İstanbul Genel Cerrahi Doktor Tavsiyesi

Sisli etfalde cok cok iyi bir doktor olan bülent citgez var.kendisini cok arastirarak buldum.onunla devam ediyorum.anadolu yakasinda maalesef bilmiyorum.ben memnunum asiri ilgili hastalari ile.hatta doktor sitesinden randevu bolumune yazarsaniz hemen arayarak donus yapiyor kendisi.

Sisli etfalde cok cok iyi bir doktor olan bülent citgez var.kendisini cok arastirarak buldum.onunla devam ediyorum.anadolu yakasinda maalesef bilmiyorum.ben memnunum asiri ilgili hastalari ile.hatta doktor sitesinden randevu bolumune yazarsaniz hemen arayarak donus yapiyor kendisi.

teşekkür ederim

Bende Şişli Etfal'de Bülent çitgez muayene oldum gerçekten çok ilgili anlayışlı kendinizi rahatça ifade edebiliyorsunuz ve doktorluğu bilgisi sayesinde sağlığıma kavuştum kesinlikle tavsiye ederim

Kartal Lütfi Kırdar da genel cerrah Ayhan çevik var ben laparoskobik safra kesesi ameliyatı oldum çok başarılı geçti

Annem Şişli Etfal de Bülent Çitgez e sol memesinden ameliyat oldu. Ameliyatı çok iyi geçti. Meme ile ilgili ne sorununuz varsa bu doktora gitmenizi öneririm. Hem işinde çok başarılı hem de sorduğunuz bütün sorulara cevap veriyor. Kesinlikle öneririm.

X