İstanbul'da Fal - Falcılar

Sadece yüz yüze bakıyor diye biliyorum. Ben önce kendisine yarın sorayım telefon paylaşılmasına izin veriyor mu diye çünkü korktum biraz açıkcası başkasına anlatma falını da demişti. Kabul ederse özelden veririm isteyenlere. Ama bana sorarsanız iyi düşünün ben çok etkilendim çünkü kötü çıkan şeylere.
Ay umarim bakiyordur telefondan, ya da olmadi evine giderim cunku gercekci falcilari seviyorum

Sadece yüz yüze bakıyor diye biliyorum. Ben önce kendisine yarın sorayım telefon paylaşılmasına izin veriyor mu diye çünkü korktum biraz açıkcası başkasına anlatma falını da demişti. Kabul ederse özelden veririm isteyenlere. Ama bana sorarsanız iyi düşünün ben çok etkilendim çünkü kötü çıkan şeylere.ra
Numara alabilir miyim

Evet arkadaşlar bugün birgülü yakaladım baktırdım … bizim bi ev işimiz vardı yeni ortaya çıktı mütehattlik falan derken bu seferde onu bildi …. Eşimin şehirdısı işlerini bildi yurtdışı işini bildi … ve bana sen niye kafanda tüp bebek kuruyorsun her şey normal çıkmış stresten olmuyor dedi ve doktorumda öyle dedi ufak tefek vitaminler düşüktü Birgül doktora git demişti gittim çözüldü onlar yani beni bildi daha bir çok şey çok şükür hatta bir kaç işimde de fikir aldım 🧿💖
Merhaba ,numarasını göndermeniz mümkün mü?

Ben zaten tavsiye üzerine gittim. Bir arkadaşımın arkadaşına sevgilin seni aldatıyor demiş ve çıkmış. Bir süre cesaret edemedim gitmeye ama sonra dayanamadım gittim. Çok tersleyen kızan bir kadın ama bence kalbi çok iyi ben sevdim. Yalnız çok kötü şeyleri de patır patır söylüyor. O yüzden bence gitmeden düşünün. Ben çok ağladım çünkü. Başına gelecek kötü şeyleri bilmek mi daha iyi bilmemek mi tartışılır. Bu arada sadece gelecek odaklı bakıyor yani çıktıkça anlayacağım ama güncelde de bildiği bazı şeyler oldu. Bana sorarsanız ben çok beğendim ve inandım bence dedikleri de çıkacak, umarım sadece iyi şeyler çıkar :KK43:
kim bu bahsettiğiniz acaba:)

Merhabalar arkadaşımın bakırköyde gittiği falcıyı arıyorum baya nokta atışı ve isimler bilmiş fakat adamın adını hatırlamıyor. Balıkçılar meydanının en sonundaki madonun karşısındaki sokakta köfteci içindeymiş :d duyan varmı

Birgülü de hep yeni üye olanlar begenmis ne hikmetse.
valla bende yeni baktırıyorum ama nokta atışı yapıyor. Reklam yapsam parası bana mı kalıyor banane falcı işte ayrıca kaç tane isim söyledim tartıştık burada cafede ki falcıları da söylüyorum gidin diye .
valla bende beğendim kuzum çok oha diyceğim nokta atışı yaptı :)
Bende beğendim canım mirasla ilgili mümkün olmayan bişey söyledi bildi bekliyorum haftaya ya da 2 3 güne yine bi baktırcam

Ben zaten tavsiye üzerine gittim. Bir arkadaşımın arkadaşına sevgilin seni aldatıyor demiş ve çıkmış. Bir süre cesaret edemedim gitmeye ama sonra dayanamadım gittim. Çok tersleyen kızan bir kadın ama bence kalbi çok iyi ben sevdim. Yalnız çok kötü şeyleri de patır patır söylüyor. O yüzden bence gitmeden düşünün. Ben çok ağladım çünkü. Başına gelecek kötü şeyleri bilmek mi daha iyi bilmemek mi tartışılır. Bu arada sadece gelecek odaklı bakıyor yani çıktıkça anlayacağım ama güncelde de bildiği bazı şeyler oldu. Bana sorarsanız ben çok beğendim ve inandım bence dedikleri de çıkacak, umarım sadece iyi şeyler çıkar :KK43:
Bu fslci kimse numarasını bana atabilir misin

X