isteyerek boşandım ama neden mutsuzum

elifelif12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2011
135
0
isteyerek boşandım boşanmanın öncesinde biraz sıkıntılar yaşadım kürtaj falan
ama ben neden böyle mutsuzum iyi olacaktım özgür olacaktım istediğimi yapacaktım dertler bitecekti
evet belki dertler bitti ama sanki hayat anlamını yitirdi içimden hiçbirşey yapmak gelmio benim
neden neden

Kolay mı boşanma ve kürtajjjj...

Zamana ihtiyacınız var,zamanla yeni hayatınıza alışacak ve kendinizi tekrar mutlu hissedeceksiniz...
Ben de yeni boşandım sayılır,zaman alıyor..

Kolay mı boşanma ve kürtajjjj...

Zamana ihtiyacınız var,zamanla yeni hayatınıza alışacak ve kendinizi tekrar mutlu hissedeceksiniz...
Ben de yeni boşandım sayılır,zaman alıyor..

evet kürtaj oldum birde hemde cocugumuz olsun die 2 sene uğrastık olmadı davanın açıldığı gün hamile olduğumu ögrendim ya sanki dünya başıma yıkıldı ve altında kaldım gibi hissediyorum :)

dediğiniz gibi yeni boşanmışsınız ve sıkıntılı dönemler geçirmişsiniz ve bunların hala devam ediyor olması normal alışma sürecindesiniz böyle hissetmeniz doğal zihninizi boşaltmaya çalışın biraz farklı uğraşlar bulun kendinize zamanla herşey yoluna girer.

Allah yardımcınız olsun zor bir durum, ben de boşandım yaklaşık 3 sene önce. çok klasik olacak ama zaman her şeyin ilacıdır, geçecektir elbet.

alışkanlıkların bitiş dönemi oldugu için boşluktasınız .ortamınız değişti,bakış açınız değişti insan evinden kedisi gitse üzülüyor ayol değilki aynı yataga girdiğin adam gitmiş hayatından.geçici bir dönem hepsi geçecek tek çare zaman ve başka şeylere yönelip düşünmemeye çalışmanız.bundan sonrası için mutluluklar

X