izmir de oturup bebek isteyenler

defnedefnemsi

Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2014
38
2
34
Arkadaşlar lütfen yardımcı olun izmirde oturuyorum yaklaşık 2 yıldır bebek istiyoruz her dr başka bişey diyo guvenebilecegim bir dr arıyorum ssk özel farketmez varsa gidip memnun kaldığınız lutfen yazın şimdiden teşekkür ederim

Arkadaşlar lütfen yardımcı olun izmirde oturuyorum yaklaşık 2 yıldır bebek istiyoruz her dr başka bişey diyo guvenebilecegim bir dr arıyorum ssk özel farketmez varsa gidip memnun kaldığınız lutfen yazın şimdiden teşekkür ederim

merhaba buca tınatztepe hastanesinde DR ERDAL AKTAN var.bende yumurta rezervi azalması vardı .fsh degerim 38 oldugu için ege üniv tüp bebek bile denemeyin dedi.erdal beyle görüştüm kısa protokolde deneyelim yumurta azaldıgı için her gecen ay bizim için kayıptıt dedi.denedik ve suan 17 haftalık hamileyim.kuzenimde daha önce 3 tüp bebek denemesi yapmıstı .4, denemeyi erdal beyle yaptılar suan 26 aylık bir kızı ve arkasından normal yoldan hamile kaldıgı 17 aylık bir oglu var.
umarın senide bebegine kavustururlar

Dilerim herşey benim oldugu kadar senin içinde güzel sonuclanır.

Benimde çarşamba 3te kontrolüm var.

Hiç kimsenin kucagı boş kalmaz inşallah

Dilerim herşey benim oldugu kadar senin içinde güzel sonuclanır.

Benimde çarşamba 3te kontrolüm var.

Hiç kimsenin kucagı boş kalmaz inşallah

merhaba canım ben senin kadar şanslı olamadım malesef bende erdal beyde 4 defa tedavi oldum rezerv azlığı var bendede ilk tedavide hamile kaldım ama kalp atışları duyulmadığı için kürtaj oldum sonrada yumurta ya kalitesiz çıktı yada döllenmedi..inşallah sağlıklı sıhatli bebeğini kucağına alırsın..

merhaba canım ben senin kadar şanslı olamadım malesef bende erdal beyde 4 defa tedavi oldum rezerv azlığı var bendede ilk tedavide hamile kaldım ama kalp atışları duyulmadığı için kürtaj oldum sonrada yumurta ya kalitesiz çıktı yada döllenmedi..inşallah sağlıklı sıhatli bebeğini kucağına alırsın..

bu rezerv azligina artik cok sık rastlaniyormus ayrica esimdede spermlerde sekil bozuklugu vardi.
insallah sende en kisa sürede sevinirsin

bu rezerv azligina artik cok sık rastlaniyormus ayrica esimdede spermlerde sekil bozuklugu vardi.
insallah sende en kisa sürede sevinirsin

amin inşallah..evet çok fazla var bu sorunu yaşayan..benim eşimde bi sorun yok kaliteli yumurtayı bulamadık bidaha.. nasip kısmet işi artık nasibimde varsa olur yoksa nekadar uğraşırsak uğraşalım olmaz..allahım isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah..bende memnunum bu arada erdal beyden o elinden geleni yaptı maddi manevi çok yorulduk ara verdik bi süre..

Yarın rahim filmi cektirecegim sonucunu alıp erdal beye gideceğim inş. sonuç iyi cikar lütfen dua et tüpler tıkalı olmasın çok korkuyorum

Rahim filmi çok şükür temiz çıktı 2 Tüpte açık ve rahim tertemixz dedi d erdal beye sonuclarka gittim herseyin normal dedi eşimin Sperm degerleri vs. Ama yinede olmadiysa aşılama dedi biz eşimle bir kaç ay daha beklemeye karar verdik çünkü çok şükür ikimizdede bisey yok sanirim biraz psikolojik ben çok taktım ondan

Rahim filmi çok şükür temiz çıktı 2 Tüpte açık ve rahim tertemixz dedi d erdal beye sonuclarka gittim herseyin normal dedi eşimin Sperm degerleri vs. Ama yinede olmadiysa aşılama dedi biz eşimle bir kaç ay daha beklemeye karar verdik çünkü çok şükür ikimizdede bisey yok sanirim biraz psikolojik ben çok taktım ondan

çok sevindim inşallah sende kısa zamandabebiş haberi veririsin.kafanada cok takma gerçekten hayyatta herşeyin bir zamanı var derler.inşallah senin içinde o zamana az kalmıştır.
bende dün gittim bebişim kız mış öğrendim.

çok sevindim inşallah sende kısa zamandabebiş haberi veririsin.kafanada cok takma gerçekten hayyatta herşeyin bir zamanı var derler.inşallah senin içinde o zamana az kalmıştır.
bende dün gittim bebişim kız mış öğrendim.

Canim merhaba allah saglikli evlat versin cok sevindim bendede rezerv azligi var fsh 9 cikti bu ay.sana nasil bir tedavi uygulandi anlatirmisin

Canim merhaba allah saglikli evlat versin cok sevindim bendede rezerv azligi var fsh 9 cikti bu ay.sana nasil bir tedavi uygulandi anlatirmisin

MERHABA,benim fsh 38 cıkmıstı eşimdede spermlerde şekil bozuklugu vardı o yüzden direk tüp bebek yapıldı onun oncesinde bişey yapmadı .
fsh yüksek diye kısa protokol uyguladı doktorum gonal ve menagon yapıldı .
menagon her gün 4 toz +1 su
gonal 2 günlük 4 tozu +1 su karıstırıp 2 kerede vuruldum.
bunları yaparkende sadece incir kürü uyguladım yumurtalarım beslensin diye.birde çok iyi beslendim süt +et+balık hayatımdaki en iyi beslenme dönemiydi.kafeini o dönem bıraktım çünkü kafein bazı kişilerde gebeliği engelleyebiliyormus.
başka bişey yapmadım ama doktorumda eşimde moralimi yüksek tutmak için ellerinden geleni yaptılar.
ilk denemede tuttu cok sükür.
hatta ilk beta -hcg degerim 11 çıkmıstı yılbası günüydü doktor devam edebilir ama düşük ihtimal yinede beklicez dedi o gün sabaha kadar eşimle ağladık yeni yıla salya sümük girdim.eşim doktoru aramış morali çok kötü diye doktorum arayıp herşey bitmiş gibi yapma onu sen hayata baglıcaksın diye beni hafiften azarlamıstı .
2 gün sonra 53 çıktı sonrada bugünlere geldik.
Allah'ım isteyen hiçkimseyi evlatsız bırakmasın.
doktorun kapısında hepimiz içimizdeki umutlarla bekliyoruz ,umutlarımız boş çıkmasın inşallah

MERHABA,benim fsh 38 cıkmıstı eşimdede spermlerde şekil bozuklugu vardı o yüzden direk tüp bebek yapıldı onun oncesinde bişey yapmadı .
fsh yüksek diye kısa protokol uyguladı doktorum gonal ve menagon yapıldı .
menagon her gün 4 toz +1 su
gonal 2 günlük 4 tozu +1 su karıstırıp 2 kerede vuruldum.
bunları yaparkende sadece incir kürü uyguladım yumurtalarım beslensin diye.birde çok iyi beslendim süt +et+balık hayatımdaki en iyi beslenme dönemiydi.kafeini o dönem bıraktım çünkü kafein bazı kişilerde gebeliği engelleyebiliyormus.
başka bişey yapmadım ama doktorumda eşimde moralimi yüksek tutmak için ellerinden geleni yaptılar.
ilk denemede tuttu cok sükür.
hatta ilk beta -hcg degerim 11 çıkmıstı yılbası günüydü doktor devam edebilir ama düşük ihtimal yinede beklicez dedi o gün sabaha kadar eşimle ağladık yeni yıla salya sümük girdim.eşim doktoru aramış morali çok kötü diye doktorum arayıp herşey bitmiş gibi yapma onu sen hayata baglıcaksın diye beni hafiften azarlamıstı .
2 gün sonra 53 çıktı sonrada bugünlere geldik.
Allah'ım isteyen hiçkimseyi evlatsız bırakmasın.
doktorun kapısında hepimiz içimizdeki umutlarla bekliyoruz ,umutlarımız boş çıkmasın inşallah

Canim cok sevindim ya.bana da gonalf 300 cc lik birde menagon 2 toz 1 su yapildi 1 hafta ama yumoslarim 10 mm gecmedi yarida biraktik tedaviyi malesef😣olmadi yani.senin kac yumosun vardi peki.rabbim sag salim kucagina versin melegini canim umut oldun bize

benim 1tane 20 mm, 1 tane 18 mm ,2 tanede 16 mm yumurtam oluştu tek tarafta diğer yumurtalıgımda 3 tane kist vardı .doktorum bile bu kadar yumurta olmasına şaşırmıştı.
2 tanesini yerleştirdiler biri gitti biri kaldı.
17mm altında olanları yapmıyorlar zaten ben yeterki tutsun hepsini koyalım dediğimde küçükler büyükleride götürür olmaz demişti doktorum

X