Izmir doktor önerisi ve sorunlarım, sorularım :)

melekkk__

Guru
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2009
1.391
222
38
Merhaba kızlarr izmir'de doktor önerir misiniz buyutme icin?
Ufuk Bilkay dışında bilmedigim icin Ufuk beyi dusunuyorum...
Bir de ameliyat olanlar ne zaman işe basladilar acaba , ağrı süresi ne kadar oluyor? Bir hafta izin alabilirim ancak bi hafta sonra işe baslayabilir miyim ki?
Ben 35 yasindayim goguslerim bi oglum olmasina ragmen 10 yasindaki kiz gibi simdiye kadar cok istedim ama esim bir turlu istemedi, evli degilken de para yoktu simdi de yas yolun yarisi oldu ama icimde ukte kaldi cok mu gec kaldim acaba sizler kac yasinda oldunuz ameliyat ?

cenk tokat. 11 senedir benleler ve çok memnunum
A cok tesekkur ederim hemen arastiracagim :) meme altindan mi ameliyat olmustunuz ve eger oyleyse protezlerin izi belli oluyor mu dik durunca yukardan? Oyle bisi okudum da
Cenk Tokat birakmis herhalde, instagramı yok 😓

A cok tesekkur ederim hemen arastiracagim :) meme altindan mi ameliyat olmustunuz ve eger oyleyse protezlerin izi belli oluyor mu dik durunca yukardan? Oyle bisi okudum da
Cenk Tokat birakmis herhalde, instagramı yok 😓
instagram kullanmıyor. hastaları genellıkle yurtdışı. ben 2010 da gittiğimde de sosyal medyada görmemiştim. hasta görseli paylaşmaz ancak klinikte yaptığı işleri gösterir. etik bulmuyor sanırım. izler belli olmuyor. meme altı benım kesi.sormak istediğin olursa yazarsın

X