İzmir hastane ve doktor önerilerinizi bekliyorum

MyFairyDaphne

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2008
4.690
0
Merhaba arkadaşlar,
İzmirde hastane bakımından ve doktor bakımından önerebileceğiniz bir yerler var mı?
Dokuz Eylül veya Ege Üniversitesi Tıp Fakülteleri arasında çok kararsızım. Aranızda buralarda doğumunu gerçekleştirenler var mı ? Nasıl memnun kaldınız mı ?
Yardımlarınız için teşekkür ederim.

merhaba arkadaşım dogum için bir hastane arıyorsun zannedersem ben ege üniversitesinde infertilite servisinde tedavi oldum ama özel bir dr gitmedim şimdi bende senin gibi dogum için hastane araştırmasına girdim gerçi dogumuma çok var ama en azından dr kontrollerimi yapıldıgı yerde dogum yapmak istiyorum ege üniversitesini bende düşünüyorum ama ilk dogumumu ssk yaptıgım için şimdi korkuyorum oradan özel bir yerde yapmak istiyorum dogumumu ben çınırlı hastanesini düşünüyorum orayla anlaşması olan bir ssk dr bulursam testlerimi ssk dogumu çınarlıda yada egede düşünebilirim inşallah sende içine sinen bir dr bulursun canım çünki dr şans meselesi gibi oldu bu zamanda

merhaba arkadaşım dogum için bir hastane arıyorsun zannedersem ben ege üniversitesinde infertilite servisinde tedavi oldum ama özel bir dr gitmedim şimdi bende senin gibi dogum için hastane araştırmasına girdim gerçi dogumuma çok var ama en azından dr kontrollerimi yapıldıgı yerde dogum yapmak istiyorum ege üniversitesini bende düşünüyorum ama ilk dogumumu ssk yaptıgım için şimdi korkuyorum oradan özel bir yerde yapmak istiyorum dogumumu ben çınırlı hastanesini düşünüyorum orayla anlaşması olan bir ssk dr bulursam testlerimi ssk dogumu çınarlıda yada egede düşünebilirim inşallah sende içine sinen bir dr bulursun canım çünki dr şans meselesi gibi oldu bu zamanda

Canım aslında benimde daha doğumuma çok zaman var. Seninde söylediğin gibi kontrollerimin yapıldığı hastanede doğum yapmak istiyorum. Ben tire'de oturuyorum.
Yarında saat 14:30'da ilk kontrol için doktorla randevum var. Tiredeki Devlet Hastanesi
için hiç iyi şeyler duymadım bugün ve iyice allak bullak oldum.senağlama Acaba kontrollerime Tirede özel doktora gitsem doğum için Ege'yi veya Dokuz Eylül'ü mü tercih etsem diye düşünüyorum.

tabi neden olmasın zaten rutin kontrolleri anasaglıgında bulunan uzman dr yapabiliyor önemli olan belli zamanlardaki tahliler mesala 2 li 3 lü tarama testleri gibi tire izmire fazla uzak degil canım ben kontrole gittigim dr benim dogumumada girsin istiyorum kızımda dr girmiyordu doguma bende özel bir dr tercih etmedim ama hastaneden yana şansım olmadı yine büyük konuşmak istemiyorum ama ssk asla olmaz bende senin gibi bekliyorum egede dogum yapmış bir arkadaşımız memnun kalmışmı diye yazmasını ona göre tercihimi yapıcam bende

Anladım canım. Sen hangi SSK'da yapmıştın daha önce? Evet orası öyle Tire İzmire pek uzak değil.
Ayrıca sezeryan mı olacaksın yoksa normal doğum mu ? Tirede normal doğumu epidural olarak yapmıyorlarmış. O nedenle Tire'de olursam eğer sezeryan istiyorum . Kontrollere gittiğin doktorda belli bir ücret karşılığı ameliyata girebiliyormuş. Arkadaşından bilgi gelince beni de haberdar edebilir misin?
Ayrıca senin doğuma daha ne kadar zaman var?

tepecik ssk dan bahsediyorum benim kaburga kemiklerimi ezdiler bastırarak abimin hanımınında bastırmışlar o zayıftı içeride bebegin kalçasına yakın bir yerden bacagını kırdılar yavrum dogmadan kırıkla tanıştı çok zor günler geçirdi bende 40 gün bebegimi kucagıma alamdım
ben normal yaptım ilk dogumumu 2 ciyide normal istiyorum ama taniyonum yükseliyor öyle olursa seeryanda yapabilirler diye düşünüyorum ama tercihim normal ama epidural istemiyorum korkuyorum çünki
benim dogumum agustos 14 canım sen ne kadarlık hamilesin

tepecik ssk dan bahsediyorum benim kaburga kemiklerimi ezdiler bastırarak abimin hanımınında bastırmışlar o zayıftı içeride bebegin kalçasına yakın bir yerden bacagını kırdılar yavrum dogmadan kırıkla tanıştı çok zor günler geçirdi bende 40 gün bebegimi kucagıma alamdım
ben normal yaptım ilk dogumumu 2 ciyide normal istiyorum ama taniyonum yükseliyor öyle olursa seeryanda yapabilirler diye düşünüyorum ama tercihim normal ama epidural istemiyorum korkuyorum çünki
benim dogumum agustos 14 canım sen ne kadarlık hamilesin

Canım tam olarak net bilmiyorum doktora yarın gideceğim için. Ama SAT tarihime göre 7 haftalık diyebilirim. Tepecik SSK hakkında zaten bende çok kötü şeyler duydum. En son zaten bir sürü bebek ölümü oldu orda. Ben sanırım bu duyduklarımdan sonra normal doğum düşünemeyeceğim yoksa normal istiyordum. Valla nasıl sıkıldım bilemezsin. Yazık deseler oturup ağlayacağım...

hımmmm ben bugün 9 haftayı bitirdim demek fazla yok aramız neyse bende bugün kan tahlileri yaptırdım saat 3 sonuçları alıcagım ama birde hormon tahlili istemiş dr neden anlamadım

hımmmm ben bugün 9 haftayı bitirdim demek fazla yok aramız neyse bende bugün kan tahlileri yaptırdım saat 3 sonuçları alıcagım ama birde hormon tahlili istemiş dr neden anlamadım

Ben daha yarın ilk kez gideceğim için pek bilgili değilim açıkcası bu konuda.
Kilonla alakalı olabilir belki. Dediğin gibi eğer benim hesaplarım doğruysa aramızda
pek zaman farkı yok. İnşallah herşey yolundadır. Sonuçlar istediğin gibi çıkar bugün...

slm arkadaşlar bende 32 haftalık hamileyim size bir önerim var eğer sizin içinde uygunsa kocaman hastanesini tavsiye ediyorum.orda doğum yapan arkadaşım var çok memenun kalmış.ayrıca bende orda kontrollere gidiyorum ve doğumuda orda düşünüyorum.ayrıca izmirdeki özel hastanelerden en uygun fiyatlı olanı.ve dr.müjgan hanımdanda çok memnununum.giden arkadaşlar varsa biliyodur.

Canım aslında benimde daha doğumuma çok zaman var. Seninde söylediğin gibi kontrollerimin yapıldığı hastanede doğum yapmak istiyorum. Ben tire'de oturuyorum.
Yarında saat 14:30'da ilk kontrol için doktorla randevum var. Tiredeki Devlet Hastanesi
için hiç iyi şeyler duymadım bugün ve iyice allak bullak oldum.senağlama Acaba kontrollerime Tirede özel doktora gitsem doğum için Ege'yi veya Dokuz Eylül'ü mü tercih etsem diye düşünüyorum.

canım benim annem tireli, kuzenlerim falan tirede oturuyorlar. ama doğumlarını izmirde karataş hastanesinde yaptılar, memnun değillerdi tiredeki hastaneden. sen inşallah sorun yaşamazsın. bende inşallah randevu alabilirsem dokuz eylül de ypmayı düşünüyorum.

slm arkadaşlar bende 10 haftalık hamileyim ve bende hastane araştırorum .ilk kontrolüme tepecike gittim hiç memnun kalmadım ama mecbur oraya devam edeceğim .allah hepimize kolaylık versin

slm arkadaşlar bende 10 haftalık hamileyim ve bende hastane araştırorum .ilk kontrolüme tepecike gittim hiç memnun kalmadım ama mecbur oraya devam edeceğim .allah hepimize kolaylık versin

canım bende ilk kontrolümde gittim ama rutin kan tahlileri yapılsın diye şükür herşey normal çıktı ama ben özel bir polikilinikte yani ssk ile anlaşması olan bir yer orada uzman dr var ona gittim 2 sefer sadece ultrasonda bakıyor ama beklemiyorum sırada olmuyor saglık ocagındada uzman dr var evimede çok yakın heralde hep oraya giderim ama dogum için biryer tercih etmeliyim ssk aslaaaaaaaaa istemiyorum

kızlar hepinizi allah kurtarsın.benim 4 aylık ikiz kızlarım var.ben bornova şifada yaptım.ilgi ve alakadan çok memnun kaldım.yanlız çocuk doktoru çok kötü hiç tavsiye etmem.benim tüp bebekti.egede tedavi gördüm.nerede yapacağınızın yanında dr.çok önemli.eğer kendi doktorunuz yoksa hangi üniversite olursa olsun nekadar iyi hastane olursa olsun tecrübesiz dr denk gelebilirsiniz.doğum sonrası birçok komplikasyonla karşılaşabiliyorsunuz.ikincisi hastanenin donanımlı olması.her ihtimale karşı.doğumu ne kadar planlasanızda biran da herşey değişebiliyo..

Merhaba arkadaşlar,
İzmirde hastane bakımından ve doktor bakımından önerebileceğiniz bir yerler var mı?
Dokuz Eylül veya Ege Üniversitesi Tıp Fakülteleri arasında çok kararsızım. Aranızda buralarda doğumunu gerçekleştirenler var mı ? Nasıl memnun kaldınız mı ?

merhaba dilekçima.s.
ege üniyi bilmiyorum ama dokuz eylülü kesinlikle tavsiye etmem.haberlerde çıkmıştı göz ameliyatı olacak bir kadının rahmini aldılar.:tomato:
bende kasımda doğum yaptım cnm:emir_bebek:.özel karataş hastanesinde,doktorumda Reşat Bozoklar.doktorumda hastanemde muhteşemdi.ben epiduralli sezeryan oldum,anestezisti çok iyidi,hasta bakıcıları,hemşireleri çok tatlılardı.odam çok güzeldi herşey dört dörtlikti yani.:lepi:
muayeneye de reşat beye gitmeni tavsiye ederim,süper bir dr bence.:hooray:
bu arada hayırlı olsun taze hamişçim:Saruboceq:.çok güzel bir duygu dimi:KK70: daha da güzellerini yaşayacaksın :KK70:D:nazar::nazar:

slm arkadaşlar benim görümcem çınarlıda dğm ypt kuzenimde orayı düşünüyor dr.ları a.seçkin önoğlu çok memnunlar ayrıca ssk tepecik hstnesininde de çalışıyor. dilerim sğlıkla sğlıklı bebişleriniz olur.

Son düzenleme:
slm arkadaşlar bende 32 haftalık hamileyim size bir önerim var eğer sizin içinde uygunsa kocaman hastanesini tavsiye ediyorum.orda doğum yapan arkadaşım var çok memenun kalmış.ayrıca bende orda kontrollere gidiyorum ve doğumuda orda düşünüyorum.ayrıca izmirdeki özel hastanelerden en uygun fiyatlı olanı.ve dr.müjgan hanımdanda çok memnununum.giden arkadaşlar varsa biliyodur.
ben de dogumumu kocamanda yaptım 38.haftada karar verdim hem dekaydirigubbakcemile3
hayat hastanesine gidiyordum erdal beye ama orası asırı kalabalık ve adam dogru durust ilgilenemiyor dogal olarak:nazar:
mujgan hanım harika bir dr,güleryüzlü pozitif ve nazik,hastane temiz hemsireler hastabakıcılar cok kibar,sonra dogum odalarını da süslemişlerkaydirigubbakcemile3
şahsen ben cok memnun kaldım hem de sadece 300ytl odedim epiduralli sezeryan icinsüprizzzzz
devlette yapmanızı pek onermiyorum kızlar
birincisi son dakikaya kadar normal dogum yaptırmaya calısıyorlar.secme sansınız yok..hamileyken hastaneye yatmıstım dogumhaneye yatırdılar beni o dakika anladım normal dogum yapamayacagımı:1no2:
sonra odalar kalabalık oluyor bir odada 4 kişi 4 bebek bir de refakatciler nefes almak mumkun deilkafamçokkarıştı
giriş cıkışlar ziyaret saatleri cok kısıtlı,millet dısarda bekliyor bebek gorecegim diye..
wc ortak kullanım icin koridorda oluyor..ve tuvalet icin sıra bekliyorsunuz
kac kişi aynı tuvaleti kullanıyor hijyeni saglamak zaten mumkun deil
hele sezeryanlıyken dusunemiyorum orda tuvalet sırası beklemeyi
hayat hastanesinde de yapabilirsiniz orası da 250civarı fiyat vermişti ssklılar icina.s
hayatta muayene ucreti yok kocamanda 10ytl..
uygun fiyatlı olarak bu iki hastaneyi biliyorum digerleri sanırım ssklı da olsa 1000ytl uzerinde

Son düzenleme:
ha bu arada unutmusum.kendi doktorunuz devlet hastanesinde dogumunuza girsin istiyorsanız en azından 1000-1500ytl arası ucret istiyorlar
o parayı verene kadar bence muayenelerinizi de dogumunuzu da ozelde yapına.s

Merhaba arkadaşlar,

Dilekçim, bende sana şunları söyleyebilirim.Özellikle üniversite hastaneleri yol geçen hanı olmuş.Fazla ilgi ,özen bekleme.Oradan bir doktor seçsende hastalardan başlarını alamıyorlar.Sana Özel Ege Sağlık Hastanesini önerebilirim.Doktorum ise Mustafa ALİHANOĞLU.Özeli var.Doğumu da bu hastanede yapıyor.İlgili,sıcak ve güleryüzlü.Hastane ortamıda oldukça iyi.Memnun kalacağından eminim.Çünkü hayatı riske atmaya değmez.Kendin için en iyisini seçmelisin.İntten Ege Jinekoloji yazarsan kendisine ulaşabilirsin.Sana kolay gelsin canım.:1hug:

bende çınarlı hastanesini aradım normal dogum ücreti1.750 ytl bu ücrete kendi dogum doktoru yani doç.dr güngör bey giriyor doguma hastane masrafı çocuk dr refakatçi ücreti dahil 1 günlük oda epidural anestezide içinde bana uygun geldi.
ahmet seçkin önoğlunun methini çok duydum eger dogum için onu tercih edersem ne kadar ücret alır bilmiyorum öyle olursa hastane masrafı bayagı düşüyor

X