İstanbul da nıfty testi yapan güvenilir yerler hangileri?

pembe dusler

Guru
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2010
1.039
359
Bayanlar nifty testi yapan yerleri arastırıyorum.güvenilşr olmayan yerler varmış.Böylesine önemli testi nasıl olurda sıkıntı yaşanır firmalarda.Nereye yaptırmalıyım memnun kaldığınız yer varmı.tahlilin yurt dışına gönderildiği firma arıyorum İstanbul da.oof kafam çok karıştı

Bayanlar nifty testi yapan yerleri arastırıyorum.güvenilşr olmayan yerler varmış.Böylesine önemli testi nasıl olurda sıkıntı yaşanır firmalarda.Nereye yaptırmalıyım memnun kaldığınız yer varmı.tahlilin yurt dışına gönderildiği firma arıyorum İstanbul da.oof kafam çok karıştı
invitae firması abd ye gönderilen 8. gün sonuç geldi canım özlem hanım numarasını da yazayım 5356593262 ödemeyi sonuçtan 1 gün önce yaptım hiç acele etmediler ısrar edip öyle yaptım hatta dolandırılacaksam da ödeyeyim dedim :KK70:firmada hiç hatalı sonuç gelmemiş ben çok araştırmıştım yaptıranlarla çok konuştum ama sende bir araştırırsın tabi happy mom uygulaması forum kısmında baya vardı yaptıran

invitae firması abd ye gönderilen 8. gün sonuç geldi canım özlem hanım numarasını da yazayım 5356593262 ödemeyi sonuçtan 1 gün önce yaptım hiç acele etmediler ısrar edip öyle yaptım hatta dolandırılacaksam da ödeyeyim dedim :KK70:firmada hiç hatalı sonuç gelmemiş ben çok araştırmıştım yaptıranlarla çok konuştum ama sende bir araştırırsın tabi happy mom uygulaması forum kısmında baya vardı yaptırayorumları okuyarak mı güvenilir olduğunu snladımı

Yorumları okuyarak mı güvenilir olduğunu anladınız.yada yurt dışına gittiğinden nasıl emin oldunuz
valla istersen müşteri temsilcisine tüm aklındaki soruları sor kuzu beni ikna ettiler ve evet yaptıranlarla çok konuştum öylelikle karar verdim güvendim kendi deneyimimi de sana aktardım sonuçta takip edemeyiz yurt dışına kadar nasıl ki hastaneye kan verdiğimizde takip edemiyorsak labda olanları

X