İstanbulda yaşayan 30+ yaşlarda bekar bayanlar tanışma topiği

polemikle ne alakası var. ben bir realiteden bahsediyorum diyorsun ki tinderdan düzgün birine rastlamak zor ben de evet zor diyorum fakat o tinderda ''düzgün olmayan'' tipin normalde karşına çıkmayacağı ne malum. bir arkadaşın getirip tanıştırsa onun tinder kullanmadığı ne malum?
iş sadece internet ya da tinder filan olsa hiç sorunumuz var. ben tinder kullanmıyorum demek ki sapık tipler beni bulamaz demeye getiriyorsun ama öyle olmuyor işte.
Tinder vs arkadaslık sitelerindeki erkekler maalesef yalnız kadınları avlama derdinde
Karşısındakini bir tür makina gibi görüyorlar
Ya o kişinin duyguları var o bir insan ama işte daha ilk konuşmada yok eve gel yok libidon nasıl muhabbetine girebiliyorlar ne cesaret?
Bozunca da ama burası tinder amaç bu diye üstte çıkıyorlar
En çapsız adam bile kazanova kılığına girmiş
Ben bir ara takıldım ama sinirim bozuluyor abuk sabuk şeyleri görünce

Tinder vs arkadaslık sitelerindeki erkekler maalesef yalnız kadınları avlama derdinde
Karşısındakini bir tür makina gibi görüyorlar
Ya o kişinin duyguları var o bir insan ama işte daha ilk konuşmada yok eve gel yok libidon nasıl muhabbetine girebiliyorlar ne cesaret?
Bozunca da ama burası tinder amaç bu diye üstte çıkıyorlar
En çapsız adam bile kazanova kılığına girmiş
Ben bir ara takıldım ama sinirim bozuluyor abuk sabuk şeyleri görünce
doğru var böyle bir durum ama evlenenleri de biliyorum.
herkes tinder kullansın diyemem ama farklı platformlar da var.

sohbetten ziyade tanışmak ve uygun zamanda görüşmekti aslında amaç. benim derdimde bu ne yapayım yalnızlık :)
Şu pandemi doneminde zor, kafeler kapali haftasonlari yasaklar var tedbirler artiyor yani baslangic amaciniz tanismak olsun sonra zaten kaynasinca hadi buluşalım denebilir facebookta ya da youtubeda kitap kulupleri oluyor, el isi /yemek /gezi gruplari oluyor onlara katilin kaynaşın
Ben de 34 yasindayim yalniz yaşıyorum senelerdir ve insan ilk mesajda da yazdim karşılıklı cay icip sohbet etmek istiyor ama en azindan yaza kadar sabretmek zorundayız

erkekler niyeti bozdu mu ele güne rezil olmayı da düşünmüyorlar. ki size böyle şeyler söylemedikleri zaman başkasına söylemeleri daha mı iyi oluyor bana demesin ama gitsin başkalarına salça olsunlar mı diyoruz?
sapığın biriyle sevgili olmak sizi rahatsız etmeyecek demek ki..

dediklerimin altı gayet dolu internetten de gayet iyi ilişkiler kurulabilir diyorum. tersini iddia etmek değil gördüm denedim. benim internetten bulduklarım normalde bulduklarımdan daha iyiydi. ayrıca sadece tinder'dan evlenen 2 arkadaşım var. tanıştım ikisiyle de gayet düzgün işinde gücünde tipler bugüne kadar da bir sıkıntı duymadık ama size de hep sapığı manyağı denk gelmiş ne yapacağız? buyrun site adı.

yani evde oturup birini bulamıyorsanız internet bir seçenektir yok ben gördüm hep sapıklar var derseniz ne yapacağız?

erkek size sapıklık yapmıyorsa sapık olmayacağının garantisi yok. hatta daha sonradan çıkınca işler b.ka sarıyor o yüzden baştan ne halt olduğunu belli etmesi daha iyidir uğraşmazsınız.

Kırmızı ile çizdiğim yerlerde; söyler misiniz o kanıya nereden vardınız? sapığın biriyle sevgili olmak beni neden rahatsız etmesin? şu cümleden sonra okudugunuzu anladığını sanmıyorum.
ben burada 2 saattir ne yazıyorum?.. kendine kendine çıkarım yapan, bunu mu diyorsun diye kendi kafasında yazdığı senaryolar ile gelen kişilerle tartışmadan başka bir şey olmaz.
yazdıklarımı hiç anlamamışsınız, diğer üyeye verdiğiniz cevaplar ile karıştırıyorsunuz.
örnek verdiğiniz yer tinder ise zaten boşverin, bundan sonrası polemik olacak, iyi forumlar size.

Kırmızı ile çizdiğim yerlerde; söyler misiniz o kanıya nereden vardınız? sapığın biriyle sevgili olmak beni neden rahatsız etmesin? şu cümleden sonra okudugunuzu anladığını sanmıyorum.
ben burada 2 saattir ne yazıyorum?.. kendine kendine çıkarım yapan, bunu mu diyorsun diye kendi kafasında yazdığı senaryolar ile gelen kişilerle tartışmadan başka bir şey olmaz.
yazdıklarımı hiç anlamamışsınız, diğer üyeye verdiğiniz cevaplar ile karıştırıyorsunuz.
örnek verdiğiniz yer tinder ise zaten boşverin, bundan sonrası polemik olacak, iyi forumlar size.
niye anlamayayım siz internetteki her erkeği sapık tu kaka ilan ettiniz ben de dedim ki o normalde tanıştığın sana ''yanlış'' yapmayan erkeğin başkasına yapmayacağından nasıl emin olacaksın?
bunun nesini anlamadın ki.
internetteki adamlar gökten iniyor sanki...
örnek verdiğim yer tinder değil ama en imajı kötü siteden bile evlenenler var diyorum.

doğru var böyle bir durum ama evlenenleri de biliyorum.
herkes tinder kullansın diyemem ama farklı platformlar da var.
Evlenenler de var evet bende gördüm
Olabilir tabi neden olmasın orası bir araç
Bende çevremden birini istemiyorum o yüzden girmiştim ama salaklar denk geldi amacı tek gecelik olanlarvs
Bide bu adamlar nasılsa net ortamı diye (normalde bir kızın yanına yanaşıp tanışma cesareti olamayan tipler )iyice rahat davranıyorlar
Yani bir kahve içmeye gidiyorsun ertesi gün evime gel diyebiliyor
Yada direk eve gel diyor
Yani ne bilim böyle yaparak kız tavlayabiliyorlar mı acaba
Romantik gibi davranan daha iddiasız tiplerde var ama onlarda tipten kaybettiği için sevgiliik oynuyor
Bir kere öyle biriyle tanıştım
Farklı dedim sonuçta iyi biri gibi
Ama bir süre sonra ilgisizleşmeye başladı
Baktım instada kız like lıyor beni takmıyor falan
Oysa buluşana kadar resmen yalvarmıştı
Bir kere kavgamızda tinderda koca mı arıyordun gibi birşey söylemişti.Kavganın konusuda ilgisizsin falan demiştim o yani
Şok olmuştum
O iyi dediğim adam
Öyle yakışıklı falan da değildi şımaracağı bir tipi yoktu yani

arkadaşlar tartışılacak bir durum yok aslında. iki görüşün de doğru olduğu yerler var. tinderda düzgün erkekle denk gelmek zor bu doğru. şanslı olup evliliğe giden ilişkiler de olmuştur elbette. internetten tanışmaktan sakınca görmüyorum ama biraz daha güven problemi fazla oluyor temkinli olmakda fayda var. çünkü şu an internetten tanışma dışında bir seçeneğim yok. ben tanımak tip iş güç olarak uygun biri denk gelirse tanımak için şans veririm. sonrası iletişime bağlı gelişir bir yanlışını görürsem görüşmem

arkadaşlar tartışılacak bir durum yok aslında. iki görüşün de doğru olduğu yerler var. tinderda düzgün erkekle denk gelmek zor bu doğru. şanslı olup evliliğe giden ilişkiler de olmuştur elbette. internetten tanışmaktan sakınca görmüyorum ama biraz daha güven problemi fazla oluyor temkinli olmakda fayda var. çünkü şu an internetten tanışma dışında bir seçeneğim yok. ben tanımak tip iş güç olarak uygun biri denk gelirse tanımak için şans veririm. sonrası iletişime bağlı gelişir bir yanlışını görürsem görüşmem
Yani ben de o tur platformlara güvenmediğini söyledim
Siz ne arıyorsunuz? Ask mi arkadaslik mi? Buna bir karar verin önce
Burasi kadinlar kulübü
Kiz kiza muhabbet ararsaniz önceki mesajda da yazmistim 30 yas ustu topigi var bir de geyik sayfamiz var :) zaten konu da bdvden tasinmis dikkat ettiyseniz

Bence kendinize ilgi alanlari belirleyin, hobiler edinin mesela ben örgüye basladim hic bilmem öğrenmeye çalışıyorum
Arada el isi de yaparım, kitap da okurum, internetten film/dizi de izlerim yani o kadar cok farkli alternatif var ki ruh halime göre birine sariyorum size de tavsiye ederim

Merhaba hanımlar Bende 21 yaşına girecem ama 1 yıllık süreçte bu konularda baya deneyim edindim şöyle ki sosyal medyada iyi bir insan bulmak baya zor ki aynı şekilde normal hayatta da mesela ben üniversitede okuyorum ama çoğu erkeğin fikri cinsellikte ha saygı duyarım ki bence de bir ciddiyetsizlikten de böyle olabiliyor peki ablalarım bana öneriniz neler misal bir arkadaşla kahve içmeye gitmiştik cafeye sonra çocuk birden mesaj atmadı 2 ay sonra ya benim amacım kötüydü hakkını helal et dedi ben şok tabi gönlünüzdekini bulmanız dileğimle

selamm 30 yasımda olduğuma göre ben de gelebilirim sanıyorum :)

anadolu yakasında yapılacak olan buluşma , etkinlik olursa pandemi sonrası tabii ki :) zevkle katılabilirim :)

X