İzmir Dr Cemil Tugay Meme Büyütme Ameliyatı

kontes1535

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2014
83
65
30
Öncellikle herkese merhaba bu başlığı cemil beye ameliyat olmayı düşünenlere yardımcı olur umuduyla açtım.
Forumda gördüğüm kadarıyla meme büyütme için pek hastası yok olanlarda aktif değil ne yazık ki...
Ben ameliyattan önce kendisinin meme hastalarını görmeyi çok istemiştim ama kısmet olmadı birazda bu yüzden bu başlığı açmak istedim.

Ameliyat öncesi süreç

Öncellikle Cemil beye 3 sene önce burun ameliyatı olup çok memnun kalınca farklı hiç bir doktor araştırmadım. Estetik algısına, doğal işler yapmasına çok güveniyorum. Çevremde benden sonra kendisine burun ameliyatı olan çok arkadaşım oldu hepside çok memnun. Özetle kendisini seçmemde burun ameliyatı tecrübemin başarılı geçmesi var. Umarım meme işinden de aynı derecede memnun kalırım.

Cemil bey hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse kendisi oldukça sakin bir doktor. Çok fazla konuştuğunu söyleyemem bu anlamda kendisini biraz donuk bulabilirsiniz. Bu biraz kişisel bir durum tabi ki kimine ilgisiz kimine çok ilgili geliyor. Bizim elektriğimiz çok tuttuğu için hiç bir sıkıntı çekmedim. Sürekli ben soruyorum oda sakince beni hep sakinleştiriyor:) Özetle ben sakin ve sessiz halinden memnunum. Onun dışında epey iyi bir ekibi var. Ameliyat hemşiresi, asistanı son derece ilgililer. Ameliyat sonrası süreçte sürekli iletişimde olabiliyoruz. Aynı şekilde Cemil Beyle de ne zaman istesem görüşebiliyorum.

Eskiden ameliyatlarını İzmir kent hastanesinde yapıyordu ama şuan izmir Park Hastanesinde gerçekleştiriyormuş. Saat 11:00 da kısmetse ameliyatım gerçekleştirilecek:) Yanıma almak için sadece önden fermuarlı rahat pijama eşofman almamı söylediler . Onun dışında gece 12 den sonra birşey içip yemem yasak. Bitki çayı kan sulandırıcı ilaçlar zaten 1 hafta önceden yasaklanmıştı.

Ameliyat çantamı yeni hazırladım 2 pijama, iç çamaşırı çorap, terlik, ıslak mendil, deodorant benim çantama attıklarım:)

CC ölçüsü belirleme

Eminim herkesin kafasına takılan konu bu oluyor. Öncellikle ölçülerimi belirtiyim 1,62 boylarında 58-60 kiloyum. Geniş omuzluyum göğüs altı ölçüm 80,meme ucu ölçüm 90 yaklaşık 75b beden südyen kullanıyorum.

Tüm bunların ışığında kendisiyle yaptığım ilk meme görüşmesinde bana 325 ya da 350 yuvarlak önerdi. Boş bir südyene silikonları takıp denedik. Bu yöntem çok fazla fikir vermiyor insanın kafası daha da karışıyor. Ben buradaki arkadaşların desteğiyle cc ölçülerinin nasıl göründüğünü öğrendim. Ölçülerimi detaylıca yazma nedenimde bu zaten. Ölçüleri benzer biriyle rastalşırsanız sonuçları üç aşağı beş yukarı tahmin edebiliyorsunuz.

Yarın sabah tekrar çizim yapılacak. Ben dediğim gibi burada ki arkadaşların desteğiyle 350-400 arasının mümkün olan en büyüğünü koymasını isteyeceğim bakalım bu kısmı amleiyat olduktan sonra tekrar güncellerim.

Yine cc konusunda yabancı sitelerden çok faydalandım. Öncesi sonrası fotoğraflara bakarak epey fikir oluştu kafamda. Aynı şekilde beğendiklerimin çoğunu yarın kendisine göstereceğim.

Unutmadan ameliyatım kasaltı ve meme alt kesisi olucak. Kendisinin tercih ettiği bir yöntemdi. Tüm hastalarınada bunu yapıyormuş bildiğim kadarıyla. Kas üstü yaptığımda sarkma riski var demişti sorduğumda.

Benim şuanlık tecrübelerim bunlar kızlar unutmadan üşenmeden yazmak istedim.
Umarım olmayı düşünen herkese faydalı olabilirim çünkü ben buradan çok faydalandım.

Bana şans dileyin....

Kızlar selam:)
Bugün eve çıktım taze taze ilk gün neler yaşadım onları yazmak istedim.

Ameliyat öncesi
Allahım o ne heyecan öyle uyusan uyunmuyor araştırmaya devam etsen kafan zaten allak bullak.
Sabah beşe kadar uyuyamadım. Hem ameliyattan sonrada uyurum diye biraz oyalandım.
Ama siz yapmayın dinlenmiş gitmek daha sağlıklı bence
gece 12 den sonra zaten bişey yemek yok. bende yemedim. Sigarada yok ama onuda içtim maalesef siz içmeyin:olamaz:

Neyse öyle böyle sabah oldu. dokuzda hazırım yola çıktık.
Cemil tugayın ameliyat yaptığı hastane Özel Park Tıp Merkezi. Daha önce kent Hastanesinde yapıyordu. Şimdi tıp merkezini duyunca üzülmüştüm. Tıp merkezi güven vermiyor insana. Siz sakın bu gaflete düşmeyin. Özel park tıp merkezi 7 yıldızlı otel kızlar. Ben böyle güzel hastane görmedim:KK200:.

Daha önce ailemin işleri yüzünden İzmir'de çoğu özel hastaneyi tecrübe ettim ama dediğim gibi o beğenmediğim tıp merkezi kadar ilgilisini rahatını görmedim resmen şok geçirdim. Hastane butik hastane konseptiyle kurulmuş. 2 katta 15 tane odası var sanırım. Bizim katta sadece ben ve cemil beyin başka hastası vardı. Hemşire aa desem duyar. zaten saat başı gelip nasılsın ihtiyacın var mı diye sordu. Akşam meyve servisleri sabah portakal suları diyorum ya ben gerçekten böyle ilgilisini görmedim. Çok sakin olduğu içinde çok rahat ediyorsunuz. Odanın içinde refakatçi içinde herşey düşünülmüş yorgan yastık vs, Terlik diş fırçası macun ihtiyacınız olabilecek herşey odada mevcut. Çantalarınızı çok doldurmanıza gerek yok.

Hastaneye girer girmez halkla ilişkilerden bir bayan karşıladı. Odamıza çıkardı. Sonra cemil beyin asistanı Gülçin hanım geldi biraz muhabbet ettikten sonra cemil bey geldi. Fotoğraflar çekildi çizimler yapıldı. Ben istediğim fotoğrafları gösterdim 350 üstü güzel olursa koyabilirsin ben dolgun istiyorum dedim.

İsteklerimi belirttim koltuk altıma taşmaması benim için önemli noktaydı mesela sürekli belirttim. Dekoltemin güzel olmasını istediğimi söyledim. vücuduna en çok yakışacak ölçüyü ve memeyi kullanıcam merak etme dedi. Herşey çok güzel olucak dedi en sakin haliyle. Naif doktorum benim nasıl kibar anlatamam

Sonra bildiğimiz gibi cesaret iğnesini yiyip doğru ameliyathaneye sonrası rüyalar rüyalar:)

11.30 da alındığım ameliyattan 15.00da odamdaydım. Uyanırken çok üşüdüğümü hatırlıyorum başka bişey kalmamış aklımda birde ameliyathane odasında müzik çalıyordu baya sizi keserken eğleniyorlar:halay:

Odaya geldim ne ağrım var ne sızım anam dedim bu ne ameliyat etmeyi mi unuttunuz?
Yarım saat sonra geldi kafası tabi :KK54:
Ama kensinlikle öyle muhteşem bir ağrı söz konusu değil. Tek başıma kalakbiliyorum tuvalete gidebiliyorum oturuyorum sadece yoğun bi baskı hissi var. Defalarca diğer konularda yazdım allah hepinize benimki gibi ilk gün yaşatsın çok rahat geçirdim. Tabi o kadar serumdan sonra dipçik gibi olmam normal:KK70: sürekli tatlı hemşirelerim gelip serumumu değiştirdiler.

Akşama iyice ayaklandım. Yemekten sonra kalktım gezdim üst katta terasa çıkıp kahve içtim. İki fırtta sigara çekmiş olabilirim ( siz yapmayıın:silah:) . Hemşireler şok tabi. Ama aöyle ayakta çok gezinemiyosunuz 5 dk yürüdüysem 10 dk oturdum. Ayağa kalkınca aşağğı doğru baskı hissi oluşuyor. Oda oluversin bi zahmet tabi

Akşam güzelce uyuduktan sonra 2.günün sabahına uyandım. Hafif sızılarım var. İlk günden bi tık daha ağrılı. Hemşire yine ağrı kesici serumu taktı. Hadi dedim beni çıkartın artık. Doktorum son kontrolleri yaptı saat 10 gibi hasstaneden çıkışımı yaptık .
buarada kas altı 365cc takmış. Nasıl mutlu oldum anlatamam :)

Şimdi eve geldim 3-4 saat oldu. Biraz baskı hissim var azıcıkta kollarımda ve göğsümün yanlarında ağrım var. Sanki uzun zamandır spor yapmıyormuşumda ağır bir antreman sonrası et kesmişim gibi bir ağrı.
Kesinlikle dayanılmayacak bir ağrı yok. Tekrar söylüyorum olmayı düşünenlere allah benim ki kadar kolay süreç yaşatsın.

Bir iki saat sonra ilaçlarımı içersem daha iyi olurum muhtemelen şimdilik böyle
2 gün sonra kontrole gideceğim. bu konuyu tekrar güncellerim
hepinize sevgiler:KK200:
En çokta forumda kahrımı çeken arkadaşlara iyiki tanışmışım sizlerlede cesaret gelmiş:KK19::KK200:

Gecmiş olsun ilk önce :)
Bende burun ameliyati oldum Doktor beyde ve cok memnunum .. Benimkide tip park merkezinde oldu

Ve şimdi de bir kaç gündür meme büyütme ameliyati düşünüyorum ..
Ne kadar fiyatlari acaba bi bilgi verebilir misin..

Gecmiş olsun ilk önce :)
Bende burun ameliyati oldum Doktor beyde ve cok memnunum .. Benimkide tip park merkezinde oldu

Ve şimdi de bir kaç gündür meme büyütme ameliyati düşünüyorum ..
Ne kadar fiyatlari acaba bi bilgi verebilir misin..

Merhabaa ben ocaktan önce anlaşmıştım 6500 fiyatı ama şuan zam geldi mi bilemiyorum :)

Oncelikle geçmiş olsun kontes1535. Ben de haftaya Cemil Beye göğüs büyütme ameliyatı oluyorum. Benim ki kas ustu olacak o yüzden tek endişem acaba belirgin olur mu, kasaltina nazaran. Doktorum meme dokum olduğu icin kas üstünü uygun gördü. Acaba içinizde kas ustu silikon yaptıran var mı?

X