İSTENMEYEN GEBELİK

isilxx

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2017
13
2
27
İyi geceler 19 yaşını bitirip 20 yaşından gün aldım ve erkek arkadaşımla ilişkiye girdik belki bu söylediğimle beni aşalarsınız kınarsınız üzülürsünüz ama yapcak bir şeyim yok artık ilişkiye girdik ve erkek arkadaşım işi hiç şansa atmadı hep tedbirli davranarak yaptı hiç şansa atmadı hep çıkarıp bekledik boşalmasını ama yintttereddütteyim ben acaba kaçtı mı diye eğer kaçtıysa ve hamileysem bunu önlemek için ne yapabilirim lütfen yardım edin internette çok şey okudum ama bu sayfada da öeneğini görüp bendeyyazmak istedim

İyi geceler 19 yaşını bitirip 20 yaşından gün aldım ve erkek arkadaşımla ilişkiye girdik belki bu söylediğimle beni aşalarsınız kınarsınız üzülürsünüz ama yapcak bir şeyim yok artık ilişkiye girdik ve erkek arkadaşım işi hiç şansa atmadı hep tedbirli davranarak yaptı hiç şansa atmadı hep çıkarıp bekledik boşalmasını ama yintttereddütteyim ben acaba kaçtı mı diye eğer kaçtıysa ve hamileysem bunu önlemek için ne yapabilirim lütfen yardım edin internette çok şey okudum ama bu sayfada da öeneğini görüp bendeyyazmak istedim
Insanlar hamile kalmak icin burda kırk takla atiyor. Amuda kalkiyor ayaklari havada saatlerce bekliyor. Merak etme oyle kolay olacağını sanmiyorum. Amma havadan nem kapip hamile kalabilmeyi basarabilirsen de vallahi bravo diyecegim.. ama şunu da soylemek istiyorum 19 yasindasin be guzelim hayatinin baharinda niye boyle yanlis seylerle ugrasiyorsun oku okulunu al meslegini eline evlen sonra ne istiyorsan yap..

Bu sekildede hamile kalan var bilgin olsn .

Korunmayı beklemeyi bilen hamilelikten sonra ne yapması gerektiğini mi bilmeyecek! Düşünseydin bi zahmet bunu da araştırıp bul diğer haltları nasıl öğrendiysen!

Bakın haklısınız ama inanın şuan çok kötü durumdayım 27 şubatta ilişkiye girdik içime bir şüpe düştü bu gece çok korkuyorum eğer hamile kalırsam ne yapmam lazım onun için bilgi verirmisiniz

Bakın haklısınız ama inanın şuan çok kötü durumdayım 27 şubatta ilişkiye girdik içime bir şüpe düştü bu gece çok korkuyorum eğer hamile kalırsam ne yapmam lazım onun için bilgi verirmisiniz
Ella hapları var ama 72 saat geçerliydi sanırım su saatten sonra yapabileceğin bi şey yok beklemekten baska

Geri çekilme korunma yöntemi değildir. Hatta zevk suyundan hamile kalma olasılığının da yüksek olduğunu söyleyen doktorlar var.
Benim anlamadigim tepki goreceginizi bile bile yazmanz dalga geçmek icin kafa bulmak.icin yazılmış hissi uyandiriyor.
Ha gercekse ve tepki cekmek istemiyor ve adam.gibi cevap almak istiyorsaniz burasi yalan.makinesine baglamiyor insani. Evliyim.cocuk istemiyorum ama bole.bole oldu. Deyip de fikir alabilirsiniz mesela. Dogrucu davut olmaniza gerek yok. Nebileyim ben olsam enazndan bunu saklardim mantıklı cevaplar almak için. Buyuzden de dalgasına yazılmış olma ihtimali yükseliyor kafamda.

Artik yapacak.bisey yok kan testi yaptirabilirsin.direk

İnanın dalgasına veya boşuna yazılmış bir şey değil bu tepki göreceğimi bildim halde yazdım bunu ama ne yapabilirim başka olan oldu evli felan da değsasadsadece ilişkiye girdik ve şüpeliyim

Adet sokturucu haplar var diye duymustum.

İnanın dalgasına veya boşuna yazılmış bir şey değil bu tepki göreceğimi bildim halde yazdım bunu ama ne yapabilirim başka olan oldu evli felan da değsasadsadece ilişkiye girdik ve şüpeliyim

acaba nasıl bir cevap bekliyorsun? buradaki insanlar ne yazabilirler? ilişki kısmınla ilgilenmiyor burada hiç kimse. önlem kısmıyla ilgileniyor. hep cahillikten bunlar. korunma yöntemleri ile ilgili lisede ders falan verseler bari. sürtünüp tutuşan, pantolon üzerinden mucizevi şekillerle hamile kalacağını düşünen, 100 kere test yapıp negatif görüp paranoyaklaşıp hamile miyim diye beynini tutuşturan soluğu burada alıyor arkadaş.

hamileysen son ilişkiden 14 gün sonra testte çıkar. çıkmıyorsa hamile değilsin. he hamileysen de ne yaparsın onu da sen bil. ilişkiye giren sensin. bak biz soruyor muyuz hamileyiz ne yapacağız diye?

Şubat 13 veya 14
Can'ım tamda yumurtlama döneminde ilişki yaşanmış büyük ihtimal hamile kalma durumun fakat stres yapma olmamıştır yoksa gelecek olan adetinide geciktirirsin yaşın çok genç umarım olmamıştır düşündüğün şey :KK43:

X