İşte Saksınız :-)

canayakxixn

Bir Nefes&Düş Gibi
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2008
4.916
3
49
20080716411332121619354.jpg

çok zenginler anlaki eskiyen pc leri saksı yapacak kadar yani biz olsa k 40 kere gider tamire puahahahahahhahaha

köyde anneannemler wc yi banyoyu bile yani eskilerini kiyamamis atmayada koca bahcesine saksi olarak koymus icinede cicek dikmis :) o yüzden cok görmedim bu saksilaridaa :))))))

demekki bayaa zenginler pc leri saksi olarak kullaniyolar oldu olucak eski tv buz dolaplarini falanda saksi yapsinlar-tatlicadiarzu-
benimde asagida bir akvaryumla bozuk bi mutfak robotu var bendemi yapsam ne:uhm::roflol:

köyde anneannemler wc yi banyoyu bile yani eskilerini kiyamamis atmayada koca bahcesine saksi olarak koymus icinede cicek dikmis :) o yüzden cok görmedim bu saksilaridaa :))))))

incim biliyor musun klozetin içine ekilmiş çiçek resimleride vardı.Görüntü rahatsız etti eklemedim cnm.Demek ki eşyaya kıymet bilenler atamıyor,klozet bile olsa :)))))))benneyaptımki

incim biliyor musun klozetin içine ekilmiş çiçek resimleride vardı.Görüntü rahatsız etti eklemedim cnm.Demek ki eşyaya kıymet bilenler atamıyor,klozet bile olsa :)))))))benneyaptımki

valla öyle canim okadar hos cicekler dikmiski sarkan klozet oldugunu bilemezsin sarkanlari kaldirmadanyerimseniben

X