istanbul'daki düğün mekanlarına yorum yapalım

PoLiMeR

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2009
171
0
istanbulda düğün yapmış ya da düğüne katılmış arkadaşlar acaba herkes bir mekan hakkında yorum yapabilirmi? bizim için olumlu ya da olumsuz yorumlar çok önemli çünkü düğün mekanı seçimi gerçekten çok riskli. yapılan yorumlar sayesinde bizde seçimlerimizde daha rahat olabiliriz.:nazar:

ben yıldız hisarüstü tesislerinden bahsetmek istiyorum öncelikle. mekan çok güzel köprü ayaklarınızın altında enfes bir manzara, ama canlı müzik yapanlar çok eğlendiremiyor. şarkı seçimleri yanlış. düşünenler varsa şarkı listesi kendileri oluştursun bence.

şişli osmanbeyde labella düğün salonu var. ordada bir düğüne gitmiştim. aslında düğün salonunda düğün yapmayı düşünüyorsanız konumu ve salonu itibariyle önerebilirim. sadece diğer düğün salonlarına göre biraz fiyatı yüksek.

özellikle oba restaurant, holiday inn istanbulcity, le parc de marriage, mihrabat korusu, nanna restaurant, sophia çengelköy mekanlarından yorumlar bekliyorum.

yardımlarınız için şimdiden teşekkürleropuyorumnanaktan

oba restaurant i secme bence, onlar dügün organizasyonunda pek tecrübeli degiller bence.

kardeşimin düğünü yadin bey restaurant ta oldu... baya tuzlu ama.havuz başı güzeldi

oba restaurant i secme bence, onlar dügün organizasyonunda pek tecrübeli degiller bence.

ben düğün yerimi belirledim ztn ama oba restaurant düğün konusunda bi felaket görüşmeye gittiğimde direk farkettim bunu. guclubacismile

evet, bizde gitmistik.dügün sirasinda disaridan baska misafir de kabul ederim dedi. yani restorani dügün icin kapatmaya hazir degildi.. ama manzarasi cok güzeldi. nereyi sectin polimer?

evet, bizde gitmistik.dügün sirasinda disaridan baska misafir de kabul ederim dedi. yani restorani dügün icin kapatmaya hazir degildi.. ama manzarasi cok güzeldi. nereyi sectin polimer?

bostancı-maltepe sahilyolunda wonderland restaurantta olucak cnm. oba restauranta bigün gittik kişibaşı 60 tl dedi. 1 hafta sonra gittik kişi başı 100den aşağı olmaz dedi. ee dedik neler dahil. yemek dahil okdr, müzik ekstra,pasta ekstra,kamera ekstra,süsleme ekstra... ee dedik çok diilmi bu ya, adam dioki çokmu diosunuz normalde nekadar düğünler dedi. onunda haberi yok yani. bide komedi neyin dahil olduğu bile belli diil neye para verceğini bilmeden olurmu yaa. neyse işte bide özel bi günümüzde rezervasyon yaptırmıştık bi gittik tadilat var haber bile vermediler. yan tarafta maç izlenen kafeye yönlendirdiler bizde nişanlımla okdr şık giyinmiştikki utandık gitmedik rezil oldu günümüz. aslında yani ben orayı seviyorum çünkü yeri süper yani, ama okdr yaniboshayallersmile

mührabat korusunu önermiyorum ben gerçi fiyatları çok uygun diğer mekanlara göre ama belediyenin yeri halka acıktı çok saçma sapan bi düğüne gitmiştim...Fatihte SULTAN SARNIÇ var.Muhtesem bi yer , özel bir firmaya ait.Tabi 12-15 bin fiyatlar değişiyor.

sana katılıyorum canm,kesnlkle Fatih Sultan Sarnıç süper bi mekan!!!boshayallersmile düğüne de katıldım orada,mikemmelllalkisalkisalkis

fekatt mihirbat korusunun fiyatlarının uygun olduğunu sanmıyorum be güzelim?nasıl yani uygun derken?

Yani yemekli bi düğün düşünürseniz daha uygun fiyatlar.Çünkü belediye bu nedenle halka açık :) Sultan sarnıcı kesinlikle parasını % 100 hakediyor :KK66: Herkese öyle bi düğün nasip olsun :)

mihrabat korusunun fiyatlari cok ta uygun sayilmaz. yinede kisi basi 85 e geliyordu kisi basi yemekli dügün fiyati dogru hatirliyorsam

45 Tl fiyat aldım ben..Yine de yapmayı düşünenler arasın tabi.

bence 45 tl de az değil hayatm ya...bu sene yapılan evlilik fuarına gittm ben,oradan broşürler topladım,fiyatlar hemen hemen hep öle zaten!40 ile 80 arasnda falan değişiyor...yine bi 300 kişiden hesaplasan 12milyaaaarın kapısıkafamçokkarıştı12 milyarı göze alan için ama tabi çok güzel yerler...mihribat,sultan sarnıç...

Evet canım haklısın..Ama düğün salonunda düğün yapmıyacaklar için bu fiyatlar gecerli..Gözden cıkartmak şart.Ama maddi durum elveriyorsa sultan sarnıç gibi bir yerde umutulmaz bir düğün olur..

istanbulda düğün yapmış ya da düğüne katılmış arkadaşlar acaba herkes bir mekan hakkında yorum yapabilirmi? bizim için olumlu ya da olumsuz yorumlar çok önemli çünkü düğün mekanı seçimi gerçekten çok riskli. yapılan yorumlar sayesinde bizde seçimlerimizde daha rahat olabiliriz.:nazar:

ben yıldız hisarüstü tesislerinden bahsetmek istiyorum öncelikle. mekan çok güzel köprü ayaklarınızın altında enfes bir manzara, ama canlı müzik yapanlar çok eğlendiremiyor. şarkı seçimleri yanlış. düşünenler varsa şarkı listesi kendileri oluştursun bence.

şişli osmanbeyde labella düğün salonu var. ordada bir düğüne gitmiştim. aslında düğün salonunda düğün yapmayı düşünüyorsanız konumu ve salonu itibariyle önerebilirim. sadece diğer düğün salonlarına göre biraz fiyatı yüksek.

özellikle oba restaurant, holiday inn istanbulcity, le parc de marriage, mihrabat korusu, nanna restaurant, sophia çengelköy mekanlarından yorumlar bekliyorum.

cnm ben holıday ınn de nısan yaptım.cok memnun kaldım.kesınlıkle tavsıye ederım..allah mutlu etsın ınsallah canım..

arkadaslar düğün yeri icin bana yardım edin ,
ekimde yemekli düğün yapıcaz florya sosyal tesislerinde 26 eylule yer bulduk ama anneannemin 1. olum yılı oldugu icin kimse istemiyor.eger ekim sozlesmesini iptal etmeyi dusune biri veya tanıdıgnız varsa ben talibim ayrıca bana daha farklı mekan isimleri soylermisiniz 10 gunicinde bakmam gerek

Selam arkadaşım,
Restaurant adı da üstünde yemek yenecek bir yer ama düğün için zayıf. Ben asla restoranda yapma derim. Organizasyonda çok sıkıntı çıkıyor. Bunlar benim kendi katıldığım düğünlerden deneyimlerim. Açık hava çok sıkıntılı olabilir. Ek mekan açsalar bile düzen bozuluyor ve bir daha aynı süslenmiş masaları bulamıyorsunuz. Arkadaşımın düğününde oldu böyle bir şey ve yağmur sonrası salonu açmalarına rağmen( tabi masalar bomboştu) herkes mekandan ayrıldı ve düğün 10:30da bitti:KK43: Sana önerim bu mekanlar içinde Sophia Çengelköy olur. Mekan bir kere tam donanımlı. Yemekleri gayet güzeldi. Gelin damat çıkışı ağzımı açık bıraktı. Sitelerine girin ne demek istediğimi anlayacaksınız. Gece bitene kadar herkes pistteydi ve çok eğlenildi.

Arkadaşlar, mekan bulmak gerçekten çoook zor bir işmiş. Hele ki benim gibi detaycı bir insansanız daha da zor. Kimi mekanlar güzel görünüyor ama gittiğinizde sorumlu kişi size o güveni veremiyor. Adı geçen mekanların hepsine gittim diyebilirim. Sunumu, bizleri ağırlaması ve işin ciddiyeti konusunda en çok güven veren Sophia Çengelköy oldu. Soracak soru bırakmadılar bana. Düğünümüz öncesinde de bir düğün izledik rejiden. Ben bu işlerin böyle sistemli yürüyebileceğini hiç düşünmezdim. Saniyelerle çalışıyorlar. Çok iyi bir donanımları var teknolojik anlamda. Kendimi uzay üssünde hissettim:) Sıra geldi düğünümüze... Koordinatör çok iyi, eğitimli ve olaya hakim biri. Yemekler, servis gayet iyiydi. Hele ki eğlence süperdi. Pistleri çok geniş ve davetkar. Gece bitti, bizim enerjimiz bitti ama pistten ayrılmak istemedik. Allah herkese böyle güzel bir düğün nasip etsin. İlgilenen arkadaşlara linkini yazıyorum Sophia Çengelköy Meeting & Event Center

sorduğun mekanlar hakkında görüşlerim

oba restorant- konuşmayalım bu konuda

holiday inn topkapı- çok merkezi bir noktada hemen topkapıda yer alıyor. havuz başı ve balo salonları var ben en son gittiğimde balo salonunda tadilat vardı. otoparkı var. fiyatlarda biraz tutturabildiğine şeklinde davranıyorlar bütün düğün mekanları gibi 60 liraya bi tanıdığım sünnet düğünü yaptı. adı otel. ama çok büyük bir özelliği yok. havuz başı için iyi bir organizasyon firması ile anlaşırsan havuzu iyi süslerler. ama ekimde havalar soğur dikkat

le parc de mariage by çağteks- çağteks gelinlik e ait bir düğün mekanı zeytinburnunda aynı bahçede açık kabalı düğün salonları var. kır düğünü için bence istanbulda altenatifi yok. neden alternatifsiz çünkü konumu çok şehir merkezinde. korunaklı bir yer dışardan insanlarla karışmıyorsun. sadece sana ait oluyor mekan. zeytinburnu diyince insan biraz garipsiyor ama görünce çok hayret edersin. ödüllü bi aşçıyla çalışıyorlar yemekleri çok lezzetli estetik anlayışları var kibar ve ciddi bir firma güzel süslemeler yapıyorlar en önemlisi de her şey dahil çalışıyorlar bu çok önemli bir avantaj fotoğrafçıya da gitmeyeceksin düğünden önce. yedek salonları da var kır düğünü için. çok defa gittim.

sophia çengelköy çok güzel bir mekan benim için tek dez avantajı anadolu yakasında olması. çok yorum yapamıyorum.

nanna yı hiç bilmiyorum benim organizasyon işleri ile ilgili fikrim işi bilene bırakmak. düğün mekanları da restorancılık yapmasın...

mihrabat korusuna bir türlü gidemedim ama fotoğraflarından çok güzele benziyor iyi bir organizasyon firması sokmak lazım

kemerburgaz tarafında sırayla yan yana olan düğün mekanları var onlar da çok güzeldir. uzak olması sıkıntı sadece. onun dışında kesinlikle tavsiye ederim

sorduğun mekanlar hakkında görüşlerim

oba restorant- konuşmayalım bu konuda

holiday inn topkapı- çok merkezi bir noktada hemen topkapıda yer alıyor. havuz başı ve balo salonları var ben en son gittiğimde balo salonunda tadilat vardı. otoparkı var. fiyatlarda biraz tutturabildiğine şeklinde davranıyorlar bütün düğün mekanları gibi 60 liraya bi tanıdığım sünnet düğünü yaptı. adı otel. ama çok büyük bir özelliği yok. havuz başı için iyi bir organizasyon firması ile anlaşırsan havuzu iyi süslerler. ama ekimde havalar soğur dikkat

le parc de mariage by çağteks- çağteks gelinlik e ait bir düğün mekanı zeytinburnunda aynı bahçede açık kabalı düğün salonları var. kır düğünü için bence istanbulda altenatifi yok. neden alternatifsiz çünkü konumu çok şehir merkezinde. korunaklı bir yer dışardan insanlarla karışmıyorsun. sadece sana ait oluyor mekan. zeytinburnu diyince insan biraz garipsiyor ama görünce çok hayret edersin. ödüllü bi aşçıyla çalışıyorlar yemekleri çok lezzetli estetik anlayışları var kibar ve ciddi bir firma güzel süslemeler yapıyorlar en önemlisi de her şey dahil çalışıyorlar bu çok önemli bir avantaj fotoğrafçıya da gitmeyeceksin düğünden önce. yedek salonları da var kır düğünü için. çok defa gittim.

sophia çengelköy çok güzel bir mekan benim için tek dez avantajı anadolu yakasında olması. çok yorum yapamıyorum.

nanna yı hiç bilmiyorum benim organizasyon işleri ile ilgili fikrim işi bilene bırakmak. düğün mekanları da restorancılık yapmasın...

mihrabat korusuna bir türlü gidemedim ama fotoğraflarından çok güzele benziyor iyi bir organizasyon firması sokmak lazım

kemerburgaz tarafında sırayla yan yana olan düğün mekanları var onlar da çok güzeldir. uzak olması sıkıntı sadece. onun dışında kesinlikle tavsiye ederim

La parc de mariage cidden çok güzel biz de nişan için orayı tuttuk küçük salonunu cidden çok profesyoneller . Biz nişanı az kişiyle ve gündüz yapacağımız içim hesaplı oldu ama akşam olan düğünler için kişi başı mininum 90 liraya yakın bir para istiyorlar en düşük menüsü bu da.

X