Istismar yüzünden psikolojim bozuk. Lütfen yardım önerin

Birgenckizxx10

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2016
27
15
Ben daha anasinifina giderken komsumuz bana oyun oynayacagiz diye cinsel organını gostermisti. Sonra sürekli onu tatmin etmemi istedi. Bende o zamanlar neyin ne olduğunu bilmezdim. Oyun zannederek başladım. Allahtan bir iki sene sürdü. Ondan sonra üvey teyzemle aynı yastaydik. O benim aklımı çeldi mastürbasyon yapmaya başladık. 3 senedir yapmiyordum. Ama şu 2 gündür kendimi tutamiyorum. Her şey üst üste geliyor. Gelince gecmisimi hatırlıyorum. Kendimden herkesten nefret ediyorum. Eskiden cok hatirlar çok ağlardim. Kendimle barisamiyorum. Hep ezik ezik dolasiyorum. Cocukken Mansturbasyon yaptığım aklıma geldikçe kizligimdan tiksiniyorum ve bana bunu alistirana bela okuyorum. Ne olur bir yardım önerin. Dayanamıyorum bu gecmisle yaşamaya. NOT: şu an 17 yaşında bir kızım. Fake olduğunu düşünen varsa bir kitap kahramanı gibi düşünsün beni. Cidden kimseye anlatamıyorum. Yardıma ihtiyacim var mı yok mu bilmiyorum. Buyuklerime danismaya yüzüm yok. Sanki her şey benim sucummus gibi. Eskiden o anılar canlanirdi gözümde şu an allaha şükür silik silik. Ne olur fake olduğunu dusunuyorsaniz bile hayal edin ve ne yapılması gerektiğini düşünün ne olur.

Son düzenleme:
Ben daha anasinifina giderken komsumuz bana oyun oynayacagiz diye cinsel organını gostermisti. Sonra sürekli onu tatmin etmemi istedi. Bende o zamanlar neyin ne olduğunu bilmezdim. Oyun zannederek başladım. Allahtan bir iki sene sürdü. Ondan sonra üvey teyzemle aynı yastaydik. O benim aklımı çeldi mastürbasyon yapmaya başladık. 3 senedir yapmiyordum. Ama şu 2 gündür kendimi tutamiyorum. Her şey üst üste geliyor. Gelince gecmisimi hatırlıyorum. Kendimden herkesten nefret ediyorum. Eskiden cok hatirlar çok ağlardim. Kendimle barisamiyorum. Hep ezik ezik dolasiyorum. Cocukken Mansturbasyon yaptığım aklıma geldikçe kizligimdan tiksiniyorum ve bana bunu alistirana bela okuyorum. Ne olur bir yardım önerin. Dayanamıyorum bu gecmisle yaşamaya

Şayet gerçekse konun psikiyatriste gitmelisin elbette ki. Bu konularda biz nasıl yardımcı olabiliriz ki? Bir kadın psikiyatristle daha rahat edersin sanıyorum (tabi gerçekten kadınsan). Kendi başına üstesinden gelmeye çalışsan da yapamaman çok normal anlattıkların gerçekse, çok çetrefilli konular bunlar, istismar söz konusuyken hem de...

Ben daha anasinifina giderken komsumuz bana oyun oynayacagiz diye cinsel organını gostermisti. Sonra sürekli onu tatmin etmemi istedi. Bende o zamanlar neyin ne olduğunu bilmezdim. Oyun zannederek başladım. Allahtan bir iki sene sürdü. Ondan sonra üvey teyzemle aynı yastaydik. O benim aklımı çeldi mastürbasyon yapmaya başladık. 3 senedir yapmiyordum. Ama şu 2 gündür kendimi tutamiyorum. Her şey üst üste geliyor. Gelince gecmisimi hatırlıyorum. Kendimden herkesten nefret ediyorum. Eskiden cok hatirlar çok ağlardim. Kendimle barisamiyorum. Hep ezik ezik dolasiyorum. Cocukken Mansturbasyon yaptığım aklıma geldikçe kizligimdan tiksiniyorum ve bana bunu alistirana bela okuyorum. Ne olur bir yardım önerin. Dayanamıyorum bu gecmisle yaşamaya
Şu alıntı şu köşede bir dursun da kızımı uyutur uyutmaz okurum.

X