İyot Damlası Kullananlar Var mı ?

İyot Damlası Gerçekten İşe Yarıyor Mu ? Yoksa Psikolojik Mi ?

• Kullandım, işe yarıyor

OY: 9 21,4%
  • Kullandım, psikolojik

OY: 0 0,0%
  • Kullanmayı düşünüyorum

OY: 27 64,3%
  • Kullanmayı düşünmüyorum

OY: 6 14,3%

• Ankete Katılan
    42

seraykayrak

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2017
2
3
33
Merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum uzun zamandır takip ettiğim bir forum.

Konuyu açmamda ki neden merak ettiğim bir şey var. Ben yaklaşık 1 aydır iyot damlası kullanıyorum etkisini gördüğüm bir ürün psikolojik mi yoksa gerçekten faydalı mı bilmiyorum ama doktorum bana tiroidin yetersiz çalışıyor dedi internette araştırdıktan sonra iyotun iyi geldiğini öğrendim doktoruma danıştıktan sonra başladım 1 ay oldu kullanmaya başlayalı yaklaşık 6-7 kilo gibi bir zayıflama gördüm kendimde.

Forumda acaba başka kullananlar ve faydasını görenler oldu mu ? Bunu öğrenmek istiyordum acaba işe yarıyor mu yoksa gerçekten psikolojik bir şey mi zayıflamam :) Sipariş verdiğim site bu ....

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar yaklaşık bir haftadır kullanıyorum bu damlayı ama kullandığım günden beri tuvaletle kavgalıyım niçin olduğunu bende anlamadım bi müddet daha kullanmaya devam edeceğim bakalım ne gibi etkileri olacak merak içerisindeyim

Merhaba arkadaşlar yaklaşık bir haftadır kullanıyorum bu damlayı ama kullandığım günden beri tuvaletle kavgalıyım niçin olduğunu bende anlamadım bi müddet daha kullanmaya devam edeceğim bakalım ne gibi etkileri olacak merak içerisindeyim

Ben de kullanacağım ama emin değilim. Bir haftadır kullanıyorm demişsiniz hiç zayifadiniz mi?

Malesef gözle görülür birşey şimdilik yok ama kullananlarda sanırım ikinci haftada etkisini görmüşler onun için hiç ara vermeden deneyeceğim zaten o zamanda etki göstermezsede devam etmeyeceğim :KK43:

Malesef gözle görülür birşey şimdilik yok ama kullananlarda sanırım ikinci haftada etkisini görmüşler onun için hiç ara vermeden deneyeceğim zaten o zamanda etki göstermezsede devam etmeyeceğim :KK43:

Ben aldım ya keşke daha önce üye olsaydım bu siteye.
Peki bir hafta daha sonra sonuçları yazar mısınız?

Ama diyetle birlikte kullanılmasi gerekiyor sanırım bir de su tüketmeye özen gösterirseniz belki daha etkili olabilir.

Teşekkür ederim.

Aynı şeyi bende söyledim keşke daha önce üye olsaymışım buraya zaten ben günlük 3 lt su tüketiyorum birazda boğazdan kıstım tabi haliyle. Bir hafta sonra tam detayları yazıcam bakalım kilo kaybım ne kadar olmuş diye :)

Keşke başka kullanan arkadaşlarda yazsa en azından onlarda etkiler nasıl bir öğrenseydik .yan etkisi olacağını düşünmüyorum açıkçası tadı çok güzel ama ben beyendim : )

Çok teşekkürler ben de yarın kullanmaya başlayacağım beş günde bir yazarım
İki kutu aldım bir ay gidecek kadar. çok umutlu değilim bakalım.

Kızlar sıkı bir diyet olmadan hiçbir şeyin faydası olmaz irade her şey ):
Yaparız umarım.

Merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum uzun zamandır takip ettiğim bir forum.

Konuyu açmamda ki neden merak ettiğim bir şey var. Ben yaklaşık 1 aydır iyot damlası kullanıyorum etkisini gördüğüm bir ürün psikolojik mi yoksa gerçekten faydalı mı bilmiyorum ama doktorum bana tiroidin yetersiz çalışıyor dedi internette araştırdıktan sonra iyotun iyi geldiğini öğrendim doktoruma danıştıktan sonra başladım 1 ay oldu kullanmaya başlayalı yaklaşık 6-7 kilo gibi bir zayıflama gördüm kendimde.

Forumda acaba başka kullananlar ve faydasını görenler oldu mu ? Bunu öğrenmek istiyordum acaba işe yarıyor mu yoksa gerçekten psikolojik bir şey mi zayıflamam :) Sipariş verdiğim site bu ....
merhaba
siteye yeni üye oldum.internetten iyot damlasını sipariş ettim az önce geldi..denedim bakalım işe yarıyacakmı
kızlar yaş oldu 37 bende bi iştah bir iştah..veremiyorum kiloları

İkinci haftanın başında olmama rağmen ve boğazdan kısmama rağmen görünen birşey yok :KK43: bakalım tek ümit 1 ay sonrası artık:KK64:

Niye böyle ki ya iştah kesen hiç mi bir şey yok bu insnlar nasıl zayıfliyor öyleyse?

Boşuna para verdik yazık günah bunlarla spora yazılmak garanti zayıflariz üstüne sıkılasiriz.

Bizde de suç var..

X