Bebek İkinci El Istanbulda oto koltuğu arıyorummmm 9-18 kg kızım için!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hazal_34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2014
196
4
34
Merhaba arkadaşlar oto koltuğu arıyorum kızım için bana ulaşmak isterseniz msj atın lütfen...!!!

yatabilme özelliği olan oto koltuğu arıyorum. 9-18 kg olabilir...

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar oto koltuğu arıyorum kızım için bana ulaşmak isterseniz msj atın lütfen...!!!

yatabilme özelliği olan oto koltuğu arıyorum. 9-18 kg olabilir...

Canım benim oğlumun çok az kullandığı Chicco'nun 9-18 kilo yatabilme özelliği olan bir oto koltuğu var.
İstanbul Beylikdüzü'nde oturuyorum.

154ygl3.jpg

Canım benim oğlumun çok az kullandığı Chicco'nun 9-18 kilo yatabilme özelliği olan bir oto koltuğu var.
İstanbul Beylikdüzü'nde oturuyorum.

154ygl3.jpg

peki kaç tl diyorsun canım yatıyormuuu????

ne kadar kullandınız eski falan diğil dimi olmaz saa gelip görmeyi bile düşünürüm
fatih de oturuyorum bende.

peki kaç tl diyorsun canım yatıyormuuu????

ne kadar kullandınız eski falan diğil dimi olmaz saa gelip görmeyi bile düşünürüm
fatih de oturuyorum bende.

Canım 300 diyorum, temiz bir ürün çok az kullanıldı istersen gelip görebilirsinde

canım şimdi eşimle konuştumda 9-18 kg küçük dedii
zaten 10.500 gr şuan 1.5 yaşında aslında acemiyim
daha büyüğünü alalım diyor sence ???
sen neden satıyorsun peki?

canım şimdi eşimle konuştumda 9-18 kg küçük dedii
zaten 10.500 gr şuan 1.5 yaşında aslında acemiyim
daha büyüğünü alalım diyor sence ???
sen neden satıyorsun peki?

Benim satma sebebim oğlum oto koltuğunda oturmuyor yarım saat sonra kalkıp ayakta dikilmek, kucağıma gelmek istiyor bu yüzden satıyorum yoksa sağlam bir koltuk 3-5 çocuk büyütür.:)

Benim satma sebebim oğlum oto koltuğunda oturmuyor yarım saat sonra kalkıp ayakta dikilmek, kucağıma gelmek istiyor bu yüzden satıyorum yoksa sağlam bir koltuk 3-5 çocuk büyütür.:)

anladım canımm
bize bu kiloda küçük gelirmişş kusura bakma senide yordum ama yeni toping açtım 9-36 kg diye zaten:))

X