İstanbul'da lazerle ameliyat izi için doktor arıyorum

ilgili arkadaşlara duyrulur. cumartesi bir seans daha uygulama yapıldı. benim iz çok kötü şekilde idi . bayağı düzelme oldu.

hiç bir ameliyat izi bu kadar güzelleşmemiştir:)) evet yanlış okumadınız. iz harika görünüyor. biraz uzun bir tedavi süreci oluyor. . biraz daha yolum var. ama olsun sonuç buna değiyor. tabi bu arada doktorum, dr. çoşkun levent taşçı ' ya çok teşekkür ediyorum.

selam arkadaşlar, uzun bir süreden sonra yine merhaba,a.s. ilgili arkadaşlara son durum hakkında bilgi vermek üzere yazıyorum. doktorum coşkun levent taşcı üç hafta önce yeni gelen lazer Palomar Starlux 2.940 uygulama yaptı. tedavi devam ediyor. benim ameliyat izim sorunlu olduğu için uzun sürdü. normalde 5-6 kez uygulama sonuç veriyor. bilginize sunarım.

meryetli, yazını yeni gördüm. bu yüzden geç cevap veriyorum. ben sana tam bir fiyat veremem. ama randevu alıp görüşme yapabilirsin(.görüşme ücretsiz ) ve ücretsiz deneme yapılıyor.(ize yapılan uygulamayı yüksek atış yaptır) ör. 50 -60 gibi uygulama sonucunu daha net görürsün.

Kızlar ben ameliyat izlerim icin gecen hafta superplasta gittim gorusmek icin randevum saat 5 teydi fakat ben saat 6 da drla gorusebildim.ustelik randevu aldıgım dr un operasyonu varken bana o saatte rendevu verilmisti bu yetmiyormus gibi orda calısan kisi yanıma gelip coskun bey ameliyatta sizi huseyin beyle gorusturelim dedi neyse ses cıkarmadım okadar beklemisim :kızgın: goruselim dedim abartmıyorum iki tane kucuk ameliyat izi icin istedikleri tutar 2.500tl daha oncede bircok merkeze gittim ama bu kadar isini saygısız ve etik dısı yapan insanları bu kadar para yolunacak kisiler olarak goren bir kurum gormedim bunları paylaşmak istedim fikir sahibi olun diye yazarken yine sinirlendim bak..

Bogurtlenlirecel merhaba, söylediklerine şaşırdım doğrusu süperplast taki tüm çalışanlar gayet samimi iyi niyetli kişilerdir. iki doktor da işlerinde profesyoneldirler.sana yapılacak tedavi standart lazerle iz tedavisi olduğundan, sanırım, diğer dr un işi uzun sürünce seni bekletmemek istemedikleri içinde diğer doktorla görüştürmüşlerdir.

merhaba kızlar aranıza yeni katıldım umarım en kısa zamanda tüm dertlerden kurtulursunuz benim soruma cvp verirseniz çok sevinirim helincim sen tecrübeli oldun seanslar ne kadar sürer? tavsiye edeceğiniz bir yer var mı? fiyatı ne kadar olur?ille ameliyatmı yoksa lazermi?tüm yara izlerim bir kibrit kutusundan biraz büyük
yardım ederseniz cok sevinirim.

Son düzenleme:
merhaba meliz423, yazını geç gördüğüm için şimdi cevap yazıyorum. benim tedavi olduğum estetik merkezi süperplastta birden fazla lazer var. ve bu laser çeşitlerinin konbinasyonu ile tedavi yapılmakta. en iyisi randevu alarak yüzyüze görüşme yapıp sana uygun tadavi yi belirleyebilirsin. umarım yardımcı olmuşumdur.

merhabalar konuyu bende araştırdım biraz yara izleri hakkında acıbadem hastanesi ve cindy güzellik salonuda yapabiliyormuş fiyatlar yara izine göre değişiormuş acıbademde muayene ücretsizmiş

merhaba arkadaşlar son durumu yazmak istedim. süperplastta mayıs ayında keloid e yönelik lazer uygulamaları bitmişti. beni şimdi izi daha az görünümlü olması için,3 ay sonra yani ağustos ayında görüşmeye çağıracaklarını söylemişlerdi. bekiyorum. inşallah onepteki benzeri olay süperplast ta da başıma gelmez. bakalım ne kadarı doğru çıkacak arayacaklar mı ? iddaya giren var mı? :)))

Helin merhaba canım uzun süredir göğsümün tam ortasında ki yaklaşık 1cmlik keloidimiçin bir tedavi yöntemi arıyorum bir iki estetik cerrahla görüştüm ama tam geçmeyeceğini ve belki tekrardan tekrarlayabileceğini söylediler. Ayrıca bir tanesi de içine birşey enjekte edebileceğini amaçok ağrılı birişlem olduğunu söylemişti. İnanırmısınız korkumdan 4 senedirhiç bir şekilde tedavi olmadım. Sende ameliyat izinde oluşan keloidin için tedavi olmuşsun acab şu anda izin görünümü nasıl? Resim koymak gibi bir güzellik yapabilir misin bizlere? Ve de rengini açacakları lazerle tedavine başladın mı? Ortalama olarak ta tebiiki herkesin izine ve büyüklüğüne göre değişiyor burada ki yazıları okudum amaortalama birfiyat verebilirsen kendi ameliyat izini göz önüne alarak sevinirim canım.....:)Şimdiden çok teşekkürler....:)

Kızlar kimseden ses seda yok helin24 tedavin ne alemde bzileri bilgilendirirmisin?

arkadaşlar süper plasta dr.coşkun levent taşcıya ameliyat izi için ben gittim.kesinlikle tavsiye ederim.çok büyük bir iz değildi ama 5 seansta farkedilmeyecek duruma geldi tamamen silindi gibi birşey.etkili ve güçlü bir cihaz kullanıyor bunun için derin yara izleri,ameliyat izleri ve sivilce izlerindede kullanılan bir alet.ben çok memnun kaldım kesinlikle tavsiye ederim.

peki nası bi izdi senin ki. ben 'ben' aldırmıştım yanagımda kırmızı bi iz kaldı. acaba onun için de faydalı olur mu cvp verrsen çok sewnrm bide fiyat olarak ne kdrdı yaklaşık

Ben yeni hamileyim dikis izlerim dogumdan sonra emziricem bebeyi emzirirken izleri dikisle azalta bilirmiyim?zarari varmi?dogumdan hemen sonra yaptirmak istiyorum lutfen cevaplarsanir cok sevinirim

X