İstanbul kızlık zarı dikimi

Kusura bakma canim kim yırttıysa o zarı diksin
Yirtmasini bilen dikmesini de bilir
Bende bakireydim evlenince,ama bakire olmayanlara hakaret hakki vermez,inancını bilmiyorum kul Allaha hesap verir bir diğerleri sorumlu olduğu ailesine pardonda siz kim oluyorsunuz?ahlak bekçisi mi?cesaretiniz varsa çıkın sokağa küçük yaşta erkek kız farketmiyor çocuklara hayvanlara tecavüz eden yaratıklara saldırın,bu nasıl bir uslup yaşını yaşadığını bilmeden sormadan yorum yapıyorsunuz ne kadar kötüsünüz,bi okadar da kaba ütfen kadınlar kulübü yetkileri ilgilenirmisiniz

Kendini ona buna bozduran insanlar ilerde kalici zar dikimi yapmaya karar veriyolar ve malesef kim bilir kac insanı kandiriyolar bu kandirilanlarin icinde benimde kardesim olabilir benimde oglum olabilir allah boyle yabancılarla kimsenin yolunu kesistirmesin...durustluk olsun isterse bakire olmasin ama dürüstlük olsun hepimizin oglu var kardesi abisi var yalanla yuva kurmayi kimseye yasatmasin rabbim

Bende bakireydim evlenince,ama bakire olmayanlara hakaret hakki vermez,inancını bilmiyorum kul Allaha hesap verir bir diğerleri sorumlu olduğu ailesine pardonda siz kim oluyorsunuz?ahlak bekçisi mi?cesaretiniz varsa çıkın sokağa küçük yaşta erkek kız farketmiyor çocuklara hayvanlara tecavüz eden yaratıklara saldırın,bu nasıl bir uslup yaşını yaşadığını bilmeden sormadan yorum yapıyorsunuz ne kadar kötüsünüz,bi okadar da kaba ütfen kadınlar kulübü yetkileri ilgilenirmisiniz
Elinden geliyosa terzilik kiyamam sen dik kiz bozulan seyleri🤣🤣🤣🤣🤣😃

Kardeşiniz oğlunuz eşiniz bakirmi?çok ahkam kestiniz ahlak konusunda,ahlak iki bacak arasında değil hele bayanların hiç değil,kadın erkek ayırt etmeden...üzücü olan yanı bizi yaralayan yine hemcinsimiz?

Yirtmasini bilen dikmesini de bilir
Bu işlemi onaylamayabilirsiniz bu pek tabii en doğal hakkımız. Çoğumuz bu işlemi saçma ve etik dışı buluyoruz. Ama kalkıp da yaptıranlara bu şekilde aşağılayıcı, onur kırıcı bir üslupla, mahalle ağzıyla cevap verme haddi, yargılama haddi vermiyor kimseye. Hatası olan hesabını Allah'a verir. Ben bu üslubu hiç doğru bulmadım. Hele başka bir yazara çok seviyesiz cevaplar vermişsiniz bu da çok yanlış ve size yakışmayan bir üslup.

X