İstanbul Burun Estetiği/Yaşadıklarınız

Merhabalar, ameliyat günüyle beraber 7. günümdeyim ama burnum hiç açılmadı. Tampon kullanılmamıştı, bugün ateli aldırmaya gittim. Doktor biraz daha zaman vermen lazım yakında açılacak falan dedi ama ben çok gerginim. Çünkü direkt tıkalı hiç nefes alamıyorum. Sadece sol delik arada açılıyor o da ses çıkıyor falan. Böyle bir durum yaşayan ve beni bilgilendirebilecek biri var mıdır? İçimi rahatlatın nolurr.
Merhaba benim kuzenim burun ameliyatı oldu.Bu süreçte burnunuzun tıkalı olması çok normal.Hatta ameliyat olanlar özellikle lip balm kullanmanın çok önemli olduğunu söylüyordu çünkü ağzıdan nefes alıp veriliyor.Başta ateli alınmadan önce o da bu tarz bir şey yaşadı.Ama şu an hiç böyle bir problemi yok.İçinizi ferah tutun, ameliyattan sonra insanın psikolojisi bozuluyormuş haklı olarak anca bu geçici bir durum :)

Merhaba benim kuzenim burun ameliyatı oldu.Bu süreçte burnunuzun tıkalı olması çok normal.Hatta ameliyat olanlar özellikle lip balm kullanmanın çok önemli olduğunu söylüyordu çünkü ağzıdan nefes alıp veriliyor.Başta ateli alınmadan önce o da bu tarz bir şey yaşadı.Ama şu an hiç böyle bir problemi yok.İçinizi ferah tutun, ameliyattan sonra insanın psikolojisi bozuluyormuş haklı olarak anca bu geçici bir durum :)
Çook teşekkür ederim cevabınız için :) içim rahatladı!!

Merhaba, ben 12 Aralık'ta Op. Dr. Niyazi Altıntoprak'a ameliyat oldum. Süreç içerisinde neredeyse görüşmediğim doktor kalmamıştı. Özellikle simetri konusunda baya takıntılı bi insan olduğumdan ameliyattan vazgeçmeyi bile düşünümüştüm. Niyazi hoca kbb doktoru ve insan olarak mükemmel biri gerçekten. Çizilen simülasyon nasılsa şu an ki burnum birebir aynısı diyebilirim. çok küçük farklılıklar illa ki oluyor ama göze batacak şeyler değil. Bu forumda bir sürü şey okudum burun estetiğine dair. Beni en çok korkutan şeylerden biri eğrilik biri de burun delikleri arasında ki eşitsizlikti. Niyazi hoca ameliyattan sonra nostril retainer diye bir aparat veriyor. 1 ay hiç çıkartmadan toplamda 3-6 ay arası kullanmanız gerekiyor. Bu aparat biraz pahalı bir şeymiş ancak sonuçları gerçekten mucize. SAdece bu aparat için bile Niyazi hocayı öneririm çünkü diğer doktorların para hesabı yaptığı durumlarda benim doktorum ücretsiz şekilde bunu kullandırıyor. Fiyatları çok makul bana kalırsa. İlgi alaka sorumluluk hat safhada. 4 ay geçmesine rağmen hala arayıp bir sorunum olup olmadığını soruyorlar. Mutlaka bir araştırın derim, isim yapmaya başlamadan önce değerlendirmek lazım çünkü bana kalırsa 1 seneye kalmaz Niyazi Hocanında fiyatları ciddi anlamda artacak.
bahsettiğiniz nostril retainer aparatını 300 tl karşılığında Alparslan yıldırımdan aldım,bak Niyazi bey ücretsiz vermiş,vay be ne doktorlar var helal olsun :) Umarım Niyazi beyin önceliği hep hasta memnuniyeti olarak kalır.

Ben 15 subatta burin ameliyati oldum doktorum Mehmet Dogru. Hic bir sorun yasamadim ne morluk ne kanama ne baska birsey sadece 3. Gun yuzum şişti ve ertesi gun indi şişlikler. Estecentral instagram hesabindan bakabilirsiniz yaptigi burunlara. Ben cok memnun kaldim ve isteyen herkese oneriyorum. Burnumda egrilik varmis ameliyat sonrasinda ogrendim o gune kadar hic bilmiyordum ve burnumda aslinda nefes alamamam haricinde bir sorun yoktu. Su an ki halinden cok memnunum cok dogal duruyor.

Merhaba kızlar :) Uzun zamandır burun ameliyatı olmak için birçok araştırma yaptım.Kötü bir burna sahip değilim, hatta yüzüme göre küçük olduğunu söylüyorlar ancak yandan baktığımda beni rahatsız eden bir yamukluk var.Güldüğümde aşağı düşmesi beni çok memnun etmiyor ama küçük bir işlemle daha güzel olacağı kanısındayım.Bildiğiniz gibi bu işlemi yapan bir sürü doktor ve bir sürü burun tipi var.Çok araştırma yaptığım için de kafam karıştı ve bu platformda fikirlerinizi almak istedim.Bazı doktorlar simülasyon yapıyor.İşlemden sonra simülasyonla birebir sonuç çıkıyor mu? Ayrıca hangi burun yapısının yüzüme güzel gideceğinden bile emin değilim.Buna nasıl karar vermeliyim? İsteğim yandan görüntünün güzel olması ve önden bakıldığında çok kalkık durmaması.Dudağım da kapanmayan bir yapıda olduğu için burnum çok kalkık olursa orantısız bir görünüme sahip olmaktan korkuyorum.Fiyat konusunda da yaptığım araştırmalar sonucu biraz şaşkın olduğumu söylemeliyim çünkü fiyatlar uçmuş.50 bin tl ye kadar çıkmış fiyatlar, bazı doktorlar euro ile fiyat veriyor.Benim bütçem ortalama 15 bin tl. İstanbul içinde önerebileceğiniz , memnun kaldığınız iyi bir doktor var ise bilgilendirirseniz çok memnun olurum.Burnunu yaptırmış ve yaşadıklarını aktaran olursa da hiç fena olmaz :)
merhaba :) geçmiş olsun ben değil ama arkadaşım Gökhan Mersinlioğlu ile ameliyat gerçekleştirdi çokta memnun. Fiyatı da sizin bütçenize uygun diye biliyorum sizin bütçenizden de bi tık düşük olabilir emin olamadım. Arkadaşımın burnu baya sorunlu bir burundu kemikli eğri vs ve o doğal bir burun istedi onun beklentilerini karşıladı. Umarım sizde gönlünüzdeki doktoru bularak istediğiniz görünüme kavuşursunuz:)

Tabii.
Bi tanıdık aracılığıyla tanıdım. Hemen muayene oldum 2 hafta içinde de ameliyatı oldum. Ameliyat gecesi hastanede kaldım. Bütün gece 45dk'da bir 15'er dk buz koyduk. Ertesi sabah taburcu ettiler. Evde de buz koymayı ihmal etmedik. Doktorun talimatlarına da uydum birebir. Düzenli olarak temizliğini yaptım. Morluk nerdeyse hiç olmadı. Muhtemelen buz koymakla alakalıydı. Çünkü çok büyük bir kemer vardı burnumda. Yarı yarıya küçüldü. Pek sıkıntım yoktu aslında. Sadece sırt üstü uyumam gerekiyordu bundan çok sıkılmıştım. Tamponlu olduğu için burundan nefes alamıyordum. Hep ağızdan nefes aldım. Dudaklarım çok kurudu. Önerim güzel bir dudak nemlendiriciniz olsun. Her an sürün. Çok iyi gelicek.
1 hafta sonra alçıyı ve tamponu çıkardı. 1 hafta da bantlı durdu. Sonrasında kendi kendine iyileşme süreci.
Ne kadar güzel anlattınız 😀

Dt
Merhaba kızlar :) Uzun zamandır burun ameliyatı olmak için birçok araştırma yaptım.Kötü bir burna sahip değilim, hatta yüzüme göre küçük olduğunu söylüyorlar ancak yandan baktığımda beni rahatsız eden bir yamukluk var.Güldüğümde aşağı düşmesi beni çok memnun etmiyor ama küçük bir işlemle daha güzel olacağı kanısındayım.Bildiğiniz gibi bu işlemi yapan bir sürü doktor ve bir sürü burun tipi var.Çok araştırma yaptığım için de kafam karıştı ve bu platformda fikirlerinizi almak istedim.Bazı doktorlar simülasyon yapıyor.İşlemden sonra simülasyonla birebir sonuç çıkıyor mu? Ayrıca hangi burun yapısının yüzüme güzel gideceğinden bile emin değilim.Buna nasıl karar vermeliyim? İsteğim yandan görüntünün güzel olması ve önden bakıldığında çok kalkık durmaması.Dudağım da kapanmayan bir yapıda olduğu için burnum çok kalkık olursa orantısız bir görünüme sahip olmaktan korkuyorum.Fiyat konusunda da yaptığım araştırmalar sonucu biraz şaşkın olduğumu söylemeliyim çünkü fiyatlar uçmuş.50 bin tl ye kadar çıkmış fiyatlar, bazı doktorlar euro ile fiyat veriyor.Benim bütçem ortalama 15 bin tl. İstanbul içinde önerebileceğiniz , memnun kaldığınız iyi bir doktor var ise bilgilendirirseniz çok memnun olurum.Burnunu yaptırmış ve yaşadıklarını aktaran olursa da hiç fena olmaz :)
Dr.Erkin önsal iyi bir Doktor tavsiye ederim canim

Ben oldum erdi ozdemir doktorum 7 ay oluyo :) hayirli olsun sizinde yeni burnunuz 🥰
Teşekür ederim canim sizinde hayirli olsun:)
Sizin ödemleriniz nasil ? Benim burum sirtinin bi kenarinda yuvarlak bi şişkinlik var,ondan burnum düz görünmiyor. Yurtişinda oldum için Kontrolle gidemiyorum. Telefonda Ödem ve şişkinlik diyor.

Teşekür ederim canim sizinde hayirli olsun:)
Sizin ödemleriniz nasil ? Benim burum sirtinin bi kenarinda yuvarlak bi şişkinlik var,ondan burnum düz görünmiyor. Yurtişinda oldum için Kontrolle gidemiyorum. Telefonda Ödem ve şişkinlik diyor.
Benim cildim ince ne odem ne sislik kaldi :) kalin cildiniz varsa eger odemden olabilir aynen sizin daha yeniydi zaten biraz sabretmek lazimmis bu surecte
Benim burun ucuma sert bisey koymus kikirdak heralde saga sola hareket etmiyo kazik gibi uc kismi 😂 sizin nasil varmi oyle bisey

Benim cildim ince ne odem ne sislik kaldi :) kalin cildiniz varsa eger odemden olabilir aynen sizin daha yeniydi zaten biraz sabretmek lazimmis bu surecte
Benim burun ucuma sert bisey koymus kikirdak heralde saga sola hareket etmiyo kazik gibi uc kismi 😂 sizin nasil varmi oyle bisey
Jaaaa :) benimde burun uçu sert doktorum burun uçu ödemliģi en son gideçegini söyledi . Evet bende inçe deriligim en az 10 ay beklemek lazimiş yinede .

X