Erkek İnfertilitesi İstanbulda sperm testini hangi hastane ve merkezlerde yaptırdınız ?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

1cift1tekannesi

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2015
1.507
1.372
Selam kızlar bu konuda tecrübe edinmiş arkadaşlarım ilk kez eşim test yaptırcak ama nerde nasıl kime yaptıralım bilemedik yorumlara baktıkça güvenilir neresi olur diye şaştık kaldık. Kaç gün perhiz olması lazım 5.gün yapılır mı mesala .perşembe günü yaptırmak istiyoruz.
Özellikle istanbul avrupa şişli çevresinde nerde yaptıralım nereyi tavsiye edersiniz.

Canim merhaba bu konuda tecrubeli olarak 3 -4 gun perhiz süresi olmasi gerekiyo.ben anadolu yakasinda oldugum icin o taraflarda bi yer öneremem ama mutlaka kruger kriterine göre yaptirin.bol sans

Canim merhaba bu konuda tecrubeli olarak 3 -4 gun perhiz süresi olmasi gerekiyo.ben anadolu yakasinda oldugum icin o taraflarda bi yer öneremem ama mutlaka kruger kriterine göre yaptirin.bol sans

Teşekkürler canım kruger diye belirtelim o zaman bizde . İnternetde 3-5 gün diye okudum sanki eşimin izin günü ancak 5.güne denk geliyor bakalım bir ay daha beklicez galiba.

Biz hem anadoluda hisar hastanesinde,hem de sislide düzen laboratuvarinda yaptirmistik.doktorumuz hisarin kagidini kenara atti iyiki duzende yaptirmissiniz dedi ve onu inceledi.internettede bircok urologun hastasina duzeni tavsiye ettgni duymustum.
Not:duzendeki sonucumuz hisara gore daha iyi cikti.fiyatta nerdeyse yari fiyatiydi

Biz hem anadoluda hisar hastanesinde,hem de sislide düzen laboratuvarinda yaptirmistik.doktorumuz hisarin kagidini kenara atti iyiki duzende yaptirmissiniz dedi ve onu inceledi.internettede bircok urologun hastasina duzeni tavsiye ettgni duymustum.
Not:duzendeki sonucumuz hisara gore daha iyi cikti.fiyatta nerdeyse yari fiyatiydi
Florance Nightingale hastanesinde yaptırdı eşim. 200 tl fiyatı

Bizim gittiğimiz doktorda fatihde mavilab demiş ti eşimede yorumları okuyunca şüphe duymuştum . florance da yakın bize şişlide ki düzen labıda araştırayım çook sağollun teşekkür ederim size . :)

Florance Nightingale hastanesinde yaptırdı eşim. 200 tl fiyatı

Bizim gittiğimiz doktorda fatihde mavilab demiş ti eşimede yorumları okuyunca şüphe duymuştum . florance da yakın bize şişlide ki düzen labıda araştırayım çook sağollun teşekkür ederim size . :)

ne kadara yaptırmıştınız

Selam kızlar biz gidemedik bende tsh yüksekliği vardı ilaç kullanıyorum şükür düştü diye bu ay da denemelerdeyiz. Ama ocak da gelirse kırmızılar yaptırcaz Allahın izniyle inşallah tüm testleri dua edelim de gelsin bebişlerimiz yeni yılda hayırlısıyla kavuşalım tedaviye ilaça gerek kalmadan :KK43:
Yine de eğer ocakda kırmızılar gelme ihtimaline karşılık sperm testlerini yaptırıp memnun kaldığınız yerleri paylaşırmısınız

Merhaba, iyi bir laboratuvarda yapılması tavsiye ediliyor doktorlar tarafından hatta bazı profesörler sadece Düzen ve Biruni lab. dan alınan sonuçları kabul ediyorlar. Benim eşim Biruni'de yaptırmıştı. Daha sonra Sperm DNA Analizi için de Düzen Laboratuvarını tercih ettik. 4 gün cinsel perhiz sonrası yapılıyor. Sperm analizi sonucunu çıkar çıkmaz e-mail adresinize gönderiyorlar.

Merhaba, iyi bir laboratuvarda yapılması tavsiye ediliyor doktorlar tarafından hatta bazı profesörler sadece Düzen ve Biruni lab. dan alınan sonuçları kabul ediyorlar. Benim eşim Biruni'de yaptırmıştı. Daha sonra Sperm DNA Analizi için de Düzen Laboratuvarını tercih ettik. 4 gün cinsel perhiz sonrası yapılıyor. Sperm analizi sonucunu çıkar çıkmaz e-mail adresinize gönderiyorlar.

çokk teşekkür ederim araştırıyorum sabahdandır düzen ve biruniyi çok tavsiye etmişler sizde biruni düzen deyince içim rahatladı .

biz bakırköy dev. hast. yaptırdık
4 gün cinsel perhiz olması lazım

teşekkür ederim önce ürolojiye gidilip randevu alınması gerekiyormu gitsek hemen aynı günde örnek verilebiliyormu ?

çokk teşekkür ederim araştırıyorum sabahdandır düzen ve biruniyi çok tavsiye etmişler sizde biruni düzen deyince içim rahatladı .

teşekkür ederim önce ürolojiye gidilip randevu alınması gerekiyormu gitsek hemen aynı günde örnek verilebiliyormu ?
önce ürolojiden randevu alıyorsunuz doktor sizi test yerine yönlendiriyor, ordaki görevli de size gün veriyor

Acaba murat kölük devlet hastaneside yapıyormudur bu testi. Kaç gün sonraya gün verdiler bir de kaç günde sonuç çıktı
1 ay sonraya randevu verdiler sonuçta 1 hafta sonra çıktı
dediğiniz hastaneyi hiç duymadım ama genelde araştırma ve eğitim hastanelerinde yapıyorlar

X