İstanbuldan Ankara'ya taşınacaklar için nakliye fiyatları

naniq09

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2011
193
3
Merhaba kızlar en geç bir kaç hafta sonra Ankara'ya taşınmayı düşünüyoruz. Oyüzden ufak bi nakliyat fiyat listesi hazırladım , olurda taşınmak isteyen başka arkadaşlar olursa diye sizlerle paylaşmak istedim. Şahsen benim için önemli olan , 1 günlüğüne tutulmuş hamallarla değil kadrolu (sürekli) elemanlar eşliğinde evimi taşımak. Daha önceki deneyimlerime dayanarak söyleyebilirimki bu işte eşyanı taşıyan insanların güvenilirliği kadar eşyaların için yapılan sigorta poliçesidir. ucuza kaçmak işin kötü gideceği anlamına gelmez keza pahalıya yaptırmakta meziyet değil. terslik yaşanacaksa her türlü yaşanır ama minimuma indirmek çok önemli. Oyüzden evden alınıp paketlenmesi, arabaya yerleştirilmesi demontaj ve montaj işlemlerinin her iki şehirdede aynı elemanların yapması gibi koşullarda aldığım fiyatlar aşağıda...

1400 TL = İstanbul Express (taşıma+paketleme+demontaj+montaj)

1600 TL = İstanbul Evden Eve (taşıma+paketleme+demontaj+montaj)

2000 TL = Asflaş Nakliyat (sadece taşıma, paketleme hariç) Telefonda Mehmet Bey ile görüştüm. Evinize gelip keşif yaptıktan sonra daha uygun bir fiyat verebilirim dedi kendisi çok samimi ve ince bir konuşma tarzı vardı içim kaynadı ama ne yazıkki bütçemi çok fazla zorlayamam, oyüzden sanırım burası olmaz.

2700 TL = Egekur Nakliyat (taşıma+paketleme+demontaj+montaj)

2800 TL = Ulusoy Nakliyat(taşıma+paketleme+demontaj+montaj)

Bu fiyatlar apartmanda asansör olup olmadığıylada doğru orantılı kızlar. apartmanda asansör varsa daha uygun fiyat verirler. benim apartmanımda asansör olmadığı için bana verilen fiyatlar bunlar.Fiyatların hepsi güncel daha bu sabah aldım. Umarım işinize yarar =))
 

M e g

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2008
77.749
121.757
Konu içerik nedeniyle ilgili bölüme taşındı..