İşte Benim Mucizem Yavrularım😍😍😍

Ederim canım ben hayatımda birkere bile görmediğim insanlar için ağlayarak dua ettim. Bugün bı arkadaşımızın daha gebeliğini öğrendim okadar mutluyumki. Rabbim sana ve isteyen herkese en kısa zamanda versin bebislerinizi kucağınıza insaAllah. Senide yazdım hayırlı bebiş haberlerini bekliyorum canım ve duyacagimda. Başkaları istediği kadar dalga geçsin olacaksa tek ilişkiyle dördüz bile verir Rabbim. Yeterki gonulden isteyerek dua etmekten vazgecmeyelim. Hayırlı haberlerini bekliyorum insaAllah🤲🤲
Canim seni cok mrk ediyorum ben cinsiyetini ögrendim bugün 😞🤦🏼‍♀️ama aklim hep sende bana yaz lutfen ikizler nasil nasil gidiyor hamileligin

4aylik oldum canim ben birsey soyleyecegim sana bak hic birsey faydasız biliyomusun her yolu denedim rabbim ızin vermeyince olmuyormus ben onu anladim sende allaha birak derim bol bol dua et
Hesaptaki değil nasipteki oluyo canim işte Hayırlı olsun sağlıkla kavuş inseAllah

Amiiinn sadece regl doneminden 5gun sonrayi baz aldim ama hepsi hikaye bence veren rabbim belli onune gecemiyorsun
Peki ovulasyon testi kullandiniz mi yumurtlama gununu baz aldiniz mi? Tabi veren Allah nasip edecekse veriyor tabi hayirli evlat nasip etsin cumlemize gonlumuzdekileride hakkimizda hayirli eylesin insallah...

ALLAHIMsaglıklı sıhhatlı eli ayagı füzgün kucagına almak nasip etsin İnşallah okurken çok duygulandım Allahım her isteyene versin ben dahil tez zamanda inşallah ama şunu belirtmek isterim ki umuduna,inancına ve hırsına hayran kaldım bende 7 aydır korumasız ilişli lluor ama hamilelik olmuor adet olduğum her ay vardır bunda da bir hayır diorum Rabbim verecegi zamanı bilir

Ederim canım ben hayatımda birkere bile görmediğim insanlar için ağlayarak dua ettim. Bugün bı arkadaşımızın daha gebeliğini öğrendim okadar mutluyumki. Rabbim sana ve isteyen herkese en kısa zamanda versin bebislerinizi kucağınıza insaAllah. Senide yazdım hayırlı bebiş haberlerini bekliyorum canım ve duyacagimda. Başkaları istediği kadar dalga geçsin olacaksa tek ilişkiyle dördüz bile verir Rabbim. Yeterki gonulden isteyerek dua etmekten vazgecmeyelim. Hayırlı haberlerini bekliyorum insaAllah🤲🤲
Canim diger formdaki ilk yaziyi okuyunca direk dua ettim insallah kizi olur diye Rabbim bize ikisininde sevgisini tattirsin insallah takip etmeye basladim merak ettim ne oldu diye takip ettim bi baktim iki kiz cok sevindim Rabbim hayirlisini saglkklisini versin insallah insallah yanlis anlamamisimdir ve sagliklisinizdir
Benimde 8. Gebeligim anlatsam buraya sigma cok sukur iki kizim var hamileliklerim cok zor geciyo buna ragmen kizlarim tutturmus bi erkek kardes istiyoruz diye 7 yasindaki kizim ayni senin oglun gibi kuzum gelip gobegimi operdi simdi hamileyim bizde dua ediyoruz Rabbim ne gelirse hamd olsun Rabbim herkesin gonlune gore sagliklisini ve hayirlisini versin banada dua ett

Selamın Aleyküm arkadaşlar. Ben yaklaşık 20 gün kadar önce farkettim bu siteyi ve üye oldum. Benim iki tane dünya tatlısı oğluşum var Allah bağışlasın. Birazınız az çok hikayemi bilir ama bilmeyenler için kısaca yazayım. Ben birde kızım olmasını çok istiyordum o yüzden bir forum açtım ilk. Daha sonra topiklere yazmaya başladım.Okadar güzel insanlar tanıdım ki çok şükür. Ben adet bitimi 3.gece sırf bebek için korunmasız ilişki oldu daha sonrasında hep korunduk. Burda cevap aramaya çalıştım tüm sorularıma. Birazda heyecanıma yenik düştüm aşırı aceleci davrandım. İlk bebegimde çok acılar çektim yoğun bakımda kaldım ölcek diye bekliyodu herkes ama öldürmeyen Rabbim öldürmüyor. Nurtopu gibi bir oğluşum oldu. Çok şükür. Yalnız üzerine görmüştüm iki ay normal adet oldum bircogunuz sandığı gibi lekelenme değilde böyle pıhtı şeklinde yoğun koyu ve 6 7gun icim boşalırcasına akıp giden kanamam oldu. İlk hamileligimi öğrendiğimde ikibucuk aylıktı. Sonra ikinci gebeligimi erken öğrendim ama yaşamadı karnimda öldü kaybettim bebeğimi iki buçuk aylıkken. Kendi düşmesini beklediler almadılar sonra zehirlemeye başladı beni zor kurtardilar. Ama acılarım tekrar devam etti içimde parça bırakmışlar. Kendimi bilip tuvaletin kenarına oturdugumda düşürdüm bebeğimin geri kalan parçalarını 😭 bir kol ve bir bacak. Gittik mezarlığa gömdük. Bir seneden fazla kendime gelemedim psikolojik olarak. Sonra üçüncü gebeliğim oldu kese var bebek yok dediler ama ben inanmadım bebeğim ordaydi bırakmadım oda erken doğdu ama çok şükür sağlıklı sıhhatli doğdu🤲🤲🤲 buraya bu kısa hali yani düşünün okadar yazabildim çok acılar çektim ama hepsi geçti gitti çok şükür. Tüm çektiğim acıları bildiğim halde birde kızım olur belki diye tekrar üçüncüye niyetlendim ama sadece tek sefer korunmasız ilişki oldu. Hatta kandildi o gece. Verecek Olan Rabbim nasip ettiyse tek seferde de verir dedim. Çok ağladım çok dua ettim Rabbim gonlumden geceni biliyordu. Sonrasında ilk gögüslerimde şişkinliği farkettim dokunamiyordum sadece ogullarimi sütten ayirdigimda böyle olmustum ben. Ama ilişkiden sonra 4 5gun geçmişti daha.sonra iştahım kesildi kesinlikle hicbirsey canım çekmedi aç gezdim ama hiç aklıma gelmedi yemek yemek. Ve aşırı derecede bel ağrılarım oldu gece beni uyutmuyordu. Daha önce hiç böyle olmamıştım sade hamileyken çektim bu ağrıları tanıdıktı bana.sonra bir gün memelerimin ucu simsiyahti onu farkettim halbuki açık pembedir benim. Dudaklarimda aşırı sivilce çıktı ve incecik olan saç tellerim elektrik çarpmış gibi kabardı. En sonda göbek deligimden karnımın alt tarafına doğru pembe çizgi farkettim ki diğer hamileliklerimin sonuna doğru oluşmuştu bu çizgi. Bu belirtiler iliskiden sonraki 10 gün içinde olanlar. Erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. Sonra normal idrar testi yaptım tek çizgi bile yoktu🤦bozukmus meğer test😁 sonrasında adetime 5gün kala peceteme hafif pembemsi kan sürüldü çok üzüldüm ama kabız oldugum için arkamda yara oldugunu ve ordan geldiğini farkettim okadar mutlu oldum ki. Sonrasında daha çok sulu pembe akıntım oldu. Ve git gide çoğaldı. Tamam dedim adet oldum. Birdahada cesaret edemem zaten bebek diye. Rabbim böyle nasip ettiyse vardır bir bildiği bida hamilelik için zorlamaya gerek yok dedim . Ama kanamami takip ettim iki gündür feci ağrı doğuma gider gibi. Düşünüyorum ben en son tüm hamileliklerimde böyleydim AllahAllah bu işte bisey var kızım. Hemen sabah gittim hastaneye 15 senelik kadın doğum doktorum diğer gebeliklerimdede doktorumdu. Beni gördü saolsun bekletmedi sıra al beklemeden gir hemen dedi. Olan biteni anlattım kan verdim hemen hcg bakıldı. Bir iki saat sonra doktorum çağırdı ve burda hayatımın şokunu yaşadım evet hamileydim 😍 evet yanılmadım. Hemen ultrasonda bakalım uzan dedi. Ve hayatımın ikinci şokunuda burda yaşadım iki kese vardı evet evet ikiz gebelikti 😍biraz kendime gelemedim çok ağladım doktorum baya zaman tanıdı Allah bin kere razı olsun. Şimdilik sadece keseleri var ama ben inanıyorum bebislerimi göreceğim kalp atışlarını duyacağım günlerde gelecek ben bunları oncedende yaşadım atlattım bu seferde bebeklerimle beraber atlatacağız. Çocukları anneme bıraktım eşimin bile haberi yoktu hastanede olduğumdan. Eve kadar ruh gibi gittim. Hala inanamadim. Duanın ve inanmanın gücünü birdaha yaşadım. Simdi kardeş istemiyorum diyen büyük oğlum insaAllah erkektir 4erkek kardeş sırtım yere gelmez diye evde sevinç çığlıkları atıyo. 4yasindaki küçük oğlumda hayıyyy kız onlay ben demiştim diyo😍evet küçük oğlum devamlı ikiz kızlay vay annemin göbeğinde devamlı bunu dedi meğer Rabbim soyletiyormus Kurban olduğum Rabbim🤲 BENİM HİKAYEM HEPİNİZE UMUT OLSUN HİCBİRZAMAN UMUDUNUZU KAYBETMEYİN VE VUCUDUNUZU İYİ TANİYIN. HERKESİN VUCUDU FARKLİDIR VERDİGİ TEPKİ FARKLİDİR. BEN BURDA BİRSURU ARKADASİMİN GORMEDEN DUASINI ALDIM VE ONLARA CANI GÖNÜLDEN DUA ETTİM. RAMAZANA KADAR HEPİNİZİN HAMİLELİK HABERİNİ DUYACAĞIM KENDİ HAMİLE OLDUGUMA İNANDİGİM KADAR İNANİYORUM BUNA 😍😍😍😍 Buarada kanamam şiddetli devam ediyo ama ağrım yok çok şükür kesildi. İlaç tedavisi başladı doktorum düşük olmamasi için. Ama olmıycak cunki ben yaşadım bunları. Sağlıklı sıhhatli bebislerimi kucağıma alırım insaAllah. Hepimiz alırız insaAllah
UZUN OLDU HAKKINIZI HELAL EDİN❤❤❤
Bu ikiz kizlayın isimleri ne oldu 😍😍💞💞

X