İstanbul'da lazerle ameliyat izi için doktor arıyorum

helin24

Guru
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2007
126
0
arkadaşlar eski bir ameliyat izini nasıl en az gözükür hale getirmek için hangi estetik tedavi ve hangi estetik doktor tavsiye edersiniz. tavsiyelerinizi bekliyorum. teşekkürler.

helin24

Guru
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2007
126
0
sensiii teşekkür ederim. internette araştıracağım. hatırladığım kadarıyla bu yer seda sayanın da gittiği dr mustafa karataş yeri olacak

sensiii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2007
168
3
arkadaşım derin sivilce izlerini tedavi ettirdi..aynı zamanda bu işlemi yapan doktorun yüzündede kesik izi varmış..onu tedavi etmiş..süperplast ismi..nişantaşında..dr.çoşkun bey var..ona giderseniz yardımcı olur..

helin24

Guru
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2007
126
0
karpedyem sende sensiii nin bahsettiği süperplast adlı yerin sitesinden bilgi alabilirsin. google den süperplast yaz ve ara kendimle ilgili bir gelişme olursa da yazarım.

sensiii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2007
168
3
çok ii yanıt veriyo cnm..çok güçlü bir cihaz..dünyada bikaçtane varmış..ücret konusunda bilemiyorum..yüzyüze konuşman lazım..arkadaşım tüm yüzündeki sivilce izleri için bin dolar ödemişti..hande yener falanda geliyo..bişiler yaptırıyodu yüzüne..v.b biçok ünlü gördüm..memnunlar demekkii geliyo insanlar..bi git görüş bakalım..sen netten cihazı görebilirsin..XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX diye gir.polamar cihazın üzerine tıkladığındada resim örnekleri göreceksin..tel.alabilirsin ordan randevü için..

sensiii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2007
168
3
r,ca ederim cnm..umarım memnun kalırsın..orda coçkun bey var..mervenin arkadaşıyım dersen indirimde yaparlar..etkili istiyorum derecesini diye konuş..

helin24

Guru
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2007
126
0
hayır gitmedim. mesaj çektim bilgi almak için ama cevap gelmedi. 1-2 haftayı alır gitmem. gidip görüştüğüm zaman yazarım.

helin24

Guru
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2007
126
0
hayır gitmedim. kursa gidiyorum. günü ve saati ayarladığımda gideceğim . sen ne zaman gideceksin? gittikten sonra bilgi verirsin değil mi?

helin24

Guru
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2007
126
0
arkadaşlar, bahsettiğim yere gittikten sonra size muhakkak bilgi vereceğim. ama gitmem biraz zaman alıcak çünkü kursa gidiyorum. 1 ay içinde gitmeye çalışacağım. ve sonucu sizlerle paylaşacağım. sağlıkla kalın.

helin24

Guru
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2007
126
0
karpedyem senin hemen gitmene sevindim. umarım istediğimiz sonuca elde edebileceğimiz bir yerdir. görüşme sonucunu senden bekliyorum. iyi şanslar

helin24

Guru
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2007
126
0
karpedyem sana bir kaç soru olacak. cevap verirsen sevinirim.1.) kızarıklık kaç günde geçeceğini söylediler?.2.)kaç saens olması gerekiyor ve ikinci seans ne kadar aralıkta olması gerekiyor.? 3.)ilk randevu ve uygulama ücretsiz mi?4.) fiyat hakkında bilgi verirmisin. seans başına mı ücret alıyorlar. 5.) tedavi olmuş başka hastaların resimlerini gördün mü? en önemlisi sen fark gördün mü ? Bu cevaplar sonucunda bende hemen randevu alıp gitmek istiyorum. merakla bekliyorum. sorularım biraz çok ama bu cevaplara göre erken randevu alıcağım. şimdiden sağol

helin24

Guru
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2007
126
0
evet galiba haklısın. ben bir hafta daha bekliyeceğim. kızarıklık geçtiğinde sonucun nasıl olduğunu haber verirsin değil mi? hemen bende gitmek istiyorum.yine bazı sorularım olacak; ağrı var mı?.... doktorun adı?.... doktor kendisi mi uygulamayı yaptı?..... muayene ve uygulama ücretsiz mi?::uhm:

helin24

Guru
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2007
126
0
cevaplar için sağol. kızarıklığın geçmesini merakla bekleyeceğim. kızarıklık geçer geçmez yaz olur mu?
ilk sefer ama sen bir fark görüyormusun iz kabarık bir iz miydi?