istanbul çengelköy maxi city'de buluşuyoruzzz!

thanderc

dünyanın entatlı kenesi:)
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2008
1.021
4
evet arkadaşlar konuyu açtım. buluşalım maxide. zaman saat gün önerilerinizi alayım dostlar. ama haftasonu olmasın lütfennnzemuszemus bekliyorum dostlar hayırlı ola topicimiz:kahve:

iyi buluşmalar ben gelemem havalar çok soğuk güneşli bi güne gelirse süpriz yaparım

zati hemen yakında olmaz canım şöyle 10 gün içinde falan. şu yagmurlar falan kesilsin dimi

hmm bakalım belki haftasonuda olabilir. bir orta yol buluruz. ama şu yagmurlar falan biraz azalsın olurmu?

kızım dedımya bız bı ev tutalım kk evı yazalım tabelaya bulsumalar orda olsun ne bu bı max ı bı ıkea olmuor :) bakalım ınsallah bı soz vermımde burda olursam ınsallah :)

kızım dedımya bız bı ev tutalım kk evı yazalım tabelaya bulsumalar orda olsun ne bu bı max ı bı ıkea olmuor :) bakalım ınsallah bı soz vermımde burda olursam ınsallah :)

bitili ordan oraya gezmek ten yoruldun anlaşılan . bi ara ver sakinleşince tekrar larsın :)))):teytey:

dışarda kar var arkadaşlar bizim içimiz kaynıo:)kaydirigubbakcemile2 biraz havalar düzelsin bakalım o vakit hemen yaparız buluşmamızıolumunekankayizsmile

gerilere düşmüş sayfa yaw:9 azcık önlere alalım dedim. yapçaz inşallah buluşmayı ama şu kar kıyamet bir dinsin. sanmayın unuttuk. mahallenin adı gibi havasıda tufan mübarek:))

gerilere düşmüş sayfa yaw:9 azcık önlere alalım dedim. yapçaz inşallah buluşmayı ama şu kar kıyamet bir dinsin. sanmayın unuttuk. mahallenin adı gibi havasıda tufan mübarek:))

alemsin yaa demek tufan mahallesinde oturuyorsun hemen mahalleni degiş o zaman :))))

çengelköy çok uç bir nokta şimdiye kadar hiç gitmedim yerini bile bilmem bilmiyorumkismile daha merkezi bir yerde olsaydı keşke

güneş yüzünü gösterdi ama hala kar var erimedi ya:KK43: valla bizim sitenin bahçesi 2 karış karla örtülü hala:KK43:

kimseler ugramıo buraya kızlarrr hey vazmıgeçtiniz yoksa buluşmaktan?

X