İzmir burun estetiği 2022 (Acil)

Yaa bende soyadını unutmuştum, o yüzden yazmadım 🙈🙈 sordum şimdi, Necati ilhan. Ekole geçmiş, mavişehir ekol. Kardeşim için gidicezz.valla biz 14bin gibi bir paramız var, onu da zorla çıkardık😃 rica edicez artık, bakalim yapar mı ? Burnumun fotoğrafını atarım tabi. Atmaya calisayim, inşallah beceririm. Kızkardeşinin yaptirdiktan sonra onu da atarız ins🙏Eki Görüntüle 3144835 Eki Görüntüle 3144836
Nefisssss, sağlıkla kullan yeni burnunu ☺️ Bayıldım valla.
Yalnız Ekol sakat ya, kendi belirliyor fiyatları. Doktorun inisiyatifine kalmıyor, keşke kalsa. Eminim o merhametli doktor beni de dinlese durumuma üzülürdü. Ekol'de ön görüşme ücretsiz mi?
Siz gittiğinizde ben de mi gelsem? :KK53:

Yaa bende soyadını unutmuştum, o yüzden yazmadım 🙈🙈 sordum şimdi, Necati ilhan. Ekole geçmiş, mavişehir ekol. Kardeşim için gidicezz.valla biz 14bin gibi bir paramız var, onu da zorla çıkardık😃 rica edicez artık, bakalim yapar mı ? Burnumun fotoğrafını atarım tabi. Atmaya calisayim, inşallah beceririm. Kızkardeşinin yaptirdiktan sonra onu da atarız ins🙏Eki Görüntüle 3144835 Eki Görüntüle 3144836
Ben de bir doktor buldum, gittim konuştuk. Hemşehriymişiz, asistanına dedi ki hemşehri indirimi yapın, revizyon ücreti yazmayın ilk ameliyat gibi fiyat çıkarın. Sonra asistanıyla gittik başka odaya, bana acayip pahalı bir fiyat verdi. Hastane politikası öyleymiş. Sonra doktora instagramdan yazdım, indirim yapmadılar gelemiyorum dedim. Keşke bu işler doktorlara bağlı olsa. :KK43:

Yaaaa çoook güzel. Güle güle kullan. Gerçekten milli piyango gibi olmuş. Vallahi arkadaşımın burnuna çok benziyor. Tam benim sevdiğim prenses burun yapıyor demek ki adam.Onunkini de çok beğenmiştim. Bulabilirsem bende onunkini koyarım, kenarlarını kesip. Ben kaçırdım artık devlette olma fırsatını, biraz para toplayıp olucam. Bakalım kısmet.
Bir iki foto bulup kırpıp koydum ama pek net değil 🙈 Screenshot_2022-10-13-13-56-24-21.jpg Screenshot_2022-10-13-13-55-58-21.jpg Screenshot_2022-10-13-13-57-11-93.jpg Screenshot_2022-10-13-13-57-11-93.jpg

Ben de bir doktor buldum, gittim konuştuk. Hemşehriymişiz, asistanına dedi ki hemşehri indirimi yapın, revizyon ücreti yazmayın ilk ameliyat gibi fiyat çıkarın. Sonra asistanıyla gittik başka odaya, bana acayip pahalı bir fiyat verdi. Hastane politikası öyleymiş. Sonra doktora instagramdan yazdım, indirim yapmadılar gelemiyorum dedim. Keşke bu işler doktorlara bağlı olsa. :KK43:
Doktorun az da olsa fiyatta insiyatif alma hakkı oluyordur diye düşünüyorum, lütfen olsun ya 🙏🙃 revizyon dediğiniz daha önce yapılmış burnun tekrar yapılması değil mi? O işlem zor burun anlamına geliyormuş, o yüzden çok pahalı oluyormuş diye duymuştum. Ameliyat süresi de uzuyormus baya. Ama ben pek iyi de bilmiyorum, ordan burdan duyduklarım görduklerim.

Doktorun az da olsa fiyatta insiyatif alma hakkı oluyordur diye düşünüyorum, lütfen olsun ya 🙏🙃 revizyon dediğiniz daha önce yapılmış burnun tekrar yapılması değil mi? O işlem zor burun anlamına geliyormuş, o yüzden çok pahalı oluyormuş diye duymuştum. Ameliyat süresi de uzuyormus baya. Ama ben pek iyi de bilmiyorum, ordan burdan duyduklarım görduklerim.
Evet revizyon düzeltme ameliyatı oluyor. Fakat ben tekrar açık ameliyat istemiyorum, kaldıramıyorum artık. Törpü ve hafif ucunu kaldırsınlar kapalı teknikle. Bunun açık ameliyat gibi zor olmadığı açık. Fakat doktorlar iyice uçmuş durumda.

gülce gürsan tavsiye ederim geçen hafta lkardeşim oldu storydeki burnunu görünce şok geçirdim param olsa bende 2.ameliyatımı gülce hanıma yaptırırdım gerçekten doğal burun yapıyo tekniği çok iyi. instadan erkek ameliyatlarına bakarsın erkek burnu sanki daha zor her dr yapamıyo genelde kavis verip geçiyolar ama baya başarılıydı. haftaya tampon çıkacak çok heycanlıyım bende.
Merhaba gülce hanımı tavsiye edermisiniz ?

Olan oldu. Benim hatam ben seçtim bunu, yeteri kadar tecrübesi yok sonradan anladım?olan bana oldu 1.5 2 yil bekle simdi yine ayni sureci yasa...Beceremedi...Basit tarzda burunları yapıyor ancak, tarzı da yok,doktorun zevki denen birşey de var.Bu adam çok zevksiz sadece fonksiyonel burun estetiğinde uzmanlasmis ve yüzlerce operasyona girmis doktor lazım bize. Estetiklenhic ilgisi yok bu sevdiğimin anca fonksiyonel işleri yapıyor bence onları da beceremiyor pek. Ay ben nerden buldum bunu ya o kadar doktorla görüş bunu sec
Allah rızası için o doktorun adını özelden yaz bende olucam 1 aydır dr araştırıyorum

X