istanbulda dogum fotografcısı (uygun fiyatlı )

Kubraoztrk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2016
11
5
31
Kızlar bebislerin gelmesine az kaldı dogum fotografı düşünüyorsaniz : ben sanat tarihcisanat fotografcisiyim cok kez dogum cekimlerine de katıldım en uzak akrabamdan komsuya kadar ) artık dogum fotografida cekmek istedigimin farkina vardim portfolyomu olusturdum sayilir ama sizlerinde yardiminiza ihtiyacim var genisletmek icin :) hem bana yardimci olur hemde super anilara kavusursunuz hemde coook ucuz fiyatlarla (resim basım ucreti kadar ) keyifli dogumlar ))

Kızlar bebislerin gelmesine az kaldı dogum fotografı düşünüyorsaniz : ben sanat tarihcisanat fotografcisiyim cok kez dogum cekimlerine de katıldım en uzak akrabamdan komsuya kadar ) artık dogum fotografida cekmek istedigimin farkina vardim portfolyomu olusturdum sayilir ama sizlerinde yardiminiza ihtiyacim var genisletmek icin :) hem bana yardimci olur hemde super anilara kavusursunuz hemde coook ucuz fiyatlarla (resim basım ucreti kadar ) keyifli dogumlar ))
Benim daha doğumaa çooookk var ama aklımda bulunsun istiyorum çünkü bi fotogracı :)

Aklınızda bulunsun bi yere not yazin buzdolabina falan yapistirin yeterki unutmayın ))) nekadar var bu arada Allah kavustursun

Ben çok istiyorum ama eşim ikna olmuyor. Benim doğum martta eşimi razi edebilirsem çalışabiliriz:) istanbulda neredesiniz

Anadolu yakasindayim fakat sezeryan dogumlarda avrupada da calisabilirim sorun olmaz. Esiniz dogum esnasinda cekim mi istemiyor yoksa tamamen cekime mi karsi ?

Anadolu yakasindayim fakat sezeryan dogumlarda avrupada da calisabilirim sorun olmaz. Esiniz dogum esnasinda cekim mi istemiyor yoksa tamamen cekime mi karsi ?
Ben eşimi dugunde bile diş çekime zor ikna ettim poz vermeye toptan karşı :) doğum esnası na karşı diğer pozları da kendimiz cekeriz diyor

Ben eşimi dugunde bile diş çekime zor ikna ettim poz vermeye toptan karşı :) doğum esnası na karşı diğer pozları da kendimiz cekeriz diyor

Demek ki neymis esini ikna etmeyi basarabiliyormussun bebegin icin bir daha yaparsın :) tabiki kendinizde cekim yapabilirsiniz ama profesyonel olmaz dugununuzde kendi fotolarinizi cekebildiniz mi bu da oyle olayin icinde olunca cekilmiyor benden soylemesi :)

Merhaba Kübra Hanım;
Ben Anadolu yakasındayım. Ücret bilgisi için mesaj atabilir misiniz acaba? Birde çekmiş olduğunuz fotoğrafları görme imkanımız var mıdır?

Avrupa yakasında nerde olacak acaba dogumunuz ? normal dogumlarda zor süre açısından fakat sezeryan ihtimalinize doktorunuz karar verirse bana ulasabilirsiniz yardimci olurum elbette :)

Avrupa yakasında nerde olacak acaba dogumunuz ? normal dogumlarda zor süre açısından fakat sezeryan ihtimalinize doktorunuz karar verirse bana ulasabilirsiniz yardimci olurum elbette :)

Merhaba fiyat bilgisi ve cektiginiz fotolarin oldugu sayfayi mesajla yazarsaniz incelemek isterim

Selam çekim işlerine devam ediyor musun görüşebiliriz :))

X