Kalıcı Makyaj Uygulamaları Istanbulda ucuz kaş kontürü yapan yerler??

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak
Canım aslında çok ucuza yapan bir yer değil kalitesinden dolayı ama anneler günü indirimiyle yarı yarıya fiyatları indirmiş :cool:Mehmet Kandil bende kampanyadan yararlanıcam uzun zamandır takipteyim burayı indirimi görünce hemen randevu aldım :KK28:sende bir bak istersen yeri nişantaşında yaptıran herkes çok memnun bende cesaret aldım inşallah önce kaş sonra kirpik yaptırıcam :KK73:

Canım aslında çok ucuza yapan bir yer değil kalitesinden dolayı ama anneler günü indirimiyle yarı yarıya fiyatları indirmiş :cool:Mehmet Kandil bende kampanyadan yararlanıcam uzun zamandır takipteyim burayı indirimi görünce hemen randevu aldım :KK28:sende bir bak istersen yeri nişantaşında yaptıran herkes çok memnun bende cesaret aldım inşallah önce kaş sonra kirpik yaptırıcam :KK73:
nasıl bir indirim tam olarak yüzde kaç ve kaça geliyor fiyat bende yaptırmak istiyorum ama mehmet kandili hiç duymamıştım.. bilgi verirmisiniz biraz nasıl karar verdiniz ve ne fiyata yaptırıyorsunuz

canım geç döndüm kusura bakma %40 indirimle 600 liraya yaptırdım ancak sonuç harika... ilk günden sevdim, bayıldım ve en önemlisi içime sindi :halay: kampanya ne zamana kadar bilmiyorum ınstagramdan bakabilirsin bende ordan takipteydim mehmet beyi ama kesinlikle tavsiye ediyorum hiç pişman olmazsın :KK45:

Ben 600tl ye yaptirdim ama cok memnunum. Kil teknigi yaptirdim. Cok dogal bir renk oldu kimse anlamiyor bile kalici makyaj oldugunu. Bende cok arastirdim 600de cok dusuk olmasada 900 1200 1500 1000 diyolar genelde.
o yuzden benim buldugum en uygunu kaliteli buydu

Kızlar teşekkür ederim burdan görüp bende Mehmet Kandildeki microblading kampanyasından yararlandım ve artık her sabah uyanıp kaş boyamaya ayırdığım zamana acıyorum :KK12: keşke daha önce yaptırsaymışım.. O kadar doğal ve pamuk gibi oldu ki kaşlarım bakmalara doyamıyorum :-)

X