Izmir de özel hastanede doğum yapanlar

serap1997

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2009
81
0
DEVLET MEMURUYUM. İZMİRDE ÖZEL HASTANEDE DOĞUM YAPAN ARKADAŞLAR.HANGİ HASTANEDE DOĞUM YAPTINIZ? DR. KİMDİ? MEMNUN KALDINIZMI? KÜVEZ VARMIYDI? NEKADAR ÜCRET VERDİNİZ?SOSYAL GÜVENCENİZ GEÇERLİ OLDUMU?:sm_confused:

Ben özel hastanede yapmadım ,9 Eylül'de yaptım, oldukça memnun kaldım,bu yüzden yazmak istedim.850 tl. sezaryan ücreti,100 tl. 2 gün özel odada kalma ücreti.Ben emekli sandığına bağlıyım,bu oda fiyatı belki farklı olabilir.Doğum anı ve sonrasındaki bakımdan oldukça memnun kaldım,zaten gebelik boyuncada dr. kontrolüm hep bu hastanedeydi,özel olarak.Allah korusun acil bir durum olursa hastanede yenidoğan ünitesinin olması gerekir,bu yüzden üniversite hastanesini seçtim,sanırım ızmir'de yenidoğan ünitesinin olduğu hastaneler Ege,9 Eylül,Kent,Yeşilyurt(Atatürk Eğitim)başka varmı bilmiyorum..

Son düzenleme:
merhaba ben kent hastanesinde yaptım ve çok memnun kaldım doktorum dışardandı mitra hanım.ve bu kadar rahat geçceğini hatta doğumdan sonra da bu kadar iyi olcağı mı hiç sanmıyordum üstelik orda ilgi o kadar iyi ki anlatamam.ben iğneden bile acayip korkan biriyim iğneyi bile sprey sıkarak yaptılar.bide çocuk istesem yine orda yaparım herhalde doktorumuda değiştirmem

ücretidede hastaneye 1239 du galiba yanlış hatırlamıyorsam doktorada 1500 verdik bir gün kaldım ve çıktım ertesi günü

ben çınarlıda yaptım ..doktorum dışardandı .emekli sandığına üyeyim. her şey dahil 2650 tl verdik. 1 gece kaldım.çok memnun kaldım.bu arada
çınarlı nın kendi dr olunca daha uygunmuş.

ege universitesinde yaptım hep ozel hastane ısterken cok korkuyordum ben ıkız bebeklerımı egede dunyaya getırdım ozel hastaneden hıc farkı yok cok memnun kaldım kuvoz cok onemlı 39 haftalık bır bebek bıle kuvoze gırebılıyor... ben tam teskkullu oldugu ıcın korkarak sectım ama cok memnun kaldıöm dr um muhtesem mert kazandı ısmı

Merhaba. Egepol Hastanesinde doğum yaptım ve çok memnun kaldım. Tekrar hamile kalırsam kesinlikle yine orada doğum yaparım. Toplam 540 TL ödedik. Emekli sandığına bağlıyım.Ama bunun içinde bir gün fazla oda parası var, çünkü bir gün normal doğumu bekledik.

ben de 28 haftalık gebeyim.çınarlı'da doğum yapmak istiyorum,doktorum çınarlı'nın ortaklarından Tahir Özgüder.çok çok tatlı bir hekim,umarım doğumum da onun tatlı diliyle kolaylıkla gerçekleşir.
hastanede yenidoğan ünitesi olmaması biraz can sıkıcı ama umarım yenidoğan ünitesine ihtiyacı kalmaz bebeğimizin.
yalnız merak ettiğim bir konu var,yenidoğan ünitesi olmayan bir hastanede nasıl oluyor da bu kadar çok doğum tercih ediliyor acaba ? çok çabuk ege'ye yetiştiriyorlar bebeği sanırım ? olabilir mi ?

bende Ege üniversitesinde dogum yapmak istiyorum. Muhtemelen normal olacak.
Ne kadar ödediniz hastaneye dogum ücreti??

devlet hastanelerinde kontrolünü yapan dr doğuma giremiyor; o gün nöbetçi dr kimse o girer doğuma dediler. ben de o yüzden egeden vazgeçtim...

merhaba ben de emekli sandığına bağlıyım, doğumumu egepolde yaptım hastaneden çok memnun kaldım hemşireler çok güleryüzlü ve ilgiliydi ama kendi doktorumdan(fatma ipek aydal) hiç memnun değildim aynı hastanede gökalp bey var ona gidenler çok memnun herkes tavsiye ediyor.
egepolde yeni doğan ünitesi var ben epidural sezeryan oldum 1 ay önce 610 tl ödedik.

egepolü herkes çok övüyor, ama evim malesef uzak üçyola. ben de gaziye gidicem inşllh.

bende allahım nasip ederse mayıs sonu haziran başı gibioğluma kavuşucam inşallah...
ben umur yensele gidiyorum ..o da özel hastane de doğum yaptırıyormuş...ege pol düşünüyorum bende ne kadar tutar acaba sezeryan yada normal doğum bilgiisolan var mı??

Merhaba arkadaşlar,
Bende bu siteye yeni üye oldum.24 haftalık hamileyim.Arıkan Tıp merkezinde IŞık Şengün'e gidiyorum. Çokda memnunum. Nerede doğum yapıcağımı bilmiyorum bende.Egepol benim evime yakın.. Ama yakınlarımdan çok şikayet duydum. Açıkçası iki arkadaşım orda doğum yaptı. Hastaneden memnunlar ama drlarından değiller.Bide bu sitedede okudum. Memnun olmayan kişiler var.. Bugün eşim sormuş.. Epidural doğum 1000 tl civarı tutar demişler.

merhaba ben de emekli sandığına bağlıyım, doğumumu egepolde yaptım hastaneden çok memnun kaldım hemşireler çok güleryüzlü ve ilgiliydi ama kendi doktorumdan(fatma ipek aydal) hiç memnun değildim aynı hastanede gökalp bey var ona gidenler çok memnun herkes tavsiye ediyor.
egepolde yeni doğan ünitesi var ben epidural sezeryan oldum 1 ay önce 610 tl ödedik.

MERHABA ALLAH BEBEĞİNİ UZUN ÖMÜRLÜ ETSİN İNŞ SEZERYAN İSTEĞE BAĞLIMI OLDUN PEKİ?bilmiyorumkismile

bende allahım nasip ederse mayıs sonu haziran başı gibioğluma kavuşucam inşallah...
Ben umur yensele gidiyorum ..o da özel hastane de doğum yaptırıyormuş...ege pol düşünüyorum bende ne kadar tutar acaba sezeryan yada normal doğum bilgiisolan var mı??

merhaba doktor dışarıdan gelirse 1400-1800 arası değişiyor diye duymuştum arkadaşımdan ama yine kulaktan dolma bilgi bu

Merhaba bende 21 haftalık hamileyim arkadaşlar Çınarlı çok iyi diye duymuştum. Gerçi dr um ya çınarlı ya da kent hastanesiyle çalışıyor. Ancak çınarlı da yenidoğan ünitesi yok mu?! ben bunu yeni duyuyorum. Kentte varmış ama orasıda bana çok uzak.. Egepolun doktorlarından çok şikayet duydum yoksa orası bana cok yakın.

merhabalar yakınlarda doğum yapan olmadımı arkadaşlar
bende 15+5 günlük hamileyim
benim için daha erken ama ben araştırıyorum hastaneleri
benim doktor çınarlıda olurda 3 milyar dedi fiyata
kentte ya da gazide olursa 3.5 -4 milyar olur dedi
çok para yaaaaa

merhabalar yakınlarda doğum yapan olmadımı arkadaşlar
bende 15+5 günlük hamileyim
benim için daha erken ama ben araştırıyorum hastaneleri
benim doktor çınarlıda olurda 3 milyar dedi fiyata
kentte ya da gazide olursa 3.5 -4 milyar olur dedi
çok para yaaaaa

canım egepolde gökalp bey var eger benim doktorum egepolle calıssaydı ben doğumu orda yapmayı isterdim... yapanlardan duydugum memnun kalmıslar.. orada calısan arkadaslarımı da sıkıstırdım iyi demişlerdi..

egepol olmazsa benim kuzenim buca doğum evinde yaptı doğumu o da cok memnun kalmıs ama dikkat orada erkek bir doktor var buradan bir arkadasımız gitti memnun kalmamıs bayan doktora gitmeye calış..

Allah sağlıkla kucagına almayı nasip etsin bebeğini canım..

tabi hepimizin :))

X