İyi Kalpli Ol...

nrsnkma39

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2007
3.734
10
"İyi Kalpli Ol"... Destekleriniz için şimdiden teşekkürler!

Türk Kalp Vakfı, 2006 yılı hedeflerinin başında yer alan bu sloganla hem ülke genelinde kalp sağlığına dikkat çekecek, faaliyetlerini arttırmak için fırsat yaratacak, hem de topluma pozitif mesajlar aşılayarak sosyal kalkınmaya destek verecek.

Bu bağlamda, yaşamın her kesitindekilere “İyi Kalpli Ol” çerçevesi içinde yer verirken, hayırsever, yardımsever, sevecen insanlarımızı da bu sloganın başında düşünmek, desteklerini esirgememelerini dilemek, sanırız en güzel ve beklenen bir duygu.

Dünya Kalp Federasyonu ve Avrupa Kalp Birliği’nin verilerine göre, dünyada her yıl rekor seviye bir rakamla 17 milyon kişi Kalp ve Damar hastalığından hayatını kaybetmekte, resmi açıklamalara göre de 2020 yılında sayının 25 milyona çıkacağı tahmin edilmektedir.

Ülkemizde de ölüm riskinde ilk sırayı alan ve “insanlık düşmanı” ilan edilen bu hastalığı ve ölüm oranını asgariye indirme yolunda önemli çaba harcayan Türk Kalp Vakfı, kaliteli, güvenli ve teknolojinin en son modelleriyle donanımlı sağlık hizmetinin yanında, akademik, kültürel, sanatsal ve sportif etkinlikleri, özellikle her yıl Nisan ayının ikinci haftasında gerçekleştirdiği Kalp Haftalarıyla ve de bu yılki hedeflerinin başında gelen “İyi Kalpli Ol” mesajıyla, sizleri yardıma ve destek vermeye davet ediyor, bu konuda sizlere güveniyor ve bekliyor.

Türk Kalp Vakfı olarak asil kalpli Türk ulusunun iyi kalbiyle bağışlarını esirgemeyeceğine de içtenlikle

irna

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2007
6.860
3
Bu bağlamda, yaşamın her kesitindekilere “İyi Kalpli Ol” çerçevesi içinde yer verirken, hayırsever, yardımsever, sevecen insanlarımızı da bu sloganın başında düşünmek, desteklerini esirgememelerini dilemek, sanırız en güzel ve beklenen bir duygu

nedense ben hemen bunu anladım,diğer yöndende,bizleri uyardığın için sağol canım.dilerim en güzel şekilde korumamız gereken,organımızı,ölürkende en güzel şekilde değerlendire bilelim.aslında her organ bir can demek.a.s.
bütün yazılarınız için teşekkürler.bu siteye farklı hizmetleriniz var,çokta hoşuma gidiyor

nrsnkma39

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2007
3.734
10
Ragıp Enbiyaoğlu
Hacı Ali Akın
Ahmet Ekmekçioğlu
Çetın Yıldırımakın
Sureyya Ağaoğlu
Sakıp Sabancı
İstanbul Rotary Kulübü
C.Kemal Persenteli
Hakkı Değer
Kamil Şengüder
Ağa Eğitim Vakfı
Muzeyyen Emin Çavdar
Roche A.S.

nrsnkma39

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2007
3.734
10
Bağışlarınız için
banka hesap numaramız:
Ziraat Bankası
Şişli Şubesi
No :
33371155 - 5001

kristal70

Guru
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2008
519
1
50
keşke çok param olsaydı milyarları bağışlardım buna inan ama benim de durumum çok bozuk:KK43:((((((((((

yesilim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2006
8.982
17
Tüm katkılarınıza teşekkürler ediyorum... Emeklerinize,yüreğinize sağlık

kalimera

--KK ANKARA MIKTARI--
Pro Üye
12 Temmuz 2006
1.433
0
57
canım ablam sen hakikaten çok yardımseversin, maşallah her yerede yetişiyosun, bize ön ayak oluyorsun, sen birtanesin :asigim::1hug:a.s.:nazar:

betty_sew

prensesini bekliyor
Kayıtlı Üye
7 Mart 2007
467
2
35
ablacım sayende bizde böyle hayırlı işlere vesile oluyoruz a.s.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3111 gün geçti.

E

EU1

Ziyaretçi
benim gözümde o kadar büyüksün ki nurşen abla, inanki hangi siteye girsem her yerde sen varsın, nasıl yetişiyorsun abla, o kadar kocaman bir yüreğin varki herkesi kapsıyor ve her yere uzanıyor, iyiki senin gibi birisini tanıdım, ne mutlu bana

YaGmur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2008
99
1
35
slm can arkadaşlar bende sizlerin aranıza katılmak istiyorum ama benim sadece manevi destegim olucak dualarım başka elimden birşey gelmiyor çok istesemde çok güzel bir konuya deyinmişsiniz ama fazla talep yok zannedrsem

nrsnkma39

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2007
3.734
10
Kalbine iyi bak uzun ve sağlıklı yaşa

Kalp ruhun yuvasıdır. Çevrene hep pozitif bak, iyilik yap, dürüst ol,mutlu ol…

Mutluluk sağlıklı yaşamın anahtarıdır.

Toplumun iyi kalpli olması ülkeyi kalkındırır.

Tüm dinler iyi kalpli olmayı öğütler

Kalpte,

Vücudunda,

İlişkilerde,

Aile yaşamında,

Sosyal yaşamda,

Kültür ve sanatta,

İş yaşamında,

Hak ve Adalette,

Sporda,

Çevrede,

Vatandaşlık sorumluluğunda

İYİ KALPLİ OL.

PollyAnne

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2008
137
0
kalp her attığında vicdanını da besliyorsa o zaman anlamlı oluyor bu hayatta..ve beslendikçe başkalarını da besleyebilir iyilik ve sevgiyle.teşekkurler bu ön ayak oluşunuzdan dolayı..sevgıyle..