istanbul çengelköy maxi city'de buluşuyoruzzz!

çengelköy çok uç bir nokta şimdiye kadar hiç gitmedim yerini bile bilmem bilmiyorumkismile daha merkezi bir yerde olsaydı keşke

ah canım benim çengelköyü bilmemek le çok şey kaybetmişsin.:)
zaten bir görsen müptelası olursun şaka degil gerçek söylüyorum çok harika bir yer bogaz manzaralı :)) kesinliikle gelmeni tavsiye ederim :))

ay karları gördükçe sinir gelio valla. bu sabah kalktım yine yagmış. bir erisede buluşsak

berkesel nerelerdesin kız sen? ugramıon epeydir. valla zaman belli diil ama şu kar hele bir kalksın hava az ısınsın. şükürler olsun yagmur yagıyo karlar erio. bende istiyorum bir an önce buluşmayı ya ama malum havalar... valla patlıcam artık sıkıntıdanalsanaalsanasmile

cnm kaynana magduruyum :) ondan gıremedım pek. tmm cnm musaıt zamanda göruselım aslında hemen olsa ne guzel olur kendımı dısarı atayım bahaneyle:) bende patladım ölcem hatta yakında:)

valla bende boguldum resmen ya anlatamam valla. geçmiş olsun sana allah kimseyi kaynanasıyla bir arada yaşamaya mahkum etmesin hatta ben mümkünse hiç biraraya gelmeyeyim:) yapalım kısa zamanda valla benimde çok ihtitacım var. çalışan arkadaşlar var bakalım bulalım bir orta yolunu. gittimi kaynanan? hakkatten kocan albümmü çıkarıo kız dalgamı geçionbilmiyorumkismile

yok cnm gıtmedı bir10 gun kadar yıne burdalar bende öle dıyorum ama elımden bişi gelmiyor yuzlerını görunce otamatıkmen gerılıyorum cunku bana cok çektırdıler.. yok cnm neden dalga geceyım inş. bakalım subat sonu martı bası cıkarcak hayırlısıysa. bana her zaman uyar farketmez bugun bulusuyoz dıyin yıne bulusurum sorun deıl:)

madem çok uzak değilsiniz nıye buluşmuyosunuzkı...bu yağmurda karda çok kişi beklemeyın kendı kendınıze buluşuşun bence p.tesı hava güneşli gözüküyo mesela..

tarih: 8 şubat pazartesi
saat: 13,00
yer: maxi city yemek katı burger king opuyorumnanaktan

uygunmudur arkadaşlar? hem burger king in orda çocukların oynaması için yerde var. bu hafta içi işim var önümüzdeki hafta sonu cumartesi annem gelio ç.kaleden. pazarda yorgun olur çıkamayız. ptesi olsun diye düşündüm. siz hepsi uyar demiştiniz. ne dersiniz? hadi bakalım hayırlı ola

o zaman listemiz başlasın
thanderc
kapıcınınbitlikızı
berkesel

gelenler alıntı yapıp eklesin ismini hadi bakalım hayırlı olsun

bende gelebılırım belkı hava yağmazsa 2 çocukla zor olur hava yağarsa burgerde varmı çocuk için oyalanacak şeyler..

evet seyma var oynayabilecekleri biryer. hatta ayakkabıları falan çıkartıp baya ii oynuo çocuklar:) benim görümcemin çocuklarını zar zor çıkarttık ordan çok aglamışlardı:)

X