İşte Adana'daki 'swinger' villası

Çocuklara da uyuşturucu veriliyor olabilir
Bu insanlardan her şey beklenir
Belki de aralarında çocuklarını da bu sex partisine dahil eden bile vardır
Allah ıslah etsin

doğru valla bu aklıma gelmemişti, zaten normal sıradan insanlardan bile at...x veren varmış, gerçi kötülemek gibi olmasın belki zararsızdır bişey diyemiyorm

böyle bir evlılık normal bır zamanda kabul edılmez ancak savaş gıbı ınsan ustu durumlarda zinanın önune gecmek ıcın savaşta bıle olsa bır gece bıle olsa zına yapılmaması ıcın dusunulmus bı yol tutup da islamda var demek hiç doğru değil bırseyı soylerken açıklamasını ızahını da duzgunce yapmak gerekır

islam zina yapmayın demiyor zinaya yaklaşmayın dıyor zaten
Dini içerikli yorumlar yasak olduğu için bu konuyu tartışmak istemiyorum
Ve ne durum olursa olsun ahlak açısından ters

muta birgece nikahlayıp ettesi sabah eyvallah demektir sizde biliyorsunuz ahlak açısında pekte parkı yok

Muta nikahi islamda yok hanimefendi. Islamdan once olan bir uygulamadir.. Peygamberimiz 6 ayri yerde 6 kere bu nikahin haram oldugunu ve yasak oldugunu soylemistir..

Muta nikahi islamda yok hanimefendi. Islamdan once olan bir uygulamadir.. Peygamberimiz 6 ayri yerde 6 kere bu nikahin haram oldugunu ve yasak oldugunu soylemistir..
Bugün şeriatla yönetilen ülkede muta vardır hanımefendi

hayvanlar bile eşlerine sadık kalırken bunların yaptığını adlandıramıyorym.....
o çocuklardan büyüyünce ne beklersiniz..... nerdeymiş öyle sesssiz sessiz odadan çıkmayan uyuyan çocuk.....
nelere şahit oluyorlar kimbilir.....yan yana yataklar falan var allahım nasıl middedir.....bu bir sapkınlık.... iğrençler

Dini içerikli yorumlar yasak olduğu için bu konuyu tartışmak istemiyorum
Ve ne durum olursa olsun ahlak açısından ters
dini yorum yapan sızsınız ama başka konularda da goruyorum sızı herşeyı ıslama bağlıyorsunuz
hoşlanmayabılırsınız baska bır dınden olabılır yada hıcbır dınden olmayabılırsınız lutfen boyle sapkınlıkları herhangı bır dıne maletmeyın

bu arada ben sızınle tartısmam bu tartısılacak bır konu değil benım için

dini yorum yapan sızsınız ama başka konularda da goruyorum sızı herşeyı ıslama bağlıyorsunuz
hoşlanmayabılırsınız baska bır dınden olabılır yada hıcbır dınden olmayabılırsınız lutfen boyle sapkınlıkları herhangı bır dıne maletmeyın

bu arada ben sızınle tartısmam bu tartısılacak bır konu değil benım için
Beni çok iyi anlamışsınız
Sapkınlık

bu muta nikahı konusunuda ilk kk da duydum ben ama hiç araştırmadım

bu muta nikahı konusunuda ilk kk da duydum ben ama hiç araştırmadım
Ben de 50 yasindan sonra duydum, hacilar hocalar artik medyada istedikleri gibi konusur oldular dinci iktidar sayesinde, seriati istedikleri gibi egip bukup emellerine uygun hale getirme derdindeler.. Dindarlar boyle birsey Islamda yok diyorlar ama uygulayanlar da soyleyenler de gene sadece muslumanlar..

Konu pırtlatılmış ama iğrenç bir konu tabi pırtlatılmayacak gibi de değilmiş hani :kusmuk:
Cinselliği nasıl istiyorlarsa yaşasınlar ama böyle insanlar kısırlaştırılsınlar bence.

X