Istanbul Kanuni Sultan Suleyman Hastanesinde Miyomektomi tedavisi

kararsizsakura

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2020
3
2
39
Merhabalar;
Cok sayida ve buyuk miyomlarim var. Ameliyat olmam gerekiyor. Yakin donem icerisinde Kanuni Sultan Suleyman hastanesinde ameliyat olabiliyorum, oncesinde gerekli tetkikler yapildi. Benimle ilgilenen Dr. Omer Unal oldu. tetkikler sirasinda ise asistan doktorlarin bazi acemilikleri ve bir vaka olarak bana yaklasimlari negatif duygular hissettirdi. Daha onceden bu doktor ve hastanede benzer bir tedavi olan var mi? Doktor ameliyat ve hastane kosullarini merak ediyorum. Bu tedavi icin dogru yerde miyim? Ozel muayene ve ameliyat olma imkanim da var (cok ucmamak uzere tabi) tavsiyeniz nelerdir? Spesifik kisi ve kurum onerilerinize acigim. yardimci olabilirseniz sevinirim.

• Beğen
Reactions: shr
Merhabalar;
Cok sayida ve buyuk miyomlarim var. Ameliyat olmam gerekiyor. Yakin donem icerisinde Kanuni Sultan Suleyman hastanesinde ameliyat olabiliyorum, oncesinde gerekli tetkikler yapildi. Benimle ilgilenen Dr. Omer Unal oldu. tetkikler sirasinda ise asistan doktorlarin bazi acemilikleri ve bir vaka olarak bana yaklasimlari negatif duygular hissettirdi. Daha onceden bu doktor ve hastanede benzer bir tedavi olan var mi? Doktor ameliyat ve hastane kosullarini merak ediyorum. Bu tedavi icin dogru yerde miyim? Ozel muayene ve ameliyat olma imkanim da var (cok ucmamak uzere tabi) tavsiyeniz nelerdir? Spesifik kisi ve kurum onerilerinize acigim. yardimci olabilirseniz sevinirim.
Merhaba kanunide oldunuzmu

merhaba son durumunuzu yazarmısnız suan bende kanunide son tetkitleri yaptırıyorum ama korkuyorum.

Merhabalar;
merhaba hanım efendi ameliyet oldunuz mu o hastanede bilgi vermenizi rica ederim bende aynı yerdeyim

Merhabalar;
Merhaba amaliyat oldunuzmu bende de çok sayıda miyom vardı ve 10.12 cm idi ler istanbul da çok Dr gittim özel devlet ve bana kötü huylu olduğunu söylediler bir iki taneside amaliyatta rahim kalmaz dediler bir sürü test yaptılar kanuniyede gittim hepside benzer söylediler çok zor surec ten geçtim bu arada Elazığ'da Dr Sami güngör kadın doğum Dr onu tavsiye ettiler hiç tanımıyordum tavsiye üzerine aradım sadece telefonda konustuk çok rahatlatıcı bir Dr idi sen takılma bunlara gel amaliyatini yaparım dedi gittim Elazığ'a açık miyom ameliyatı oldum 11 tane miyom cikardi o kadar iyi bir cerrahki amaliyatimi kanamasiz ve risksiz bir şekilde yaptı iki gece hastane kaldım çıktım üstelik İstanbul'a özel aracımla döndüm 1250 km yol geldim 20 gün önce amaliyat oldum çok iyim rahim yerinde kaldı Çok şükür çok başarılı bir Dr herkese tavsiye ederim soru sormak yardımcı olmamı isteyenlere yardımcı olurum iyiki Elazığ'a gittim iyiki Sami güngör hocada amaliyat oldum beni kurtardi

X