Isteyen herkese hacet ve dilek duası okuyacağım

Benide ekleyin lütfen..Adım nilüfer.İşlerimizin açılması ve hayırlı bereketli kapılar açılmasını diliyorum tabii sağlık ve huzurla inşAllah...Allahım sizinde hayırla dualarınızı kabul etsin.Amiin

merhaba arkadaşlar banada hayırlı sağlıklı bir evlat için dua edermisiniz, adım canan duanıza talibim :KK43: rabbim hastalıklara şifa, dertlere deva olsun

Merhaba arkadaslar, burada herkesin bir isteği var, ben de hacet ve dilek duasının hikmetini çok gördüm bu yüzden isteyenlere sabah namazından sonra bu duayı okuyacağım. Sizlerden benim için de dua etmenizi istiyorum. Allahım kötü niyetlilerin nefislerini üzerimden alsin rabbim bana gönlümdeki mesleği nasip etsin inşallah. Dua isteyenler dualarini ve isimlerini yazsinlar dileyenler özelden de yazabilir:KK25:Allah inşallah dualarimizi kabul eder. Listeye her zaman katilabilirsiniz tüm gruplar bittikten sonra başa döneceğim.

DUA LISTEMIZ
1. BEBIŞ İSTEYENLER
@aaynaa
@mormelodi
@feraheymen
@Angeel91
@blondgunes
@slnchn
@gizlibilgi
@Sweet03
@durkan
@yagmur_20
@fundiiiii
@Kbrogr
@Cennetim0721
@Hayalimdi gercek oldu
@BEYBISIM
@SEVECENIM

2. SAĞLIK İSTEYENLER
@Nurhayal
@in_cim
@kahveyokmu

3.HAYIRLI EVLILIK
@Minik peri
@Neurocathy
@miyomim
@pinarzengin34
@elanur84
@hmbg

4. EVİNDE HUZUR İSTEYENLER
@durkan
@1Sen
@Sevvvvvva

5.AİLE ILE ANLAŞMA
@esest

6. KV- KP ILE ANLAŞMA
@pnyze

7. DİĞER
@jasmina
@amurashaya
@Masalyuzlusevdam
@ghyk
@Bluedew

8. KOLAY DOĞUM
@mnt
@ku_zu_cuk_la_rim

9.MADDİ İSTEK
@Miricandan
Okuduğunuz hacet dualarını paylaşabilirmisiniz..Bizde kendimize ve isteyenlere ihtiyacı olanlara okuyalım..Etkiliymiş dediniz

X