İSTANBUL BURUN ESTETİĞİ ARAŞTIRMAM

Op.Dr. Alpay Duran.. ben de bir arkadasimin tavsiyesiyle buldum kendisini.. su an icin kesin bir sey soylemek erken, fakat hastane ve hemsireler ameliyat ekibi falan ilgili ve memnunum. Bu gece burada kalacagiz, yarin taburcuyum, dedigim gibi burnum iyi gorunuyor, benim problemim dusuk ve kalin derili bir burundu su an kalkik gorunuyor, umarim zamanla dusme falan olmazsa o zaman harika diyebilirim iste.insallah oyle olur bu revizyon ameliyatim cunku artik bir daha dusunmuyorum. Bu arada hastane adi falan verebiliyoruz degil mi burdan
Merhaba memnun musunuz bende bu doktora ameliyat olmak istiyorum revizyon olucak?

Arkadaşlar merhaba.Ankara da oturuyorum burada bir çok araştırma yaptım fakat kafama yatan olmadı olduysa da çok yoğun olduğu için görüşemediğim oldu.En ufak kötü yorumlar da eleyen bir tip olduğum için bir de İstanbulda ki cerrahları araştırmak istedim.İstanbul da kalmam da sorun olmadığı için orda olmaya karar verdim.Öncelikle fiyatlarını ve hangi teknik ile yaptıklarını yazıyorum.

Op.Dr.Ahmet alp : 5,000 tl /eyüp devlet hastanesi
Doç.Dr Salih Aydın : 5,000 tl piezo tekniği / otrilla kliniği
Op.Dr.Volkan Kaya : 6,000 tl
Op.Hüseyin Altun : 7,500-9,000 tl / yunus emre hastanesi
Arda pelen : 8,000 tl
Alparslan yıldırım : 9,000 tl
Muhammed dilber : 12,000 tl
Emre ilhan : 18,000 tl
DR SALİH EMRE ÜREGEN: 12bin
Nihat kaya : 5,000 tl

Şuan için aklımda uygun olarak ahmet alp , salih aydın ve muhammed dilber var arkadaşlar araştırmaktayım.Bu doktorlara ameliyat olan hastalar veya başka doktor önermek isteyenler mesaj atabilir mi? Ankaradan tavsiye isteyenlerde özelden mesaj atabilir.
Merhaba ben istanbulda oldum çok arastırdım ki burnum çok kötüydü ve büyüktü araştırmalarım ve olmuş kişilerle görüştüm Op Dr Alpay Duran Oldum çok memnunum kesinlikle önerebilirim

Merhaba 10 yil önce burun ameliyati yaptirmistim ozel safa hastanesinde ismail bayramdi doktorum ameliyat basarili gecti fakat burnumun ucunda surekli düşüklük vardi gulerken falan hic hoş durmuyordu yakin arkadasim esenlerde doktor alpay duran a ameliyat oldu cokta memnun kaldi onun tavsiyesi uzerine muaneye gittim muanede gorur gormez ben konusmadan sikayetimu anladi birde bende malesefki göz kapagi düşüklüğü vardi hic makyaj falan yapamiyordum lokal anestesiden korktugum icin ameliyattan korkuyordum 10 gun önce hem burun icin hemde gozkapaklarim icin kendisine ameliyat oldum gercekten cok memnun kaldim fiyatlarida çok iyi ben bu konulardan çok çektiğim için en azindan birine yardimim dokunsun istedim.

Merhaba 10 yil önce burun ameliyati yaptirmistim ozel safa hastanesinde ismail bayramdi doktorum ameliyat basarili gecti fakat burnumun ucunda surekli düşüklük vardi gulerken falan hic hoş durmuyordu yakin arkadasim esenlerde doktor alpay duran a ameliyat oldu cokta memnun kaldi onun
tavsiyesi uzerine muaneye gittim muanede gorur gormez ben konusmadan sikayetimu anladi birde bende malesefki göz kapagi düşüklüğü vardi hic makyaj falan yapamiyordum lokal anestesiden korktugum icin ameliyattan korkuyordum 10 gun önce hem burun icin hemde gozkapaklarim icin kendisine ameliyat oldum gercekten cok memnun kaldim fiyatlarida çok iyi ben bu konulardan çok çektiğim için en azindan birine yardimim dokunsun istedim.
bu doktora bende burun ameliyatı olmak istiyorum mesajı görünce çok sevindim ve şaşırdım siz ne kadara ameliyat oldunuz bana internetten 20 bin dedi vazgeçtim revizyon mu oldunuz ben revizyon olucamda

Merhaba
sıkıntınız ne idi, kbb uzmanını tercih etmeniz nedendi acaba?
Kızım için (15 yaşında) iyi bir kbb doktoru arıyorum, ciddi deviasyonu var ve belki ileride kemerini de aldırmak isteyecek. O nedenle iyi bir uzmanla görüşmek istiyoruz.

X