İstanbul labioplasti doktor önerisi

esmeralda97

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2022
2
11
27
Herkese merhabalar uzun süredir labioplasti ameliyatı olmayı düşünüyorum ve artık karar verdim İstanbul Anadolu yakasında doktor arayışım bulunmaktadır. Bir kere olup kurtulmak istiyorum bu sebeple doktor ismi ve ortalama fiyat bilgisi verebilirseniz çok sevinirim.

Hera klinikte burcu akdağa oldum. Çok güzel bir iş çıkardı. Enerjisi de yüksek. Olmasanız bile gidip görüşün derim.

bende 25gün oldu yaptırmalı klitoris in yanında küçük bir parça çıkıntı oldu tam orasıda sinirler çok hassas biyer yani hala elimi bile değdiremiyorum bişey değdiğinde acıo bitek orası sorunlu oldu düzeltme ameliyatı olucam bu şekilde yaşıyamam😕 ama yaptırdığım doktoramı yoksa başka Bi doktaramı yaptırayım hala düşünüyorum biran önce yaptırmam gerek of

bende 25gün oldu yaptırmalı klitoris in yanında küçük bir parça çıkıntı oldu tam orasıda sinirler çok hassas biyer yani hala elimi bile değdiremiyorum bişey değdiğinde acıo bitek orası sorunlu oldu düzeltme ameliyatı olucam bu şekilde yaşıyamam😕 ama yaptırdığım doktoramı yoksa başka Bi doktaramı yaptırayım hala düşünüyorum biran önce yaptırmam gerek of
kime oldunuz ameliyatı?

Labioplasti işlemi oldum ve o kadar konforlu geçtiki güzel doktorum @ebrudikensoy benimle sabırla uğraştı gece gündüz telefonlarımı açtı henüz çok yeni ama mükemmel

X