İstanbul avrupa yakası en iyi tüp bebek doktoru arıyorum..

Canım bize bir doktor bahçelievler medicalpark ta dr latif küpeliyi önerdi şimdi ona başladık bakalım sonuç ne olucak bende merak ediyorum sanırım bizde ilaçlar dahil toplam 10 tl olucak
Insallah bebeginize kavusursunuz🙏🙏

Ben bugün bahçelievler medical park hastanesinden rapor çıkarttırdım ilaçlar için ,bu hastanede yaptıracaz inşallah tüp bebeği doktorum Latif Küpeli hastaneye rapor ücreti 525tl ödedik ilaçlarda 2800 tl tuttu hepsi iğne ama reglimi beklicez 3.günü konrolden sonra başlayacağız inşallah ben ilk defa defa tüp bebek deneyeceğim için nasıl ilerleyeceğiyle ilgili bilgim yok ama yaşayıp öğrenicez inşallah tabi işlem başladığında diğer ödemelerde alınacak yani bizden toplam 10 bin tl çıkıcak ilaçlarda dahil şimdilik bukadar arkadaşlar , DR LATİF KÜPELİ Yİ DUYDUNUZ MU BİLGİSİ OLAN VAR SA LÜTFEN YAZSIN TEŞEKKÜR EDERİM ŞİMDİDEN ..🤗
Semra Kahraman ve Bülent Tıraş ta da tedavi görmüş biri olarak değerlendiriyorum :))) Latif Hoca çok iyidir mesleğinde,ben kendisinden 2 kez negatif sonuç aldım ama,epey tedavi geçirmiş biri olarak Latif Hoca nın yöntemine bugün şapka çıkarırım.

Semra Kahraman ve Bülent Tıraş ta da tedavi görmüş biri olarak değerlendiriyorum :))) Latif Hoca çok iyidir mesleğinde,ben kendisinden 2 kez negatif sonuç aldım ama,epey tedavi geçirmiş biri olarak Latif Hoca nın yöntemine bugün şapka çıkarırım.
İçimi rahatlattınız çok teşekkür ederim umarım bizim sonucumuzda güzel olur peki bebeğinizi kucağınıza alabildiniz mi

Istanbul Avrupa yakasında kesinlikle Dr Melih Aygün'ü tavsiye ediyorum. Ben Amerika'dan kalkıp gittim kendisine. Tedavi sonucu ne olursa olsun, 10 kez de denesem 10unda da kendisine giderim. Kendisini tanima şansınız olursa anlarsınız neden böyle dedigimi anlarsınız.

İnşallah hepimiz iyi haber alırız..yarın yeni tedavim başlıyor..inş.bebekle nihayete erer hayırlısıyla
Hadi hayırlısı canım Rabbim utandırmasın ben de bugün regl oldum yarın gideceğim muhtemelen iğnelere başlayacağız bakalım hayırlısıyla🙏

X