İstanbul Sözleşmesi'nden Türkiye'nin Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile çekildiği açıklandı

1616394032368.png

1616394064143.png

Şu iğrençlikleri görmek bile insanı dehşetesürüklüyor .
Allah belanızı versin sizin pislik insanlar.

Hanim ablacım neden yazsınlar ya banlancaklar ya kavga çıkcak..
herkes bir bireydir ve özgürdür kimseyi oyuyla görüşüyle eleştiremeyiz ozaman herkes tep tip olurdu.
Ben diyorum inşallah çok güçlü bir devlet olup adaletimizin işlediği bir devlet oluruz.
Adaletimize güveniriz deriz bizim arkamız da.
Ülke de en büyük sorun zaten adaletin sağlanamaması.
Seçim zamanı gelince atıp tutuyorlardı nedense,öyle laflar söyleniyordu ki.
Özgür iradeye saygım vardır,kişiye kzıdığımız tek şey fanatik olmalarıydı buna tepki veriyorduk sadece.
Bizler nasıl oy verdiğimiz partinşn yanışlarını görünce dile getiriyorsak aynı tepkiyi onlardan da bekledik maalesef.
Yanlışı var diyende oldu sonuna kadar savunanda oldu.
Adalet kalmadı ki artık bu ülkede.

Seçim zamanı gelince atıp tutuyorlardı nedense,öyle laflar söyleniyordu ki.
Özgür iradeye saygım vardır,kişiye kzıdığımız tek şey fanatik olmalarıydı buna tepki veriyorduk sadece.
Bizler nasıl oy verdiğimiz partinşn yanışlarını görünce dile getiriyorsak aynı tepkiyi onlardan da bekledik maalesef.
Yanlışı var diyende oldu sonuna kadar savunanda oldu.
Adalet kalmadı ki artık bu ülkede.
Sorun bu ya körü körüne bağlanmak. Ama vardır bildikleri. Surda birini kesseler vardır bildikleri....

nasıl yetiştiriyorlar abla bu insanlsri, ne yiyip iciyor ya bunlar.
işin acı tarafi bunlardan etrafimizda zibilyon tane var ve biz gercek yuzlerini gosterene kadar kim olduklarini zihniyetlerini anlayamiyoruz.
İşin gerçeği şiddet olan evde başlıyor bu düşmanlıklar.
Anlayamaıyoruz zaten,ancak oturup tartışacaksın ki o zaman anlayabiliriz düşüncelerini.

İşin gerçeği şiddet olan evde başlıyor bu düşmanlıklar.
Anlayamaıyoruz zaten,ancak oturup tartışacaksın ki o zaman anlayabiliriz düşüncelerini.
insan dedigin etrafinda olup bitenlerden yaşananlardan feyz alip ona göre kendini şekillendirmez mi abla.
tecrübe dedikleri tam olarak bu degil mi?
bunlarin ki genetik bir problem bence.
dayak yedik dayak atayim, tecavuz gordum tecavuz edeyim seklinde olmamali bence bu tecrube.
dayak yiyenin nasil can acitici bir sey oldugunu, tecavuzun nasil yipratici incitici bir sey oldugunu en iyi boyle insanlarin bilmesi gerekmez mi?
bu neyin hirsi neyin intikami.

insan dedigin etrafinda olup bitenlerden yaşananlardan feyz alip ona göre kendini şekillendirmez mi abla.
tecrübe dedikleri tam olarak bu degil mi?
bunlarin ki genetik bir problem bence.
dayak yedik dayak atayim, tecavuz gordum tecavuz edeyim seklinde olmamali bence bu tecrube.
dayak yiyenin nasil can acittigini, tecavuzun nasil yipratici incitici bir sey oldugunu en iyi boyle insanlarin bilmesi gerekmez mi?
bu neyin hirsi neyin intikami.
Dediğin gibi olmuyor maalesef.
Ailede şiddeti yaşayan gören erkek8,(bazı erkekleri tenzih ederim burada) ileriki yıllardada aynını yaşatıyor etrafına,bunu eş olarak değilde genele yaymak lazım.
Zihinleri bir tek şiddete çalışıyor artık,zevk mi alıyor bir şeylerin intikamı mı acaba yaşadıkları şeyler.

Dediğin gibi olmuyor maalesef.
Ailede şiddeti yaşayan gören erkek8,(bazı erkekleri tenzih ederim burada) ileriki yıllardada aynını yaşatıyor etrafına,bunu eş olarak değilde genele yaymak lazım.
Zihinleri bir tek şiddete çalışıyor artık,zevk mi alıyor bir şeylerin intikamı mı acaba yaşadıkları şeyler.
şiddetin her türlüsünu normal olarak mi goruyor diyosun.
cunku asıl normali bilmiyor

şiddetin her türlüsünu normal olarak mi goruyor diyosun.
cunku asıl normali bilmiyor
Şöyle düşün,sokakta hayvana zarar verenler varya acımaz basar tekmeyi yada öldürür.,çünkü sevgi görmemiştir evinde.
O sevgisizilik belkide insanı böyle yapıyor.

2 gün önce kadının birisi hamile kediye tekme atıp çantayla vurmuş,ifadesinde hayvana vurdum insana vurmadım ki demiş.,

Kadın 37 kez sikayette bulunuyor kendi ulkesinde bi Allah'ın kulu kadına yardım etmiyor. Ne kanun bilmez insanlarla yasiyoruz hayret ya, kadin sonra Avrupa İnsan Hakları mahkemesine şikayet ediyo da anca öyle. Pes yaa! Ülke bu yuzden para cezasına çarptırılıyo düşünebiliyo musunuz? Bi de hala sözleşme olmasaydı ne olurdu diyolar. Bunlar kanun manun dinlemiyo arkadaş bu ne. Psikolojisi bozuksa tedavi etsinler insan icine asla almasinlar. Orantisiz guc var burda yok psikolojisi yok bilmemnesi valla cektirsinler cezalarini psikopatlara mi acicaz bi de.

Silahlanıp kendi kendimizi mi koruyalım yani. Her taciz edenin, tecavüzcünün, şiddet uygulayan erkeğin alnının ortasına...

Burda bu sitede kadinlarin iclerinde nasil buhranlar yasadiklarini cok net goruyoruz. Gerekli merciler hukuk insanlari ve bu sozlesme taraftari olanlar zaten konunun ne oldugunu hukuka uygun mu degil ki soyluyor.
İstanbul sozlesmesi turkiyede bir kadinin 35 kere sikayet edip , en sonunda annesini olduren eski kocayi aihm e sikayet etmesi ile turkiye nin kendisi hazirladi ve hazirlamak zorunda kaldigi sozlesmedir.yani ithal mithal degil. 2011 yilinda uygulanmis ve bi tek o sene cinayetlwr azalmis. Soylencek cok konu var soyleyenler soyluyor bende sonuna kadar arkasindayim. Sozlesmesin nesinden rahatsiz olunabiliyor ki , bunun cevabi bence herseyi aciklar

Bugün öyle videolar izledimki kanım dondu uzun uzun yazmak isterim umarım banlanmam.Bugun bir kapalı kadın aile düzenini bozuyor islama aykırı maddeler var demiş.Ben mealini okuyup araştıran biri olarak Allah derki biz kadınları kaburganızdan yarattık koruyun diye.Bizim erkek kadın farketmez cani insanlarımız korumuyorlar.Anayasa da kadın erkek eşit deniyor ama çocuk gelinler var.Bir avukat arkadaşım hamile bir kadını kocasının dayağından kurtarmıştı istanbul sözleşmesiyle.Yazıklar olsun bir bebek kurtulamayacak artık.Bu ülkede 67 günde 68 cinayet işlendi.Ben bire bir şahit oldum tecavüze indirim geldi adam denetimli salındı.Allah sevgisi olmayanlar yüzünden bu durumdayız ve kölelik diretiliyor.Artık kadınların önemikalmadı.Bugun bir çok erkek kadınları nasıl doğrıycağından öldürceğinden nasıl sindirceğinden bahsetmiş orta yerde.Hergün kadınlar sokak ortasında dövülüp çocukları önünde öldürülüyor.İstanbul sözleşmesi yaşatır aile yıkmaz kadına hak verir Aile güvendir Aile kadının omuzlarındadır.Bu konuyu formda görebildiğim için çok sevindim.

Bunu destekleyecek kadınlar çıkacak kesin. Her ne yapsa doğrudur diyen insanlar var
Ben bugün yıkıldım kapalı bir kadın erkek küçümseniyor.Erkeklerin namusu basitleştiriliyor.Aile kavramını yok ediyor erkeği şiddete yöneltiyor gibi laflar duydum.Savunulmayan hakları biliyorum karşı olduğum için bana kafir diyorlar.Neymiş sözleşme dinimize karşıymış.Biz kuranda bir ayette bahsediliyormuşuz ama Rabbim okadar güzel yazmış ki kadını kaburganızı söküp o kemiklerden yarattık asıl tabii( toprak ) yarattım koruyun.Okadar bilinmeyen var ki bir kadının bunu söylemesi bunu kahretti. Şuan bunları söyleyen kadın için düşünüyorum çok dindarsa o çekilen kamera da haramdır.Senin konuşman bile çok saçma yazık çok yazık.Bunu hem cinsim yapıyorsa biz ne olcaz..

X