İstenmeyen Tüylere Limon Tuz Karışımı

ladygeorgia

perikızı
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2009
1.773
74
LİMON TUZ KARIŞIMI : Tüyler, ağda veya epilatör ile temizlendikten hemen sonra, gözenekler açıkken limon tuz karışımını temizlenen bölgeye sürülüyor. Bu işlemin tüy köklerini yaktığı, tüyleri azalttığı ve hatta zamanla tüyleri yok ettiği iddia ediliyor.

TUZ : Tüylü bölge ağda veya epilatör ile temizlendikten sonra tuzun içine çok az su koyup karıştırın. Hemen temizleme işleminin arkasından tuz su karışımını sürün. Tuz kıl köklerini yaktığından tüyler azalacak ve zamanla yok olacak, şeklinde bir öneri.

Denemek isteyenlere duyrulur.

alıntı

bunu bi yerde okudum ve sizinle paylaşmak istedim arkadaşlar
bana mantıklı geldi ve deneyeceğim
:sm_cool:

Karamel

yuvama yeni nefes geliyor
Pro Üye
11 Ağustos 2009
3.347
14
5 senedir uyguluyorum çokta memnunum azalma oldu ama hala var tabiki
umudum epilixir :)
takibindeyim :))

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2667 gün geçti.

Freia

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2009
15
1
Gutto, depileve, bioderm, lazer, Allaha dua ediyorum. yani her türlü yöntemi denedim şu tüylerden kurtulmak için, bide limon-tuz deniyeyim kaybedilecek birşey yok (tüyler dışında tabi)

MiStiK

Yeditepeli Şehrin Kadını.
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
776
1
Bu gece ağda yönteminden sonra bacaklarıma direk uyguladım yıkamadan daha etkili yazıyordu bu sitede.
Bakalım neler olacak tuzunu mu bol koydum acaba ben felaket derecede yandım..Ama etki edecekse devam etmeye değer..

singlelife

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2011
530
3
ya ben bu siteden neler öğrendim böyle yahuu:KK42::KK42::KK42: saclarımı bemiksledim kıllarımdan acısız kurtulma yöntemleri buldum ve simdiii bana onları azaltıcak yöntemler sunuyorsunuz süper yaaaaaaaaa süpeeeeeeer nasıl mutluyum yaa anlatamam:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

yamy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2010
77
1
kızlar peki bu liomun suyu kızartma, tahriş etme gibi bi şeyler yapıyor mu? yoksa onlara daha mı iyi geliyor?

Elifingo

rutine bağlamış
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2009
159
0
acaba bu genital bölgede kullanılır mı??yani her yerinde olmasa bile üst kısımlarında mesela...

ikizbalik

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
12 Mart 2010
2.360
226
eveeet, bunca zamandır okuduğum bildiğim bişey olan limon tuz olayını ilk kez denemiş bulunmaktayım. sözde lazer epilasyona gittim, bitmek bilmiyor bunlar. şimdi makinayla aldım ve karışımı uyguladım. birazcık yanma oldu. yarım saat sonra yıkadım. gelişmeleri bildiririm :)

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2397 gün geçti.

skyscraper

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2011
28
1
bende denicem. limon kararmayıda önlüyormuş zaten.
şuda varki ağda yaptırdığım her kuaför ve güzellik uzmanı 1 saat (güzellik uzmanı 5 demişti) su değirme diyor. ama geçen gittiğim sorun olmaz sonucta yag suruluyor dedi. hic anlamadım diğer 2sinin neden öyle dediğini

myzt

Meleklerim kızlarım sağlıcakla gelin inşallah
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2011
15.579
4.011
Bu yöntemi ben bir süre kollarım da kullandım...Etkisini gördüm mü gördüm sanırım azalma ve seyrelme var..
Ama şuan yapmıyorum üşeniyorum sanırım :101:

Son düzenleme:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1346 gün geçti.

azbuz

Amalar var !
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2010
645
7
Arkadaşlar lütfen bu tuz limon karışımını denemeyin deli misiniz leke olur beyaz beyaz vitiligo rahatsızlığı gibi.Öyle kalır çok üzülürsünüz.Ayrıca tuzun tehlikeli etkisi olabilir kanser bile yapabilir çok yakıcı bir madde..Doktoruma sordum kesinlikle yapmayın dedi!Lekeler illa o an olmaz sonra da olabilir...:KK45: