Erkek İnfertilitesi İZMİR DE İYİ BİR ÜROLOG

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

ozturk2626

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2018
42
4
33
merhaba arkadaşlar 1 yıldır çocuğumuz olmuyor malesef bende pko eşimde ise varikosel teşhisi konuldu eşimin ameliyat olması lazım acil ama İzmir de başarılı bir doktora ihtiyacımız var mikroceerrahi ile ameliyat yapılabilecek lütfen yardımcı olur musunuz başından böyle bir şey gecen doktor çok önemli dedikleri için sizlerden de bilgi almak istiyorum şimdiden çok teşekkürler

Öncelikle çok geçmiş olsun İzmir için bilmediğimden yazamıyorum inşallah yardımcı olacak arkadaşlar çıkar.

valla zor hastane buluyorsun yetmiyor , doktor ara, doktor buluyorsun yetmiyor, uzmanlık ara.
yılma noktasındayım bende sizi çok iyi anlıyorum...

merhabalar bizde izmirdeyiz eşim geçen yıl mikrotese oldu tavmergen tüp bebe merkezinde ürolog barış altay yaptı hiç memnun kalmadık ameliyattan sonra doktorunuz gelip sonucu söyleyecek dendi yüzünü bile görmedik ne önce ne sonra. sonrasında çok ağrısı oldu eşimin 3 gün acillerdeydik barış beyi aradığımıxda olabilir falan dedi. ki normalde bu ameliyatın ertesi günü işine devam ediyor insanlar. önerebileceğim doktor yok fakat bu doktordan uzak durun diyebilirim

merhaba bende izmir deyim irenbe üroloji uzmanı alim bey var görüşmeye daha gidemedim ama isterseniz
gidip görüşün barış altay bende tavsiye etmem

Selam benimde esim azosperm hastasiydi. ameliyyat oldu,doktor Abdullha Arman Ozdemir yapti.

yeni mi oldu nasıl suan bi değişim varmı bizde gecen hafta oldu eşim cift taraflı doktor güzel gecti dedi ama kimle konussam dogru tüp bebek diyolar ve cok üzülüyorum kimse yokmu yardımcı olucak ameliyattan sonra düzelen :KK43: :KK43:

yeni mi oldu nasıl suan bi değişim varmı bizde gecen hafta oldu eşim cift taraflı doktor güzel gecti dedi ama kimle konussam dogru tüp bebek diyolar ve cok üzülüyorum kimse yokmu yardımcı olucak ameliyattan sonra düzelen :KK43: :KK43:

Forumda okuduğum kadarıyla eşi varikosel ameliyatı olup doğal yoldan hamile kalan çok kişi var. Yaşınız uygunsa hemen tüp bebek yaptırmak yerine tedavi deneyebilirsiniz bence.

merhaba arkadaşlar 1 yıldır çocuğumuz olmuyor malesef bende pko eşimde ise varikosel teşhisi konuldu eşimin ameliyat olması lazım acil ama İzmir de başarılı bir doktora ihtiyacımız var mikroceerrahi ile ameliyat yapılabilecek lütfen yardımcı olur musunuz başından böyle bir şey gecen doktor çok önemli dedikleri için sizlerden de bilgi almak istiyorum şimdiden çok teşekkürler
Biz uzun bir araştırmadan sonra Dr Uygar Miçooğullarını bulduk. Çok ilgili ve bilgili bir insan. Eşimin varikoselini mikrocerrahi yöntemi yaptı . 3 ayda sperm sayıları arttı. 5. ay gebe kaldım . Tavsiye ederim

Biz uzun bir araştırmadan sonra Dr Uygar Miçooğullarını bulduk. Çok ilgili ve bilgili bir insan. Eşimin varikoselini mikrocerrahi yöntemi yaptı . 3 ayda sperm sayıları arttı. 5. ay gebe kaldım . Tavsiye ederim

Merhaba Uygar Bey Can Hastanesinde mi acaba? Ameliyatı ne zaman oldunuz? O dönem için ücret neydi hatırlıyor musunuz acaba?

X