İsyerindeki sorunlu arkadaş

tubish0066

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2023
26
2
36
Kızlar isyerindeki kızlardan biriyle kavga ettm daha dogrusu ettik. Dıger 2 arkadaşta rahatsız onun hareketlerinden.Bu kiz oranın eskisi. Bu yüzden kendisini oranın yöneticısi gibi sanıp saygısiz tavrları vardı bagırıp çağırdi bize Kamudayiz. En son patladık. Simdi çirkefce hareketleri oluyo rahatsız edici böle insanlarla nasıl ɓaş edîyorsunuz? Görmeyim.duymaym diyorm olmuyor sürekli geriliyorum bu durumda olanlar ne düsünüp ne yapıp başa cıkıyosunuz?

İş dışında hiçbir sebepten muhatap olmayıp, iş akışında da tek kelime yahut cümlelik diyaloglar kurarak.
Eğer bu yol fayda etmezse, tutup saçlarını eline verin. Destekliyorum.:)
Zaten olmuyorm iş dısında ama gerek agresif tavırlarıyla sesler cıkartarak yada başka türlü gerginligini belli etmeye calısıyo normal biri degil .

Zaten olmuyorm iş dısında ama gerek agresif tavırlarıyla sesler cıkartarak yada başka türlü gerginligini belli etmeye calısıyo normal biri degil .
Eskiler der ki, "anasının avutamadığını, babasının büyütemediğini, öğretmenin eğitemediğini siz mi adam edeceksiniz?"
Öyle bir görmezden gelin ki, kendi varlığından şüphe etsin.

Eskiler der ki, "anasının avutamadığını, babasının büyütemediğini, öğretmenin eğitemediğini siz mi adam edeceksiniz?"
Öyle bir görmezden gelin ki, kendi varlığından şüphe etsin.
Yani karsilık vermyorm biseyine ama yer deisikligi istedm biliyor rahatsız oldugumu. bende onun gibimi yapmalym.sessiz kaldıkca daha cok yapıyo sanki bıktım.böyle insanlardan Rabbim onlarada yaşatsın bize yaşattıklarını

Böyleleri ya karşılık almayınca yada korkunca susar. Siz kamu personeliymişsiniz karşılık vermemeyi tercih edin🙈
Karsilık vermedikçede daha çirkinlesiyo sanki kendini bise sanıyo. Yer degisikligi isterim belki ama bunlardan her yerde bitane çıkıyo başetmeyi ögrenmem lazım

Karsilık vermedikçede daha çirkinlesiyo sanki kendini bise sanıyo. Yer degisikligi isterim belki ama bunlardan her yerde bitane çıkıyo başetmeyi ögrenmem lazım
Karşılık vermemeyi falan unutun. Edepli edebinden susar, karşısındaki edepsiz ben susturdum der. Tepenize çıkarlar iyice. Hemen hemen aynısı benim başımda var. Empati yapabiliyorum sanırım.
Benim bulduğum çözüm, herkesin görebildiği, haberdar olduğu platformda açık açık yaptığı şeyi yazmak ve derdinin ne olduğunu sormak. Bir nevi herkese ne yaptığını gösterip rezil etmek. (Bizde bu platform Slack uygulaması). Eğer şirketin kullandığı benzer bir uygulama yoksa, herkesin duyabileceği ortamda gidip yüzüne sorardım sanırım. Her ne yapıyorsa artık, açıkça sorun nedir derdi diye. Suratının aldığı hale siz bile inanamayacaksınız 😁

O sizi öyle rahatsız ederken kamudayız, susayım demiyor da siz niye taciz edildiğiniz halde kamudayım diyip susuyorsunuz? Verin ağzının payını. Şikâyet edin. Milletin ruh hastalarını alttan almak zorunda mısınız?

Sorunları varsa psikologa gitsin. Hayatın debdebesi yetmiyor da bi de onun kaprisiyle mi uğraşacaksınız.

Kamuda çalışıyormuşsunuz, sizin amiriniz yok mu? Rahatsız olan üç kadın var, biri kavga ediyor diğer ikisi susup ne olacak diye bekliyor.
Kamuda millet birbirini boğazlasa kimse ağzını açıp bir laf edemez.eee işten çıkartma yok, yaptırımlar uygulanmıyor. Millet tiyatro izler gibi izliyor. Hatta eğlenmesine bakıyor.herkes devlet işi ister garanti diye ama işten çıkma olmayınca da bu tarz sorunlar oluyor.herkes at koşturuyor.

Kamuda millet birbirini boğazlasa kimse ağzını açıp bir laf edemez.eee işten çıkartma yok, yaptırımlar uygulanmıyor. Millet tiyatro izler gibi izliyor. Hatta eğlenmesine bakıyor.herkes devlet işi ister garanti diye ama işten çıkma olmayınca da bu tarz sorunlar oluyor.herkes at koşturuyor.
Genelleme yapmayın, uygulanmıyorsa amir ile ilgili bir sıkıntı vardır, bir üst amire gidilir. 22 yıldır kamuda çalışıyorum ve gayet net uygulandığını biliyorum.

Karşılık vermemeyi falan unutun. Edepli edebinden susar, karşısındaki edepsiz ben susturdum der. Tepenize çıkarlar iyice. Hemen hemen aynısı benim başımda var. Empati yapabiliyorum sanırım.
Benim bulduğum çözüm, herkesin görebildiği, haberdar olduğu platformda açık açık yaptığı şeyi yazmak ve derdinin ne olduğunu sormak. Bir nevi herkese ne yaptığını gösterip rezil etmek. (Bizde bu platform Slack uygulaması). Eğer şirketin kullandığı benzer bir uygulama yoksa, herkesin duyabileceği ortamda gidip yüzüne sorardım sanırım. Her ne yapıyorsa artık, açıkça sorun nedir derdi diye. Suratının aldığı hale siz bile inanamayacaksınız 😁
Okadar cazgır ve edepsiz bi kızki seni duymuyo bisey tartıstıgında avazı cıktıginca bagırıyor. bikere yasadık kendı cıkardı kavgayıda kamudabçalısþıgım ıcın dikkat etmek zorundayım

O sizi öyle rahatsız ederken kamudayız, susayım demiyor da siz niye taciz edildiğiniz halde kamudayım diyip susuyorsunuz? Verin ağzının payını. Şikâyet edin. Milletin ruh hastalarını alttan almak zorunda mısınız?

Sorunları varsa psikologa gitsin. Hayatın debdebesi yetmiyor da bi de onun kaprisiyle mi uğraşacaksınız.
Bi kavga oldü zaten cevap verdim bağırdı cagırdı en üst amirimize kadar gtti olay ama o cirkefleştı onunla tartısmak imkansız duymuyo zaten karşındakinı saygısız biri

Tabi isten çıkma olmaz ama adın cıkıyor bi nevi böle kavgalarla duyulmak istemiyorm cok bide tartısınca suscak biri değil bunu gördük

Genelleme yapmayın, uygulanmıyorsa amir ile ilgili bir sıkıntı vardır, bir üst amire gidilir. 22 yıldır kamuda çalışıyorum ve gayet net uygulandığını biliyorum.
Aynen kurumun yanında yaşta yanıyo yükselme durumlarında karsımiza cıkabiliyor. Uyarı disiplin cezasi derken..

X