Tüp Bebek Merkezleri İzmir Dr Kaan Bozkurt

canım sen onu ne için kullancaksın 0.1 ise çatlatma iğnelerinin yanında vermiş olabilir fiyatı 150 lira değildir decapeptyl depotun fiyatı 180 çünkü kaan beye sor gonapeptyl sanırım muadili oluyor ama ben emin değilim bi sor mesajla.

Sağol .aynen öyle muadili de ginapeptyl mis. Onu alıp yolladilar. 148 tl mis

Cok sagol. Ben ilacı bulamayinca ilk buraya yazmak geldi aklıma. Tuhaf ama nete bakmadım, esime de kızlara sorayım kedin biliyorlardır dedim. Burası benim için kocaman emin bir bilgi havuzu oldu
Valla dogru soylusun.bende bisey ogrenecegim zaman ilk buraya yaziyorum.esime diuorumki dur ben bi sorayim kizlara.hepiniz iyi ki varsiniz kizlar.bide ben daha vitamin asamasindayim ne kadar zaman gececek transfer icin(ekstra bir sorun cikmadi diyelim)

Cumartesi ege uni. De kalp atisini gormustuk. Bugun kaan bey goremedi. Kalbi durmus minigimin. Once sevindirdi bizi alistirdi kendine, sonra cekti gitti. Suan ne dusunecrgimi bile bilemiyorum
canım yeni gördüm msjını cok üzüldüm kekimeler kifayetsiz kalıyor böyle zamanlarda umut dolu olmaya devam et.Allah sabır versin

Valla dogru soylusun.bende bisey ogrenecegim zaman ilk buraya yaziyorum.esime diuorumki dur ben bi sorayim kizlara.hepiniz iyi ki varsiniz kizlar.bide ben daha vitamin asamasindayim ne kadar zaman gececek transfer icin(ekstra bir sorun cikmadi diyelim)
Canım birbirimizi aydınlatmak destek olmak için buradayız hepimiz aynı aşamalardan geçiyoruz biz eşimle 2ay vitamin desteği aldık sonra yumurta geliştirici iğnelere başladık yakında histeroskopim olucak sonrada teransfer hazırlığına başlanacak yani ekim başı başladık tedaviye şubat başı transferim olur gibi herşey yolunda giderse 4ayı buluyor canım :KK66:

Canım seninle aynı durumdayız. Biz de vitamine başladık eşimle. Bir de benim tahlillerim var. Eşimin tahlilleri yapılmıştı zaten. Kaan bey muayene etti. Regl olunca gel dedi. Sana da mı aynı şeyi söyledi

Catlatma

2 adet tarihi arası vitamin kullandım. 1ay
Adetimin 3 günü doktora gittim.
Yumurta gelistirici kullandım 10 gun
çatlatma ignesini yapip 36 saat bekleyecegim 1.5 gün

Ben buraya kadar çalıştım :KK66: sonrasını ben de yaşayıp göreceğim

Canım seninle aynı durumdayız. Biz de vitamine başladık eşimle. Bir de benim tahlillerim var. Eşimin tahlilleri yapılmıştı zaten. Kaan bey muayene etti. Regl olunca gel dedi. Sana da mı aynı şeyi söyledi
Bende adet duzensizligi var canim ilk gorusmede duphaston verdi.bizdende tahliller istedi sonucu alip gelin yine dedi.bu ay sonu gibi tum sonuclarla gidip tekrar konusacagiz.ama bu arada vitaminlere baslatti.cok ekstra bir durum yok bizde.histo yapacak yine ama bunlar ne kadar sure alacak bilmiyorum.oncekilerde hic vitamin falan almadan direk ignelere baslayip bitiyodu.yani hepi topu 20 gun suruyodu hepsi.ama kaan bey farkli tedavi yaptigindan bilemedim bende

P phoyt canim sen sanirim.iki tane kullanacaksin geriye 5 tane kalacak eger izmire gitmis olsaydin ordaki bulvar eczanesi taneyle veriyordu 40 liraya iki tane alabilirdin neyse diger kizlarin aklinda bulunsun :) bu arada opuya az kaldi demek hayirli olsun

Canım seninle aynı durumdayız. Biz de vitamine başladık eşimle. Bir de benim tahlillerim var. Eşimin tahlilleri yapılmıştı zaten. Kaan bey muayene etti. Regl olunca gel dedi. Sana da mı aynı şeyi
söyledi

canım benimde vitaminler bitmek üzere adet olduğunda gelmişti, on günüm kaldı heyecanla bekliyorum :)

P phoyt canim sen sanirim.iki tane kullanacaksin geriye 5 tane kalacak eger izmire gitmis olsaydin ordaki bulvar eczanesi taneyle veriyordu 40 liraya iki tane alabilirdin neyse diger kizlarin aklinda bulunsun :) bu arada opuya az kaldi demek hayirli olsun

:KK66: kaziklandik desene. Evet oradakiler ilaçları bölüyorlar. Ya ben öğretmenim okuldakilere caktirmadsn bebeğim olsun istiyorum burada takip ettirip kaan beye sonuçları iletiyoruz. Hayırlısı artık. Sonra kullanırım demek istemiyorum. :stop:
ihtiyacı olan birine veririm . Irenbeye bırakırım bebisim olunca.

sağolun kızlar :KK66: Bi soru daha sizce gittiğimde yumurta toplama İşlemini yapar mı ? Sana iğneye gerek yok demişti ilk gittiğimde

Ben hic level atlamadigim için bilemiyorum. Buraya da çalışmadım
sağolun kızlar :KK66: Bi soru daha sizce gittiğimde yumurta toplama İşlemini yapar mı ? Sana iğneye gerek yok demişti ilk gittiğimde

:KK66: kaziklandik desene. Evet oradakiler ilaçları bölüyorlar. Ya ben öğretmenim okuldakilere caktirmadsn bebeğim olsun istiyorum burada takip ettirip kaan beye sonuçları iletiyoruz. Hayırlısı artık. Sonra kullanırım demek istemiyorum. :stop:
ihtiyacı olan birine veririm . Irenbeye bırakırım bebisim olunca.
canım ben de seninle aynı durumdayım.öğretmenim ve okuldakilere çaktırmıcam diye sevk almam gereken günler çok zorlanıyorum.allahım emeklerimizi boşa çıkarma yarabbim.

Cumartesi ege uni. De kalp atisini gormustuk. Bugun kaan bey goremedi. Kalbi durmus minigimin. Once sevindirdi bizi alistirdi kendine, sonra cekti gitti. Suan ne dusunecrgimi bile bilemiyorum

canım inan ki çok ama çok üzüldüm.yaşadığın duyguların tarifi yok ama inan ki her şerde bir hayır vardır.hayırlısı demek lazım.koyvermek yok yola devamm...

Yumurta toplama asamasına gelindiğinde gün veriyorlar yumurtalarının çapı istenilen boyuta geldiği zaman topluyorlar iğnelere başlamadan toplanacağını sanmıyorum canım

X