İstanbul'da lazerle ameliyat izi için doktor arıyorum

helin24

Guru
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2007
125
0
arkadaşlar eski bir ameliyat izini nasıl en az gözükür hale getirmek için hangi estetik tedavi ve hangi estetik doktor tavsiye edersiniz. tavsiyelerinizi bekliyorum. teşekkürler.

sensiii teşekkür ederim. internette araştıracağım. hatırladığım kadarıyla bu yer seda sayanın da gittiği dr mustafa karataş yeri olacak

arkadaşım derin sivilce izlerini tedavi ettirdi..aynı zamanda bu işlemi yapan doktorun yüzündede kesik izi varmış..onu tedavi etmiş..süperplast ismi..nişantaşında..dr.çoşkun bey var..ona giderseniz yardımcı olur..

karpedyem sende sensiii nin bahsettiği süperplast adlı yerin sitesinden bilgi alabilirsin. google den süperplast yaz ve ara kendimle ilgili bir gelişme olursa da yazarım.

çok ii yanıt veriyo cnm..çok güçlü bir cihaz..dünyada bikaçtane varmış..ücret konusunda bilemiyorum..yüzyüze konuşman lazım..arkadaşım tüm yüzündeki sivilce izleri için bin dolar ödemişti..hande yener falanda geliyo..bişiler yaptırıyodu yüzüne..v.b biçok ünlü gördüm..memnunlar demekkii geliyo insanlar..bi git görüş bakalım..sen netten cihazı görebilirsin..XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX diye gir.polamar cihazın üzerine tıkladığındada resim örnekleri göreceksin..tel.alabilirsin ordan randevü için..

r,ca ederim cnm..umarım memnun kalırsın..orda coçkun bey var..mervenin arkadaşıyım dersen indirimde yaparlar..etkili istiyorum derecesini diye konuş..

hayır gitmedim. mesaj çektim bilgi almak için ama cevap gelmedi. 1-2 haftayı alır gitmem. gidip görüştüğüm zaman yazarım.

hayır gitmedim. kursa gidiyorum. günü ve saati ayarladığımda gideceğim . sen ne zaman gideceksin? gittikten sonra bilgi verirsin değil mi?

arkadaşlar, bahsettiğim yere gittikten sonra size muhakkak bilgi vereceğim. ama gitmem biraz zaman alıcak çünkü kursa gidiyorum. 1 ay içinde gitmeye çalışacağım. ve sonucu sizlerle paylaşacağım. sağlıkla kalın.

karpedyem senin hemen gitmene sevindim. umarım istediğimiz sonuca elde edebileceğimiz bir yerdir. görüşme sonucunu senden bekliyorum. iyi şanslar

karpedyem sana bir kaç soru olacak. cevap verirsen sevinirim.1.) kızarıklık kaç günde geçeceğini söylediler?.2.)kaç saens olması gerekiyor ve ikinci seans ne kadar aralıkta olması gerekiyor.? 3.)ilk randevu ve uygulama ücretsiz mi?4.) fiyat hakkında bilgi verirmisin. seans başına mı ücret alıyorlar. 5.) tedavi olmuş başka hastaların resimlerini gördün mü? en önemlisi sen fark gördün mü ? Bu cevaplar sonucunda bende hemen randevu alıp gitmek istiyorum. merakla bekliyorum. sorularım biraz çok ama bu cevaplara göre erken randevu alıcağım. şimdiden sağol

evet galiba haklısın. ben bir hafta daha bekliyeceğim. kızarıklık geçtiğinde sonucun nasıl olduğunu haber verirsin değil mi? hemen bende gitmek istiyorum.yine bazı sorularım olacak; ağrı var mı?.... doktorun adı?.... doktor kendisi mi uygulamayı yaptı?..... muayene ve uygulama ücretsiz mi?::uhm:

cevaplar için sağol. kızarıklığın geçmesini merakla bekleyeceğim. kızarıklık geçer geçmez yaz olur mu?
ilk sefer ama sen bir fark görüyormusun iz kabarık bir iz miydi?

arkadaşlar dün süperplast'a gittim. ameliyat izine türkiyede bir ilk olduğu söylenen palamor lazerle deneme yapıldı. şu anda kızarıklık mevcut ama kızarıklık geçer geçmez sizlere ameliyat izindeki son gelişmeleri yazacagım.ama sizlere şunu söyleyebilirim. ameliyat izinde kelorid (iz üzerine kabarıklık) vardı. ve deneme yapılan bölümde kelorid yok oldu.

arkadaşlar merhaba a.s sizi biraz beklettim. ilk seans'ı 2 hafta önce oldum. çok pahalı . su an hala kızarık durumda 1 ayda cilt eski haline geliyor( kızarıklığın geçmesi) 2-3 hafta sonra size tam bir bilgi verebilirim. altarnatif bir yer bulmak için, bu arada ben net'ten yeni araştırmalar yaptım. daphnelazer'in bağdat caddesindeki yerde de bu ameliyat izleri ile ilgili tedavi yapıyorlar. görüşme ücretsizmiş. bu izlerden muzdarip arkadaşlar gidip görüşüp bizi bilgilendirir mi acaba? bağdat caddesindeki yere gidebilen arkadaşlar burada tecrübelerini paylaşsınlar ki doğru yeri bulalım.
ve birde zeki gündüz adlı kimyacı var. o da cildi yakıcı asit gibi bir şeyle cildin üst derisini yakıyormuş. yeni cilt çıkıyormuş. arkadaşlar sizlerde araştırın ve paylaşın.

merhaba arkadaşlar, birinci seans 2 hafta önce yapıldı. şu an kızarık durumda düzelme biraz fark ediliyor. ama sizi yinede yanıltmak istemiyorum.

Son düzenleme:
sbl82, izler bazı yerler hafif kabarık(yani kelorid vardı) bazı yerde ince çizgi halinde. değişiklik biraz fark gibi tam iyileşme süresi dolmadı. 2-3 hafta sonra size daha net bir bilgi verebilirim. sizleri yanıltmış olmayayım.uygulama az bir fiyatta değil . bu yüzden altarnatif olacak yerleri araştırıyorum. bunlardan biri de dapne lazer netten araştırırsan sitesini bulursun. ulaşım krokisi de mevcut. kroki de bağdat caddesinde memorial hastanesinin karşısında, teknosa nın sırasında görünüyor. dr olarak da ethem mercan iyi diye duydum. görüşme yaparsan bizi de bilgilendirirmisin?

X