Doğuma Hazırlık Istanbul Avrupa Yakası Detaylı Ultrason

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

friden

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2014
233
106
34
Merhabalar :)
Avrupa yakası detaylı (renkli) ultrason perinatolog doktor hastane ve fiyat bilgilerini paylaşır mısınız?

Osman Özyurt Şişli. Ben çok memnun kaldım. Gayet açıklayıcı anlatıyor herşeyi ve uzun bakıyor. Fiyat 400 tl.

Atıl Yüksel mecidiyeköy de plaza da muayenehanesi var fiyatı 700 tl idi. 40 dakika inceleme yapıyor biz çok memnun kalmıştık. Bu işi Türkiye’de ilk yapan kişilerden biri.

Osman Özyurt Şişli. Ben çok memnun kaldım. Gayet açıklayıcı anlatıyor herşeyi ve uzun bakıyor. Fiyat 400 tl.
kaçıncı haftada yaptırdınız 21 haftaya kadar organlar da görünüyor sonra deri kalınlaştığı için organlara bakılamıyormuş diye duydum

kaçıncı haftada yaptırdınız 21 haftaya kadar organlar da görünüyor sonra deri kalınlaştığı için organlara bakılamıyormuş diye duydum

Ben 19. Haftamda yaptırmıştım. İdeali 21. Hafta demişti doktorum bebeğin büyüklüğü açısından. Ancak 19-22 haftalar arası baktırmanın da çıkacak sonuçları değiştirmediğini özellikle belirtmişti.

Perinatolog Doç.Dr.Ibrahim Kalelioglu 400 tl muayene ücreti Şişli de muayenehanesi cevahirin orada. Çapa da doktor normalde. Ben memnun kaldım detaylı bir şekilde inceliyor dikkatli bir doktor sonrasında rapor ve cd veriyor. Yaklaşık 40 dk kadar sürüyor

X