İsteksizlik

Valla canım ayni durum bendede var. Bi oğlum var bide karnimda onla evin işi gücüyle okuluyla uğraşmaktan eşimden soğudum 🤕 ya görüyorsun dimi bi işin ucundan tut hiç tadım tuzum yok artık kendimi değersiz hissetmeye basladim
Görüyordur görmez olur mu ama erkekler önemsemiyorlar niyese 😔

Zamanınızı iyi planlayıp organize olsanız acaba biraz faydası olur mu? Benim çocuğum yok ne desem boş ama bir gün de basit yemekler yapın, evi şöyle bir toplayın yeter. bırakın süpürgesi tozu silmesi kalsın. girin banyoya bakımınızı yapın, belki kuaföre gidip saç cilt bakımı filan yaptırın. çocuklar 1-2 saat hiç mi durmuyor? yani herkesin çocuğu farklı yanlış anlamayın ama 4 tane canavar gibi çocukla yemek de yapıp saatlerce telefonla da konuşup gezmeye de giden çok tanıdığım var. Belki biraz ince düşünmeseniz, salsanız azcık.
Bir şey hissetmemek normal değil. Sizin iyiliğiniz için söylüyorum. Cinsellik en önemli ihtiyaç. Evliliğin temeli.
Ahh keşke benim de böyle her gün istekli istekli yanıma gelen bi kocam olsaydı.
Ama kara talih kör salih.
Çocuklarım iki sn oturmaz gezme işini direndim hatta herkes çok şaşırdı çünkü abartmıyorum çocuklarım hiç durmaz hiçde susmazlar full ağlarlar ama 10 gün önce pes ettim artık dışarıda çıkmıyorum zaten afedersin tuvalete zor gidiyorum ya çocuklar yokken böyle bişey yoktu cinsel olarak ama çocuklar olunca tabiki dikkat etmek uyum sağlamak gerekiyor

Görüyordur görmez olur mu ama erkekler önemsemiyorlar niyese 😔
Önemsemiyor olsalar da yaptırın erkekler çocuk gibi, her seferinde söylemek gerekiyor, bir süre sonra sürekli direktif vermeye alışıyorsunuz, şu an yaşadığınız rahatsızlık geçiyor. Her seferinde yılmadan söyleyin, ertelerse yaptırana kadar söyleyin

X