İzmir kadın doğum doktoru tavsiyesi

- Janna -

Guru
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
7 Ekim 2011
10.708
6.248
27
Merhaba hanımlar,
Hamilelik düsünüyorum ,26 yasındayım. İzmirde tavsiye edebileceğiniz para göz olmayan kadın doğum uzmanı var mı? Para göz olup beni sezeryana sürüklemeyecek, kendimi rahatlıkla emanet edebileceğim bir doktor arıyorum.
Özel sağlık sigortam var ( allianz.)
Tercihen Bornova,Alsancak,Çiğli civari olabilir.

Halfteacher

Yeniden başlayanlar için umut ve sabır günleri 🕊
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2020
2.471
3.070
Merhaba hanımlar,
Hamilelik düsünüyorum ,26 yasındayım. İzmirde tavsiye edebileceğiniz para göz olmayan kadın doğum uzmanı var mı? Para göz olup beni sezeryana sürüklemeyecek, kendimi rahatlıkla emanet edebileceğim bir doktor arıyorum.
Özel sağlık sigortam var ( allianz.)
Tercihen Bornova,Alsancak,Çiğli civari olabilir.
Merhaba, devlet dusunmuyorsaniz medicalpark hastanesine gidebilirsiniz, cok ilgililer ve doktorlar harika. Sigortanizda karsilanir

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 31-03-2022

Hamileliğimin 24. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 118 gün kaldı.

Önümüzdeki altı hafta boyunca bebeğiniz erken doğumdan etkilenmemek, hayatta kalmasını sağlaycak şekilde büyümeye devam edecektir. Rahim içinde bebeğin geçirdiği her gün gelişmesi için dolu dolu geçer. Bebeğiniz rahim içinde büyürken bulunduğu ortamı dolduracak ve daha sıkışık bir hale getirecektir. Her geçen gün bebeğinizin hareketlerini daha çok hissetmeye başlayacaksınız. Bebeğinizin darbe ve seslerini açıkca hissetmenize rağmen başkalarının bunu hissetmesi birkaç hafta alabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Gocmenkiz123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2021
2
0
22
Çiğli atasehirin orda özel kordon hastanesi var Cavit mete tarcan okadar iyi Bi doktor ki hem ilgili hem güler yüzlü rahatlıkla gidebileceğin bir doktor tavsiye ederim