İstanbul'da Fal - Falcılar

Edi'ye fal baktiran oldumu aranızda ben Zeynep'e ulaşamıyorum ınstagram facebook yada başka bir yerden ulasma şansım varmi
edi dedigniz instagramda olan vr o mu acaba , ben bakdirdim hem canli hem telde tatmin olmadim malesef. dedikleri olmadi. hatta arkadasimda birsey olucak fln dedi tam tersi oldu.

Kızlar herkese selam, kadıköy Hazal baba vanga cafe’ ye geri dönmüş, ben bugün gidip baktırdım yine harikaydı, sizin de haberiniz olsun :)

Kizlar bir suru fal baktırdım, çok para kaptırdım ama siz de paranızı kaptırmayın diye en iyi ve en kötü olanları siralayacagim.
Keyfino cafe okan; berbat,4dk bakiyor
Babavanga Hazal; berbat,söylediği şeylerin hayatımla alakası yok
Bakırköy Ümit; en iyi falci bu adam. Hayatimla ilgili bir sürü detay bildi fakat tarih vermiyor,sadece ongorude bulunuyor
Sarmasik kafe hasan; gecmis ve ani en iyi bilenlerden biri bu falci, ama gelecek ile ilgili henüz belli değil.
Twitter uzay kahini selin; ani iyi biliyor.
Not; gelecekle ilgili hepsi ayni şeyleri soyledi. O yuzden dogru olduğunu düşünüyorum. Zaten beklediğim bir sey. O yuzden bunlara baktirabilirsiniz. Ama bence en iyisi ümit bey.
Yine de siz bilirsiniz..

Kizlar bir suru fal baktırdım, çok para kaptırdım ama siz de paranızı kaptırmayın diye en iyi ve en kötü olanları siralayacagim.
Bakırköy Ümit; en iyi falci bu adam. Hayatimla ilgili bir sürü detay bildi fakat tarih vermiyor,sadece ongorude bulunuyor
Sarmasik kafe hasan; gecmis ve ani en iyi bilenlerden biri bu falci, ama gelecek ile ilgili henüz belli değil.
Not; gelecekle ilgili hepsi ayni şeyleri soyledi. O yuzden dogru olduğunu düşünüyorum. Zaten beklediğim bir sey. O yuzden bunlara baktirabilirsiniz. Ama bence en iyisi ümit bey.
Yine de siz bilirsiniz..
Ben ümit abiye çok gittim. Bana çok yardımı oldu tarih vermez ama dedikleri zamanla çıkar 1 sene geçer ama çıkar mutlaka. Bana geçen sene eylül ayında avrupa kapısı gözüküyor sana dedi. 1 ay sonra gidiyorum mesela. Tarih vermez ama çıkar dedikleri. Öngörüleri çok iyidir

Ben ümit abiye çok gittim. Bana çok yardımı oldu tarih vermez ama dedikleri zamanla çıkar 1 sene geçer ama çıkar mutlaka. Bana geçen sene eylül ayında avrupa kapısı gözüküyor sana dedi. 1 ay sonra gidiyorum mesela. Tarih vermez ama çıkar dedikleri. Öngörüleri çok iyidir

Twitter denilen yerin çoğu sözde falcısı birbiriyle arkadaş olan ve genelde 18-25 yaş aralığında gençler :) haberiniz olsun
EVET VE HİÇBİRŞEY BİLMİŞYORLAR

Yine de siz bilirsiniz..
Bakırköy Ümit kim? Ilk defa duydum. Cafe'de mi bakiyor telefonda mi?

X