İstanbul burun ameliyatı fiyatlar ve doktorlar önerisi

lilbetyyy

Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2021
54
18
29
Merhaba arkadaşlar ben yakın zamanda ameliyat olmayı planlıyorum, bütçem 12-13 bin tl arası fakat İstanbul'da maalesef gerçekten normal fiyatta doktor bulamıyorum. Ali Alper beyle görüşmeye gittim ve ilk ziyaretimdi ikna olmadım değil fakat doktor sanki bana istediğim burunun olmama ihtimalini bastırıp durdu ve bu beni kuşkuya düşürdü. Başka doktor araştırması yapıyorum fakat gerçekten piyasa inanılmaz herkes euroyla çalışıyor ve gerçekten inanılmaz sonuçları da yok açıkcası. Bir doktor buldum gerçekten her şeyiyle tam istediğim bir burun yapacağından emindim hastaları vs hepsi hayal ettiğim burna sahipti. Aradığımda 80 bin tl olduğunu öğrendim.. Ali beye ameliyat olacağım fakat iyi yaptığı çok burun var aynı şekilde beğenmediğim de ve sanırım arası yok mağdur olup tekrar bu parayı ödeyemeyeceğimi bildiğim için ne yapacağım bilemiyorum. Ali beyle alakalı bilgisi olan, daha iyi bir doktorda istediğim sonucu aldım ve bütçesi size uygun diyebilecek biri varsa yardımcı olabilir mi ? Teşekkür ediyorum şimdiden...

Merhabalar profilimde açtığım bir konu var orayı inceleyebilirsiniz , memnun kalacağınızdan eminim 🌸

Cok zor :KK43: ben aylarca araştirdim 15bin TLnin altinda hic bilinmemiş bi doktor buldum sadece ondada icim rahat etmedi gercekten fiyatlar aşiri semte görede degişiyor umarim bulabilirsiniz birini

Dr recai mazlumoğlu ama hakkında hiç yorum yok bulamadım öneren kişi hemşiresi veya yakını sanırım her konuya yazmış tedirgin oldum
Ben de daha once hic duymadim. Tesekkur ederim bu bilgilendirme forumdaki diger kullanicilar icin de iyi oldu.

İyi mi kötü mü doktor bilmiyorum ama bu kişinin reklamını yapması işkillenirdi beni
Cok zor :KK43: ben aylarca araştirdim 15bin TLnin altinda hic bilinmemiş bi doktor buldum sadece ondada icim rahat etmedi gercekten fiyatlar aşiri semte görede degişiyor umarim bulabilirsiniz birini
ya açıkcası ben doktor buldum ali alper ama henüz tabii ki emin olamadım, burada gerçekten birkaç kişiden okudum ameliyat olup memnun kaldıklarını ama yine de çok kişi geliyordu ben gittiğimde de mutlaka hastası çıkar diye düşünüyorum. ben de görüştüm kendisiyle ali alper bayram adı. bu başlığı açtıktan sonra yazan oldu ama farklı şehirlerden ameliyat için oraya gidemiyorum maalesef. umarım ben olana kadar biri tecrübelerini paylaşır 2. görüşmeyi ayarladım çünkü..

ya açıkcası ben doktor buldum ali alper ama henüz tabii ki emin olamadım, burada gerçekten birkaç kişiden okudum ameliyat olup memnun kaldıklarını ama yine de çok kişi geliyordu ben gittiğimde de mutlaka hastası çıkar diye düşünüyorum. ben de görüştüm kendisiyle ali alper bayram adı. bu başlığı açtıktan sonra yazan oldu ama farklı şehirlerden ameliyat için oraya gidemiyorum maalesef. umarım ben olana kadar biri tecrübelerini paylaşır 2. görüşmeyi ayarladım çünkü..
Baktımda gercekten güzel burunlar yapiyor bende istanbulda kimseyi bulamadigim icin şehir dişinda ameliyat oldum ama gidip gelmesi zor oluyor 🥲 sizin iciniz bu doktorda rahat ettiyse ameliyat olmalisiniz

X