İstediği erkeği kendine aşık eden kadın?

SalakSacma

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2017
1.490
723
26
İyi günler kk nin güzel kadınları
Şimdi benim size bir sorum olcak " istediği erkeği elde eden , kendine aşık eden kadın " sizce var mıdır ya da aranızda var mı böyleleri ? Yoksa bi erkek istemediği sürece kadın kendini sevdiremez mi .
Yani örnek vereyim sosyal medyadan tanıştığım hoşlandığım biri var ben istiyorum ki biz buluşalım ben onu seviyim oda beni sevsin belki kulağınıza saçma gelir evet çok tehlikeli sosyal medya aracılığı ile tanışmak ama içimde böyle bi his var işte . Aslında o yazdı bana ufak bi tanışma aşaması geçirdik 4 5 gündür her gün mutlaka konuşuyoruz ama akıcı değil napıyosun nerdesin gibi buluşulım dedi ben erken diyince biraz bozuldu ne yapmalıyım sizce hadi bana bi akıl verin çaba mı göstermeliyim yoksa o isterse mi olur ?

İyi günler kk nin güzel kadınları
Şimdi benim size bir sorum olcak " istediği erkeği elde eden , kendine aşık eden kadın " sizce var mıdır ya da aranızda var mı böyleleri ? Yoksa bi erkek istemediği sürece kadın kendini sevdiremez mi .
Yani örnek vereyim sosyal medyadan tanıştığım hoşlandığım biri var ben istiyorum ki biz buluşalım ben onu seviyim oda beni sevsin belki kulağınıza saçma gelir evet çok tehlikeli sosyal medya aracılığı ile tanışmak ama içimde böyle bi his var işte . Aslında o yazdı bana ufak bi tanışma aşaması geçirdik 4 5 gündür her gün mutlaka konuşuyoruz ama akıcı değil napıyosun nerdesin gibi buluşulım dedi ben erken diyince biraz bozuldu ne yapmalıyım sizce hadi bana bi akıl verin çaba mı göstermeliyim yoksa o isterse mi olur ?
Eee bozulur tabii.
Madem hoşlanıyorsun niye buluşmuyorsun?
Ben olsam bir daha teklif etmezdim.

Erkekler ilişkiye başlamak için kadınlar gibi ince düşünmüyor. Sevgili olmaları kolay oluyor, eli yüzü düzgün biriyle.
Aşık olma konusu ayrı ama rol yapıp kendine aşık ettin diyelim gerçek seni görünce aşkının devam edeceğinin garantisi yok.
Bir de sosyal medyaya öyle çok güvenme daha buluşmamışsınız bile ne mal olduğu belli olmaz insanların profillerinden. Belki sen istemiceksin onu görünce

Çirkin statüsüne girmeyen, bakımlı, akıllı ve kültürlü kadın bence her erkeği olmasa da büyük bir çoğunluğu kendine bağlayabilir.
Konuna gelince bodoslama “erken” daha dersen uzaklaşır tabiki. Bunu söylemenin binbir türlü yolu var. Kezban olduğunu düşünmüş olabilir, bu saatten sonra işin zor.

Var öyle kadınlar, ama böyle düşünen biri öyle olamaz. Olsa da eğreti durur. Ben de olamam mesela, hem ne uğraşıcam? İsterse birlikte yürürüz.

Bütün sevgililerimi ben seçtim, elde ettim :KK70:

Erkeğin de beğeniyor olması lazim ama gerisi kolay :KK66:

Öyle bir kadın yok.
Çok seksapalitesi olan kadınlar söylüyor ama her Erkeğin aradığı şey farklı.

Buluşmayı reddettikten sonra tekrar konustunuz mu ? Çünkü erkekler reddedilmeyi pek sevmez. Tabii hemen kucagına atla da demıyorum ama istiyorsan cocugu birşeyler yapmalısın . Sanal dan tanısıp evlenenler de var yani baya.. Ne diyeyim hayırlısı be gülüm :KK39:

Ilk asama nasil etkilerim değil o beni etkileyebilecek mi olmali?

Bu farki anlayan kadin pek cok erkegi etkileyebilir veee

Her erkegi kendime asik ederim egosu yapan tehlikelidir zaten oradaki ask gercek anlaminda kullanilmiyor

Siz once kim bu acaba diye tanimaya calisin , duzgun ve size uygun biriyse etkilesmeye girmelisiniz bence.

Ben ederim ilk anda..
Ama sonu gelmeyebilir zaten sen de anlarsın zamanla o frekansın tutmayacağını ve olamayacağını...

İlk aşamadaki başarinin sırrı güzel muhabet edebilme
Canayakın konuşma kabiliyeti...

Adam sevişelim dememiş buluşalım demiş. Tanışmak için neden erken ki? Bu arada her erkeği bilmem ama çoook Güzelseniz bir çok erkeği elde edersiniz tabi. Aşk başka bir konu yalnız:KK66:

X