İZMİR' de teshıslerıne guvendıgınız, bılgılendırıcı, memnun kaldıgınız jınekologlar?

violetto

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2008
1.213
846
bugun berbat bır jınekolog tecrubesı yasadım.
bana teshıs koyan jınekologum fena degıl ama ben en ıyısını bulmak ıstedıgımden bırkacına daha goruneyım dedım.
teshıslerıne ve tedavısıne guvendıgınız (bu cok onemlı!),
dınlemekten , anlatmaktan bılgılendırmekten kacmayan,
basından savmaya ugrasmayan - sorunu hafıfe almayan,
dalga gecer azarlar gıbı konusmayan,
memnun kaldıgınız jınekologları ogrenmek ıstıyorum.

muayene doktoru da olabılır, o zaman ucretını yazarsanız sevınırım.
emeklı sandıgı gecerlı olan ozel hastaneler oncelıklı tercıhım ama gercekten ıyı olduguna ınanırsam olmayana da gıdebılırım.

moralım gercekten cok bozuldu bugun, en kısa surede en ıyısını bulmak ıstıyorum

bugun berbat bır jınekolog tecrubesı yasadım.
bana teshıs koyan jınekologum fena degıl ama ben en ıyısını bulmak ıstedıgımden bırkacına daha goruneyım dedım.
teshıslerıne ve tedavısıne guvendıgınız (bu cok onemlı!),
dınlemekten , anlatmaktan bılgılendırmekten kacmayan,
basından savmaya ugrasmayan - sorunu hafıfe almayan,
dalga gecer azarlar gıbı konusmayan,
memnun kaldıgınız jınekologları ogrenmek ıstıyorum.

muayene doktoru da olabılır, o zaman ucretını yazarsanız sevınırım.
emeklı sandıgı gecerlı olan ozel hastaneler oncelıklı tercıhım ama gercekten ıyı olduguna ınanırsam olmayana da gıdebılırım.

moralım gercekten cok bozuldu bugun, en kısa surede en ıyısını bulmak ıstıyorum

selam size kahraman kolday ı önerebilirim muayene ücreti 150 lira süper bir dr bu sitede onun hakkında yorumları okumuşsunuzdur çok iyi bir jınekolog tavsiye ederim memnun kalacağınıza eminim

irenbede aral özbalı tavsiye ederim.dinlemekten ve anlatmaktan sıkılmayan ve tecrübeli bir dr.emekli sandığı gecerli

irenbede aral özbalı tavsiye ederim.dinlemekten ve anlatmaktan sıkılmayan ve tecrübeli bir dr.emekli sandığı gecerli

ben az once aradım ırenbe' yı ama sıtesınden baktım, emeklı sandıgıyla anlasması oldugu yazmıyor, o yuzden dırekt muayene ucretını sormustum (merak edenler ıcın 135tl op.dr' lar, bır docent varmıs onunkı 150 tl)
emeklı sandıgıyla ne kadar oluyor ucret?

selam size kahraman kolday ı önerebilirim muayene ücreti 150 lira süper bir dr bu sitede onun hakkında yorumları okumuşsunuzdur çok iyi bir jınekolog tavsiye ederim memnun kalacağınıza eminim

kahraman kolday' ın adını cok duydum.
bır muayene ortalama ne kadar sure suruyor?

en gec yarın randevu almam gerekıyor ve ben ınanılmaz kararsızım..

en gec yarın randevu almam gerekıyor ve ben ınanılmaz kararsızım..

belli olmuyor canım bazen 30 dk yada 45 dk falan sürüyor durmuna bağlı ama yarına randevu verirlermi bilemeyeceğim çünkü çok dolu oluyor canım gidersen banada haber verirmisin canım acil şifalar dilerim

belli olmuyor canım bazen 30 dk yada 45 dk falan sürüyor durmuna bağlı ama yarına randevu verirlermi bilemeyeceğim çünkü çok dolu oluyor canım gidersen banada haber verirmisin canım acil şifalar dilerim

yok yok, yarın randevu alıp alabıldıgım gun gıdecegım demek ıstedım.
tesekkurler cevabın ıcın :)
30 dk 45 dk cok ıyı, parayı hak edıyor demek kı.
tahlıllerı nerede yaptırıyor?

Tahir Özgüder'i tavsiye ederim bir tanedir benim doktorum hem özel hemde bucada yeni açılan kadın doğum hastanesinde çalışıyor hastasını takip eden yakından ilgilenen gittiğindede çok rahat herşeyi sorup cevabını alabileceğin bir dokotr muayne ücreti:100 tl gidersen pişman olmazsın

Tahir Özgüder'i tavsiye ederim bir tanedir benim doktorum hem özel hemde bucada yeni açılan kadın doğum hastanesinde çalışıyor hastasını takip eden yakından ilgilenen gittiğindede çok rahat herşeyi sorup cevabını alabileceğin bir dokotr muayne ücreti:100 tl gidersen pişman olmazsın

tahır beyın ozel muayenesı tam olarak nerede?
mesela alsancaktan nasıl gıdebılırım?

yok yok, yarın randevu alıp alabıldıgım gun gıdecegım demek ıstedım.
tesekkurler cevabın ıcın :)
30 dk 45 dk cok ıyı, parayı hak edıyor demek kı.
tahlıllerı nerede yaptırıyor?

tahlilleri nereye yaptırıyor bilmiyorum şu anda çünkü hastaneden ayrılmış ama siz isterseniz hastane diye yönlendirebilir herhalde onu bilemeyeceğim canım

tesekkur ederım.
kesın kararımı versem de rahatlasam artık , onerılerınızı dıkkate alacagım..

ben az once aradım ırenbe' yı ama sıtesınden baktım, emeklı sandıgıyla anlasması oldugu yazmıyor, o yuzden dırekt muayene ucretını sormustum (merak edenler ıcın 135tl op.dr' lar, bır docent varmıs onunkı 150 tl)
emeklı sandıgıyla ne kadar oluyor ucret?

canım emekli sandığı ile 100 tl ydi.

X