Doğuma Hazırlık istanbulda bebekler için outletler ?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

azalea

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2009
112
1
merhaba arkadaşlar ,edirnede oturuyorum 2 hafta sonra İstanbula gelmeyi dşnüyorum,kaliteli bebek kıyafetlerini bulabilebileceğimiz outletleri veya fabrika satış mağazalarını buradan paylaşırsak çok memnun olacağım,herkesede yarayacaktr.birde zarada bebek kıyafetlerine bayıldım ama çok pahalıydı zara outlet nerede bilen varmı arkadaşlar?opuyorumnanaktan

Canım, anadolu yakasında yenisahrada optimum outlet avm'deki çocuk mağazalarına bakabilirsin. Wenice, kanz, bücürük, peros, waikiki.. daha hatırlayamadığım birkaç tane daha var. Bir de mothercare var ama demsa mağazasının içinde daha çok stand gibi, pek seçenek olmuyor. O yüzden asıl mothercare outleti olan kozyatağındaki yerini tavsiye ederim. Burada bir katı mothercare ürünlerine ayırmışlar, daha çok çeşit ve seçenek var. Ne yazık ki avrupa yakasındaki outlet mağazaları nerede bilmiyorum...

çok teşekkürler biberon,2 gün kalmayı düşnüyorum iki yakayıda gezebilirim.mothercare mağazasının tam adresi ne kozyatağı derken ?

canım eminönünde havuzlu han var bebek kıyafetleri satılıyo çok uygun vede seçenek çok burayada bakabilirsin

istanbul ikitelli de 212 alışveriş merkezinin önunden yan yol dan yanı. devam edip opet petrolun ordan aşagıya inince tum bebe magazalarının outlatleri var.. ve çok ucuz.. tavsiye ederim..

Asena o 212 alışveriş merkezinin orda hangi markaların outletleri var ?bu arada cvp veren herkese teşekkürler

hatırladıgım kadarıyla wenis, lc vaikiki, kanz, piercardın ama kapanacaktı bilmiyorum son halini,
seven hell, birde guneşlı yolu üzeride ayrıca bir çok marka oulet ler var.. hürriyet bınasının yolu üzerinde..

çok teşekkürler biberon,2 gün kalmayı düşnüyorum iki yakayıda gezebilirim.mothercare mağazasının tam adresi ne kozyatağı derken ?

Canım adresi tam bilmiyorum ama by otelin arkasında diye biliyorum....demsa outlet diye geçiyor mağazanın adı, 1 katında da sadece mothercare var...

Sağolun kızlar,idil baby tuzlaya yakınmı ,e 5 üzzerindemi tuzlayı bilmiyoruzda hiç

asena bu 212 nin orada nasıl gidileceğini bulamadık yanından yol geçmiyoki ,bir daha anlatırmısın

Canım adresi tam bilmiyorum ama by otelin arkasında diye biliyorum....demsa outlet diye geçiyor mağazanın adı, 1 katında da sadece mothercare var...

Harem 'den Bostancı tarafına giderken Kozyatağı yanyolda bir benzinlik var.Değişik bir markaydı ama hatırlamıyorum tam. Benzinligin arkasında Byotell, Byotell in arkasında da Demsa outlet var. Ben gecen haftasonu gittim. Bolca cıtcıtlı body ve kızıma birkac elbise aldım, dayanamadım:)
0-3 ve 3-6 ay arası icin az sey vardı ben gittigimde ama urunleri surekli degisiyormus, arada gidip bakmak lazım.Adres yazmıstım ama adres verebiliyor muyuz emin olamadıgımdan kaldırdım. Demtock web sitesinden outlet adreslerine ulasabilirsiniz bu arada.

Son düzenleme:
bende demsa outlet mağazasına gitmiştim gerçekten güzel şeyler var. yine gitmeyi planlıyorum da acaba yeni ürünler ne zaman geliyor bilgisi olan var mı? ay sonu yada ay başı gibi mi yoksa belli olmuyor mu?

bende demsa outlete gittim kozyatağındaki,ama erkekler için badi yoktu 1 yaş için vardı,elim boş çıktım :KK43: çok güzel ayakkabılar vardı ama ayak numarasını kestiremeyeceğim için alamadım.1 yaş çocuklar için daha iyi bir mağaza

kozyatağındaki demsa outlet hala açık mı? ben de gitmek istiyorum ama o mağaza optimima taşındı diye duydum.Yakın zamnda gidenler yardımcı olursa sevinirim.

nemoda ben 2 hafta önce gittim açıktı,kapancak gibi bir durumuda yoktu.

Ben de gecen hafta gitmistim, acıktı. Optimum icindeki magazalarına da ugramıstım ama orası kucuk cok.

X