Saç Rengi ve Saç Boyama işte yeni saçlarııım :D

süper olmuş sarı saçı çok seviyorum ama 2 yıldır berbat bir röfleden sonra sinirlenip saçlarımı koyulaştırttım şu an kahve bakır ama sarı saçlarımı özledim ilk önce karamele mi boyadı ark. bende bakırı yok etmek istiyorum artık sıkıldım fiyat süper ötesiben düz boyayı o fiyata boyatıyorum

Harika olmus canim gülegüle kullan.
Bir sorum olacak, sacindaki röflemi balyajmi acaba. Yada kalin atilmis röflemi önlerde daha yogun ve kalin gibi sarilar yaniliyormuyum ?

opuyorumnanaktanöncelikle çok teşekkür ederim kızlarr....adresi isteyenlere yazabilirim özelden..uğur mumcu da bi yer...kuaför bu saçı boaydıktan snra herkes gelip sorucak nerde boyattığını demişti de inanmamıştım...ben elime resim alıp gittiğimde bakır tonları üzerinde balyaj var dedi..ben tonunu ayarlicam dedi boyaları karıştırdı..bana bakır karamele boyuyorm dedi...hepsini boyadı..saçlarım sarıydı zaten..önlerinde çk açık beyaz diyebilirim hatta balyajlar vardı...boya güzel tuttu yani koyu olmadı..üstüne de balyaj attı yoğun bi balyaj ama nerdeyse saçımın tamamına paket attı..ama önlerde çk açık sarı olduğundan oralar beyaz daha açık oldu..işte böyle kızlaaarkaydirigubbakcemile5

eskiden kaynaklanıyo eski saçımın önünde çk açık balyajlar wardı üstüne tekrar atılında baya yoğun oldu arkaları da öyle ama ton farkı war okdr önler daha açık yani cnm

Bayılıyorum ve çok imreniyorum böyle sarı saçlı olan bayanlara.Çok güzel olmuş hayran kaldım resmen :asigim:

X