek geldi bu yüzden doktor değiştirmeyi düşünüyorum. 2'li tarama testi istendi 960 tl dediler. İlk gebeliğim olacak ve korkuyorum. Her iki durum içinde önerilerinizi bekliyorum. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim. Sağlıcakla kalın.
Merhabalar bende bu konu üzerinde arastırma yapıyordum ki size denk geldim şuanda 23 haftalık hamileyim koç üniversitesine gidiyorum engin türkgeldi hocaya gayet memnunum fakat sizin dediğiniz gibi ücretler yüksek ilk ben 200₺ ile başladım muayeneye 240₺ oldu 7500felandı normal doğum ilk sordum daha sonra en son şubatta güncellenecek deyince sordum 10500 normal 11200 de sezeryan mı ne dediler size verilen fiyatla aynı değil kafalarına göre mi veriyorlar anlamadım ben 2 li test te yaptım detaylı ultrasonda 792₺ verdik nasıl oluyor anlamadım bende hastane arastırıyorum bulamadım da sıkıntılı da gebeliğim var korkuyorum siz bulabildinizmi acaba

X